Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera
   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera
   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera
   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera
   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera
   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera
   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera

   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera

   949,00 zł
   1 299,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 350,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 124,00 zł

   Wyświetl historię cen produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   00
   Do
   :
   00
   Końca
   :
   00
   promocji
   :
   00
   zostało
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Produkt występuje również pod nazwą Netatmo Presence.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   "Presence wyznacza nowy kierunek rozwoju dla konsumenckich kamer monitorujących. W przeciwieństwie do istniejących systemów nadzoru, które wymagają analizy przez człowieka Presence rozumie, co się dzieje na zewnątrz domu i działa bez konieczności opłacania subskrypcji. Kamera natychmiast wykrywa nietypowe sytuacje i wysyła powiadomienia do smartfona użytkownika. Presence oferuje użytkownikom przede wszystkim spokój: ostrzega ich w czasie rzeczywistym, podczas włamania, obecności intruza, lub uszkodzenia mienia," wyjaśnia Fred Potter, założyciel i CEO Netatmo.

   Netatmo, firma oferująca inteligentne urządzenia smart przedstawia kolejny rewolucyjny produkt – Presence, inteligentną kamerę monitoringu. Dzięki zastosowaniu przełomowego algorytmu zdolnego do zaawansowanego uczenia się, Presence wykrywa obecność i raportuje pojawienie się osób, samochodów i zwierząt na zewnątrz, wokół domu.

   Umieszczona na zewnętrznej ścianie, kamera Presence potrafi wykrywać w czasie rzeczywistym czy ktoś niepożądany nie porusza się koło domu, pojawienie się na podjeździe samochodu, bądź pojawienie się zwierzęcia. Urządzenie rozpoznaje to co widzi i powiadamia użytkownika , gdy coś nowego zostanie wykryte w monitorowanym obszarze.

   Presence strzeże Twojego domu lepiej

   Przełomowy algorytm został zaprojektowany specjalnie do wykrywania obecności ludzi, samochodów i zwierząt. Kamera pozwala na natychmiastowe poznanie informacji co dzieje się wokół domu i informuje użytkowników w inteligentny sposób: „Osoba zaobserwowana”, „samochód zaobserwowany”, lub „zwierzę zaobserwowane” (komunikaty w jęz. angielskim).

   Zdolność poznawcza algorytmu pozwala na rozróżnianie obrazów, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa w przypadku np. zagrożenia działalnością przestępczą w okolicy. Urządzenie może np. powiadamiać kiedy dzieje się coś wokół domu letniskowego użytkownika, lub gdy paczka jest dostarczana przez kuriera podczas nieobecności użytkownika.

   Użytkownik może zdecydować czy urządzenie w momencie wykrycia obecności osoby, samochodu lub zwierzęcia ma nagrywać film czy wysyłać powiadomienie. Dodatkowo funkcja definiowania stref pozwala na podział danego obszaru na strefy. System wysyła szczegółową informację, gdy alarm zostanie rozpoznany w określonej strefie np. wokół bramy wjazdowej, drzwi wejściowych czy wokół podwórka. Istnieje możliwość zdefiniowania do czterech różnych stref. Tryb Time-Laps rejestruje ostatnie 24-godziny sfilmowane przez kamerę w jednej chwili. Użytkownik widzi przyspieszoną sekwencję ostatnich 24 godzin i szybko odtworzy, co działo się w określonej strefie. 

   Kamera może pracować również w warunkach nocnych. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu podczerwieni. Wyposażona jest również w inteligentny reflektor, który włącza się po wykryciu ruchu. Będzie on oświetlał drogę lub odstraszał nieproszone osoby.

   Presence, kompatybilność z IFTTT

   Urządzenie jest kompatybilne z oprogramowaniem IFTTT. Platforma pozwala na połączenie ze sobą różnych usług poprzez aplikację NETATMO SECURITY.  

   Przechowywanie danych w zależności od preferencji użytkownika

   Materiał rejestrowany przez Presence zapisywany jest lokalnie na karcie typu micro SD (w zestawie dołączona jest karta o pojemności 8 GB) lub użytkownik może pobrać film niezwłocznie po jego całkowitym nagraniu ze swojego konta Dropbox lub serwera wykorzystującego protokół FTP. Za pomocą aplikacji Dropbox można odtworzyć nagranie z dowolnego miejsca, nawet gdy Presence jest niepodłączona. Proces transmisji danych z kamery do smartfona jest zabezpieczony szyfrowaniem, aby zagwarantować najwyższy poziom ochrony.

   Bezproblemowa instalacja DYI wraz z wydajnym połączeniem

   Instalacja urządzenia jest niezwykle prosta. Kamera zastępuje istniejące oświetlenie zewnętrzne. Kolejny krok to połączenie z siecią Wi-Fi. Aplikacja jest dostępna na smartfony, tablety, komputery PC / Mac lub na Apple Watch. Dzięki niej użytkownik ma dostęp do rejestrowanego filmu na żywo, który pokazuje co dzieje się w domu. Oferuje również możliwość podglądu wcześniejszych alertów oraz wcześniejszych filmów. Wraz z aktualizacją iOS 10, Presence pokazuje użytkownikowi iPhone’a na ekranie głównym zrzut każdego zdarzenia. Użytkownik nie musi odblokowywać swojego telefonu w celu otwarcia aplikacji, aby wiedzieć, co się dzieje się w pobliżu domu.

   Presence, imponująca zewnętrzna kamera o nowoczesnym designie

   Kamera rejestruje obraz w jakości Full HD. Świetnie sprawdzi się w każdych warunkach oświetleniowych. Kąt widzenia jaki oferuje to 100 stopni, natomiast zasięg wykrywania obejmuje 20 metrów. Urządzenie Presence jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne: na słońce, deszcz, wiatr i lód. Przy tym oferuje elegancki i minimalistyczny design. Zamknięte jest w aluminiowej obudowie o wyjątkowej wytrzymałości i trwałości.

   Skorzystaj ze sterowania głosem i zaprogramuj scenariusze z pozostałymi urządzeniami podłączonymi do sieci internetowej

   Powiedz po prostu: „Ok Google, włącz światło w ogrodzie”.

   Specyfikacja techniczna:

   • "Deep-Learning” – przełomowy algorytm do rozpoznawania ludzi, samochodów i zwierząt
   • Zintegrowany system oświetlenia
   • Rejestracja wideo w jakości Full HD – 1080p
   • Kąt widzenia: 100 stopni
   • Zasięg wykrywania: 20m
   • Moc światła: 12W
   • Funkcja „live stream” – możliwość podglądu bez wykrycia ruchu
   • Matryca: CMOS 4 MP
   • Wbudowany mikrofon
   • System podczerwieni
   • Zapis na kartę micro SD, Dropbox lub własny serwer FTP
   • System szyfrowania danych
   • Łatwa instalacja (DIY), zastępująca dotychczasowe światło zewnętrzne
   • Połączenie poprzez Wi-Fi
   • Pełna odporność na warunki atmosferyczne
   • Kompatybilność: iOS 9 lub nowszy, Android 4.3 lub nowszy.

   NETATMO
   NOC01-EU
   18 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Zewnętrzna kamera - Smart Outdoor Camera

   949,00 zł
   1 299,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 350,00 zł