Zestaw Netatmo THERMOSTAT + 3X VALVES

7 osób ogląda ten produkt
1 899,00 zł
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

Netatmo - Oszczędzam Energię

Opis

Na czym polega inteligentne ogrzewanie?

6 natychmiastowych korzyści łączących wygodę i oszczędność.

Możliwość zdalnego sterowania

Steruj swoim ogrzewaniem zdalnie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Inteligentny harmonogram

Zrób oszczędności dzięki harmonogramowi ogrzewania i ogrzewaj swój dom zgodnie ze swoimi potrzebami. Wyjeżdżasz na wakacje? Zaprogramuj tryby Poza domem i Ochrona przed zamarznięciem.

Funkcja Samodzielnej regulacji

Elastyczny system! Funkcja Samodzielnej regulacji uwzględnia temperaturę na zewnątrz oraz izolację Twojego domu, aby zagwarantować wybraną przez Ciebie temperaturę

Porady dotyczące zużycia energii

Przeglądaj dziennik użytkowania oraz spersonalizowany raport oszczędności energii, aby śledzić i optymalizować zużycie energii.

Funkcja Wykrywanie okna

Inteligentne Głowice Termostatyczne Netatmo automatycznie wyłączają grzejniki w celu zapewnienia większej oszczędności energii.

Sterowanie głosem bez wysiłku

Możesz skorzystać ze swobody sterowania za pomocą głosu dzięki kompatybilności z Apple HomeKit, Alexa i Google Assistant.

Netatmo Thermostat to nowoczesny termostat inteligentny, który może być obsługiwany za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Cechą charakterystyczną urządzenia jest zdolność do monitorowania nawyków użytkownika, a tym samym odpowiedniego dostosowywania aktualnej temperatury w pomieszczeniu. Termostat Netatmo pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie nawet do 25%, a także znaczą redukcję niekorzystnej emisji dwutlenku węgla. Urządzenie przystosowane jest do ustawienia detalicznych planów ogrzewania na każdy dzień i dowolną godzinę.

Zastosowanie Netatmo Thermostat

Netatmo Thermostat to urządzenie przyczyniające się do odkrywania oraz lepszego rozumienia zużycia energii w domu. Odbywa się to na podstawie historii temperatury i ogrzewania, pozwalając również na bardziej efektywne dostosowanie zużycia energii względem aktywności użytkownika w ciągu doby. Urządzenie wyróżnia się bardzo estetycznym, eleganckim oraz minimalistycznym designem. Zaprojektowany przez Philippe’a Starcka sześcian z pleksiglasu posiada półprzeźroczystą, ponadczasową formę. Dodatkową zaletą jest możliwość zmiany koloru urządzenia na jeden z pięciu dostępnych wariantów.

Obsługa termostatu

Netatmo Thermostat umożliwia zdalne kontrolowanie systemem ogrzewania w całym domu. Obsługa darmowej aplikacji mobilnej pozwala na swobodne sterowanie sprzętem z dowolnego miejsca na świecie. Za pomocą jednej aplikacji kontrolować można nawet kilka urządzeń. Netatmo Thermostat może z powodzeniem zastąpić większość bezprzewodowych i naściennych termostatów. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kotłami wykorzystującymi drewno, olej oraz gaz. Instalacja termostatu jest bardzo prosta i zajmuje mniej niż 10 minut, a sterowanie polega przede wszystkim na zmniejszaniu lub zwiększaniu oczekiwanej temperatury. Odbywa się to z poziomu aplikacji mobilnej lub sieciowej.

Parametry techniczne

Netatmo Thermostat pozwala na pomiar temperatury od 0°C do 50°C, z dokładnością -+ 0,5°C. Maksymalna temperatura otrzymywana wynosi od 7°C do 30°C. Połączenie bezprzewodowe odbywa się pomiędzy termostatem oraz przekaźnikiem w postaci radia dalekiego zasięgu. Metoda ta zapewnia największą efektywność oraz oszczędność pod względem energetycznym. Urządzenie jest zgodne ze standardem Wi-Fi 802.11 b / g / n ( 2,4 GHz ). Netatmo Thermostat zasilany jest kompletem trzech baterii AAA, co zapewnia urządzeniu rok nieprzerwanej oraz bezawaryjnej pracy. Darmowa aplikacja mobilna do obsługi urządzenia dostępna jest w sklepach Google Play oraz App Store.

SPECYFIKACJA:

 • inteligentny termostat sterowany przez smartfony, tablety i komputery
 • urządzenie uczy się twoich nawyków i odpowiednio dostosowuje temperaturę w pomieszczeniu
 • dzięki termostatowi Netatmo możesz zaoszczędzić do 25% na rachunkach za ogrzewanie
 • umożliwia znaczącą redukcję emisji dwutlenku węgla
 • kontroluj ogrzewanie w domu zdalnie z łóżka lub dowolnego innego miejsca na świecie
 • minimalistyczny i elegancki design
 • 5 zmiennych kolorów do wyboru
 • odkryj i zrozum zużycie energii dzięki historii temperatury i ogrzewania oraz dostosuj zużycie ogrzewania do Twojej aktywności w ciągu doby
 • możliwość kontrolowania kilku termostatów z jednej aplikacji
 • zastępuje większość naściennych i bezprzewodowych termostatów
 • kompatybilny z kotłami wykorzystującymi gaz, olej oraz drewno
 • prosta instalacja w mniej niż 10 minut
 • rozmiar: 83x83x22 mm
 • zaprojektowany przez Starcka półprzeźroczysty sześcian z pleksiglasu
 • zapewnia ponadczasową sylwetkę
 • pomiar temperatury od 0°C do 50°C z dokładnością -+ 0,5°C
 • temperatura utrzymywana: 7°C do 30°C
 • darmowa aplikacja dostępna w App Store i Google Play
 • zgodne z Wi-Fi 802.11 b / g / n ( 2,4 GHz )
 • bezprzewodowe połączenie pomiędzy termostatem i przekaźnikiem (radio dalekiego zasięgu)
 • zasilany bateriami 3xAAA (rok pracy na komplecie baterii)
 • kompatybilny z urządzeniami Apple: 5s iPhone, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPad mini, iPad (od 4. generacji ), iPad (od 3. generacji ), iPad 2, iPod touch
 • kompatybilny z urządzeniami z systemem Android 4.0 lub młodszym i dostępem do Google Play

Dzięki Inteligentnym Głowicom Termostatycznym możesz wreszcie panować nad temperaturą w mieszkaniu ze zbiorczym systemem ogrzewania

Dostosuj ogrzewanie do swoich nawyków.

Inteligentnym Głowicom Termostatycznym wystarczy pięć pytań do określenia programu dopasowanego do Twojego stylu życia: Twój dom będzie ogrzewany tylko wtedy, gdy będzie to potrzebne. Inteligentne ogrzewanie może obejmować do 20 Głowic Termostatycznych, dzięki czemu dostosuje temperaturę w każdym pomieszczeniu do Twoich potrzeb.

Ustaw temperaturę w każdym pomieszczeniu w dowolnej chwili, nawet gdy przebywasz daleko od domu

Twoje Dodatkowe Głowice Termostatyczne są inteligentne i sterowane zdalnie dzięki aplikacji Energy lub Home + Control. Możesz również sterować nimi ręcznie lub głosem przebywając w domu.

Przestań marnować energię.

Ciesz się wygodnym i oszczędnym mieszkaniem dzięki inteligentnym funkcjom, które można łatwo konfigurować za pomocą. Funkcja Wykrywania Otwartego Okna pozwala na przykład na automatyczne wyłączenie grzejników w pomieszczeniu w razie otwarcia okna.

Twoje ogrzewanie dostosowuje się do pogody.

Funkcja Auto-Adapt proponowana przez Głowice Termostatyczne optymalizuje ogrzewanie w zależności od temperatury zewnętrznej i właściwości termicznych mieszkania. Temperatura w domu pozostaje zawsze przyjemna.

Po prostu steruj ogrzewaniem domowym za pomocą poleceń głosowych.

Łatwa i szybka instalacja.

Samodzielnie zainstaluj Inteligentne Głowice Termostatyczne w niecałe 20 minut dzięki instrukcjom i filmom wideo nawet przy włączonym grzejniku.

3x VALVE

 • Oszczędzaj nawet do 37% na zużyciu energii oraz zredukuj emisję dwutlenku węgla z inteligentnym termostatem NETATMO Valves
 • Zarządzaj centralnym ogrzewaniem swojego mieszkania ze smartfona. Zmieniaj oraz reguluj temperaturę w pomieszczeniach z domu, podróży i każdego innego miejsca na świecie. Wróć z wakacji i zastań ustawioną wcześniej temperaturę
 • Stwórz plan w oparciu o codzienne czynności dla każdego pomieszczenia. Zapewniaj komfort cieplny tylko w tych pomieszczeniach w których potrzebujesz - w danej chwili w ciągu dnia oraz w nocy podczas snu. Oszczędzaj energię w nieużywanych pomieszczeniach oraz gdy jesteś poza domem – możesz wtedy zmniejszyć w nich temperaturę
 • Stwórz i wykorzystaj tygodniowy harmonogram ogrzewania, możesz stworzyć wiele harmonogramów
 • Masz także możliwość ręcznej regulacji temperatury bezpośrednio na termostacie
 • Urządzenie analizuje warunki cieplne pomieszczenia w czasie rzeczywistym, wykrywa otwarte okno po czym wyłącza ogrzewanie, aby uniknąć dodatkowych strat energii. Dostosowuje ogrzewanie również w zależności od poziomu nasłonecznienia
 • Możesz uruchomić funkcję BOOST, która umożliwi szybki, tymczasowy wzrost temperatury w ciągu 3 godzin
 • Dostosuj zawór poprzez wybór jednej z czterech kolorowych taśm samoprzylepnych, które w połączeniu z minimalistycznym designem urządzenia pasują do każdego wnętrza. Zainstalowany na wyświetlaczu termostat pokazuje rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu
 • Nawet 2 lata pracy na jednym komplecie baterii
 • Maksymalna liczba Valves w jednej instalacji: 20 szt.
 • Działa tylko w połączeniu z VALVES SET lub THERMOSTAT

Satysfakcja lub zwrot pieniędzy.
Przetestuj swój produkt w ciągu 100 dni.

W uznaniu za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś, stworzyliśmy program o nazwie "Gwarantowana Satysfakcja". Dzięki niemu masz możliwość aktywacji i testowania naszych produktów przez aż 100 dni. Jeżeli po tym okresie nie będziesz w pełni zadowolony z naszego produktu, możesz nie tylko skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej, ale również zwrócić produkt i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Program „Gwarantowana satysfakcja” firmy Netatmo

Rejestracja do programu

Aby zarejestrować się do programu „Gwarantowana satysfakcja”, wypełnij formularz. Konieczne jest wcześniejsze zakupienie i używanie produktu przez co najmniej 100 dni. Po przetestowaniu możesz go zatrzymać lub zwrócić w ciągu 180 dni, licząc od daty aktywacji.

Odesłanie produktu

Jeśli produkt Netatmo nie przynosi Ci pełnej satysfakcji, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Po uzyskaniu potwierdzenia ze strony naszego zespołu możesz wysłać produkt w nieuszkodzonym opakowaniu wraz ze wszystkimi akcesoriami na swój koszt.

Weryfikacja i zwrot produktu

Po otrzymaniu wysłanego przez Ciebie produktu dział posprzedażowy sprawdzi jego zgodność. Jeżeli wszystko będzie w porządku, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu 4 tygodni od zatwierdzenia Twojej prośby.

[ult_buttons btn_title="ZAREJESTRUJ SWÓJ PRODUKT" btn_link="url:https%3A%2F%2Fwww.salonydenon.pl%2Foszczedzaj-energie||target:_self" btn_align="ubtn-center" btn_size="ubtn-normal" btn_title_color="#ffffff" btn_bg_color="#e36616" btn_hover="ubtn-no-hover-bg" btn_anim_effect="none" icon_size="32" btn_border_size="1" btn_radius="3" btn_shadow_size="5" tooltip_pos="left"]

Szczegóły produktu
NETATMO
NBU-NTH-NAV-EU
7 Przedmioty

Opis

 • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: