• -104,00 zł
Wkładka gramofonowa MC DL-103

Wkładka gramofonowa MC DL-103

10 osób ogląda ten produkt
1 449,00 zł
1 345,00 zł
Oszczędzasz 104,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1449.00 zł
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę
Opis

Wkładka gramofonowa MC DL-103 to produkt najwyższej jakości, który został zaprojektowany z myślą o prawdziwych koneserach analogowego brzmienia. Dzięki niej możemy delektować się każdym detalem dźwięku. Większość dostępnych na rynku gramofonów wyposażonych jest fabrycznie w standardowe wkładki MM (Moving Magnet). W tym przypadku to cewka pozostaje nieruchomo natomiast poruszają się magnesy. Pozwala to wygenerować prąd, a tym samym odtwarzać muzykę. Wkładka gramofonowa MC (Moving Coil) uznawana jest za ulepszoną wersję pierwowzoru. Magnes pozostaje nieruchomy, a poruszają się cewki. Ich masa jest wielokrotnie niższa, co stanowi niewątpliwą zaletę. Układ staje się o wiele bardziej czuły, a więc szybciej może reagować na wszelkie zmiany. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się zakłóceń oraz innych niedoskonałości podczas odtwarzania.

Wkładka gramofonowa MC DL-103 cechuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Cieszy się ona bardzo dobrą opinią użytkowników. Dzięki niej brzmienie jest płynne, a przede wszystkim naturalne. Nie musimy więc obawiać się, że nasze ulubione utwory stracą swój niepowtarzalny charakter. Wkładka gwarantuje również to, że dźwięk będzie rytmiczny i nasycony. Ponadto podczas odtwarzania zostaną podkreślone szczegóły znajdujące się na dalszym planie. Możemy wyciągnąć z muzyki wszystko to, co jest najlepsze.

Opisywana wkładka gramofonowa MC DL-103 świetnie radzi sobie z utworami rockowymi, co dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. To właśnie ona sprawi, że dźwięk będzie dynamiczny. W tle nie będziemy słyszeć najmniejszych szmerów. Podobnie jest w przypadku basu. Będzie on zdecydowany, ale jednocześnie melodyjny. Unikniemy efektu "dudnienia", który często pojawia się w przypadku wkładek MM. Proponowana wkładka gramofonowa MC DL-103 rekomendowana jest w szczególności urządzeniom posiadającym ramię o średniej masie. Dzięki temu brzmienie będzie zrównoważone. Uzyskamy doskonałe połączenie pomiędzy dynamicznością, płynnością, a przejrzystością dźwięku. Pozytywnie wpłynie to na nasze odczucia podczas odsłuchu.

MC DL-103

Najważniejsze parametry:

  • Wkładka MC DL-103 waży jedynie 8,5 g, co przekłada się na wyjątkową czułość układu odtwarzania.
  • Pasmo przenoszenia 20 Hz – 45 kHz zapewnia wysoką precyzję oraz dokładność podczas odtwarzania utworów muzycznych.
  • Optymalna sztywność ułatwia montaż wkładki do urządzenia.
  • Innowacyjne konstrukcja zapewniająca skuteczne tłumienie drgań.
  • Model MC DL-103 pozwala wydobyć nawet najmniejsze detale utwory. Wkłada umożliwia osiągnięcie równowagi pomiędzy dynamicznością, a naturalnością brzmienia.

Instalacja wkładki gramofonowej

Dowiedz się więcej

Szczegóły produktu
DENON
DL103
15 Przedmioty

Opis

  • 24 miesięcy
  • 36 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: