Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4
   Słuchawki Bluetooth iO-4

   Słuchawki Bluetooth iO-4

   999,00 zł
   1 499,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 500,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 499,00 zł -500,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   DALI IO to luksusowe słuchawki bezprzewodowe - zaprojektowane i opracowane w Danii. Z wiodącym w swojej klasie czasem pracy akumulatora, komfortem dźwięku i dźwiękiem.

   AUTENTYCZNE BRZMIENIE DALI

   DALI IO zostały zaprojektowane i opracowane w Danii - bazując na autorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych DALI. Opatentowana membrana z włókna papierowego o średnicy 50 mm słuchawek IO zapewnia najbardziej naturalny, transparentny i autentyczny dźwięk DALI. Z niskim poziomem zniekształceń i minimalnym zabarwieniem. Słuchawki IO-4 odtwarzają muzykę dokładnie tak, jak zamierzał artysta.

   60 GODZIN ŻYWOTNOŚCI BATERII

   Słuchawki IO-4 zapewniają niewiarygodną, wiodącą w swojej klasie 60 godzinną żywotność baterii, dzięki czemu możesz ich używać przez kilka tygodni bez konieczności ładowania. A jeśli zabraknie Ci energii, IO-4 po prostu przechodzą w pasywny tryb „Off”, umożliwiając dalsze korzystanie przy użyciu dostarczonego kabla Mini Jack. Lub naładuj słuchawki do 100% w ciągu 2,5 godziny przez standardowe złącze USB-C.

   KOMFORT I WYTRZYMAŁOŚĆ

   Nauszniki słuchawek DALI IO wykonane zostały z pianki z pamięcią kształtu, która przystosowuje się do formy głowy, gwarantując maksymalny komfort i dopasowanie oraz zapewniając najlepsze możliwe uszczelnienie. Piankowe wypełnienie jest pokryte miękką syntetyczną skórą, wybraną zarówno pod kątem wygody, jak i trwałości, oraz przetestowaną by stawić czoła codziennym wyzwaniom.

   ŁĄCZNOŚĆ

   Aby uzyskać wysoką wydajność dźwięku bezprzewodowego, słuchawki DALI IO obsługują standardy Bluetooth AptX, AptX HD i Apple AAC. Ale w celu uzyskania najwyższej możliwej jakości dźwięku, DALI IO wyposażono w złącze USB-C, które obsługuje cyfrowe formaty audio przesyłane z komputerów pracujących w środowisku Windows lub Mac. Słuchawki IO oferują również tradycyjne przewodowe analogowe gniazdo Mini Jack.

   DALI IO zostały zaprojektowane z myślą o dłuższym słuchaniu dzięki wygodnej, trwałej konstrukcji i naturalnemu klarownemu dźwiękowi, który nigdy nie męczy

   Od 1983 roku firma DALI - Danish Audiophile Loudspeaker Industries - opracowuje i produkuje głośniki hi-fi zgodnie ze swoją wizją, której ucieleśnieniem jest idealne brzmienie, wygląd i wrażenie wywierane przez kolumny.

   Dali postanowiło pójść krok dalej - opierając się na doświadczeniu w budowaniu kolumn głośnikowych postanowiło zbudować słuchawki - wokółuszne, bezprzewodowe IO 4.

   Słuchawki DALI IO zostały zaprojektowane przez ten sam zespół i na tych samych podstawowych zasadach, co kolumny DALI. Celem było stworzenie możliwie najbardziej naturalnego i autentycznego dźwięku oraz reprodukcja muzyki dokładnie zgodnie z zamierzeniami artysty. Słuchawki DALI IO wykorzystują wysokiej jakości specjalnie zaprojektowany przetwornik z dużą membraną 50 mm i zoptymalizowanym systemem magnesów neodymowych, aby osiągnąć niskie zniekształcenia, minimalne zabarwienie i dokładną dynamikę w całym zakresie częstotliwości. Długa żywotność baterii daje swobodę braku martwienia się o energię. Ciesz się dźwiękiem dłużej dzięki wysokiej jakości akumulatorowi litowo-jonowemu o dużej pojemności, dostępnemu zarówno w DALI IO-4, jak i IO-6. DALI zapewnia najlepszą w swojej klasie 60-godzinną żywotność baterii dla IO-4. Wystarczy na wiele dni bez ładowania.

   Transmisja Bluetooth wiąże się tutaj z zaawansowanym kodowaniem aptX HD oraz nowoczesnymi złączami USB-C.

   Słuchawki Dali IO zostały zoptymalizowane ergonomicznie, tak aby zapewnić każdemu wygodne dopasowanie. Długie godziny pracy na liznych  prototypach sluchawek doprowadziły do finalnej wersji słuchawek, które mimo swojej wydawać by się mogło masywności idealnie dopasowują się do indywidualnego kształtu głowy każdego z nas.

   Najważniejsze cechy:

   • Impedancja: 25 Ohm
   • Połączenie: Bluetooth, USB-C, stereo mini jack
   • Typ: bezprzewoowe zamknięte
   • Waga: 325g
   • Zakres częstotliwości: 10-20 000Hz
   • Bluetooth: 5.0 (aptX/aptX HD/AAC)
   • Clear Voice Capture dla optynalnej jakości połączeń
   • Odtwarzanie przewodowe zarówno poprzez jack jak i USB
   • Czas ładowania: 2,5 godziny
   • Dostarczone akcesoria: 1,3 m kabel USB-C, 1,3 m kabel audio, adapter do samolotu

   DALI
   IO-4 BLACK IRON
   14 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Bluetooth
   Tak
   Rodzaj słuchawek
   Wokółuszne
   Komunikacja
   Bezprzewodowe
   Mikrofon
   Tak

   Kod produktu

   ean13
   5703120110424
   Nowy
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: