Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO
   Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO

   Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO

   399,00 zł
   599,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 200,00 zł

   Wyświetl historię cen produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami

   Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO marki Soundcore to połączenie modernistycznej konstrukcji oraz wysokiej niezawodności. Jest to fantastyczna propozycja dla tych, którzy cenią sobie niesztampowe rozwiązania. Prezentowany model zachwyca już na pierwszy rzut oka. Został on wykończony z troską o najmniejsze detale. Należy zaznaczyć, że walory wizualne to nie wszystko. Opisywane urządzenie gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. 


   Oszałamiający dźwięk

   Producent przekonuje nas, że słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO marki Soundcore zapewniają oszałamiający dźwięk. Wszystko za sprawą innowacyjnych przetworników, które odpowiadają ze oczyszczenie, a jednocześnie wzmacnianie brzmienia. Jest to podstawą to tego, aby słuchanie muzyki stało się prawdziwą przyjemnością. Warto dodać, że model LIBERTY 2 PRO marki Soundcore cechuje się wysoką wydajnością i niezawodnością. Został on stworzony z wysokiej klasy komponentów. 

   Etui ładujące

   Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO marki Soundcore mogą pracować nawet 8 godzin po pełnym naładowaniu. Oczywiście czas pracy można przedłużyć poprzez zastosowanie etui ładującego. Znajduje się ono w komplecie, a więc nie trzeba obawiać się dodatkowych kosztów. Dzięki niemu możemy trzykrotnie naładować słuchawki, a tym samym zyskać 24 godziny nieprzerwanego odtwarzania muzyki. Prezentowany model umożliwia także prowadzenie rozmów. Został on wyposażony w cztery mikrofony.

   WSPÓŁOSIOWA ARCHITEKTURA AKUSTYCZNA ASTRIA

   Nowoczesna konstrukcja, która integruje w jednym nadwoziu niestandardowy twornik zbalansowany Knowlesa i 11mm dynamiczny sterownik. Wyrównany bezpośrednio do ucha, Astria eliminuje zakłócenia, jednocześnie tworząc zharmonizowane wysokie i niskie tony, co zapewnia najbardziej naturalny i ekspansywny dźwięk, jaki kiedykolwiek słyszano z prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych. Muzyka jest odtwarzana w skali stadionowej z zapierającą dech w piersiach czystością i wiernością.

   1

   Zharmonizowany dźwięk

   Tony wysokie wewnątrz basu, wyrównane bezpośrednio do ucha. Żadna inna wkładka douszna nie jest w stanie wytworzyć tak naturalnego dźwięku.

   2

   Zrównoważone brzmienie

   Niestandardowy sterownik Knowles, który zapewnia lśniące wysokie tony i olśniewające szczegóły.

   3

   Dynamiczny przetwornik

   Ponadwymiarowe 11 mm kopułki nadają muzyce wysublimowaną głębię i uderzenie.

   Idealne studyjne nagranie to takie, które doskonale uchwyci każdą nutę, każdą lirykę i każdą kroplę emocji. Ale nagranie to tylko połowa wyzwania. Aby dostarczyć najbardziej porywających wrażeń muzycznych, słuchawki muszą odtworzyć ten dźwięk w tej samej skali. Dzięki ACAA (Astria Coaxial Acoustic Architecture), jest to teraz osiągalne.

   Dźwięk jest dostarczany w skali stadionowej z nieskazitelną głębią i niuansem. Każdy instrument jest perfekcyjnie zaprezentowany na dużej scenie dźwiękowej, co stanowi olśniewającą reprezentację tego, co inżynier dźwięku i artysta mieli nadzieję usłyszeć.

   ŹRÓDŁO SŁUCHAWKOWE

   Twoje uszy i słuch są tak samo wyjątkowe jak odciski palców. Wkładki douszne, które dla Ciebie brzmią niewiarygodnie, mogą dla kogoś innego brzmieć tylko przeciętnie. Aby upewnić się, że każdy z nas ma nieskazitelne wrażenia słuchowe z Liberty 2 Pro, HearID inteligentnie testuje Twój słuch i tworzy profil dźwiękowy dostosowany do Twoich uszu.

   Aplikacja Soundcore pozwala również przejąć całkowitą kontrolę nad EQ i udostępnia 22 profile ustawień. Możesz więc remiksować, optymalizować i personalizować do perfekcji.

   Specyfikacja techniczna:

   • współosiowa architektura akustyczna Astria: najnowocześniejsza konstrukcja, która integruje zindywidualizowaną obudowę Knowles z dynamicznym przetwornikiem 11 mm. Astria całkowicie eliminuje zakłócenia, jednocześnie wytwarzając zharmonizowane wysokie tony i basy, zapewniając oszałamiający dźwięk
   • wydajność In-Ear Studio: prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Liberty 2 Pro są polecane przez 10 nagradzanych producentów Grammy. Dźwięk jest dostarczany z nienaganną głębią i niuansami; każdy instrument doskonale prezentuje się na szerokiej scenie dźwiękowej
   • 8-godzinny czas odtwarzania: uzyskaj jeszcze 3 pełne doładowania z etui ładującego. Włóż słuchawki douszne do środka na zaledwie 10 minut i zyskaj do 2 godzin słuchania, a następnie naładuj obudowę za pomocą szybkiego ładowania USB-C lub ładowarki bezprzewodowej zgodnej z Qi
   • HearID Custom Sound: aby zapewnić każdemu doskonałe wrażenia słuchowe dzięki prawdziwym bezprzewodowym słuchawkom Liberty 2 Pro, HearID inteligentnie analizuje Twój unikalny profil słyszenia i tworzy dostosowaną do Twoich potrzeb konfigurację dźwięku
   • połączenia z czterema mikrofonami: z 4 mikrofonami i redukcją szumów cVc 8.0, Twój głos jest izolowany i przesyłany z wysoką czystością, zapewniając bezproblemową obsługę bez użycia rąk

   SOUNDCORE
   LIBERTY 2 PRO

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Bluetooth
   Tak
   Rodzaj słuchawek
   Douszne
   Komunikacja
   Bezprzewodowe
   Mikrofon
   Tak

   Kod produktu

   ean13
   0848061061437
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Słuchawki bezprzewodowe LIBERTY 2 PRO

   399,00 zł
   599,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 200,00 zł