Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN
   Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN
   Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN
   Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN
   Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN

   Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN

   2 999,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej


   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Kolumny podłogowe dla nowoczesnego stylu życia

   Kolumny podłogowe Wilson Seven to największe kolumny pasywne w linii Digits. Jest to wszechstronna, 3-drożna kolumna głośnikowa typu Bass Reflex, który sprawdza się w konwencjonalnych systemach stereo, wzmacniaczach ze streamerami lub jako kolumny frontowe w systemach kina domowego 2.0, 2.1 lub innych systemach wielokanałowych.

   Charakterystyka i moc tych głośników sugeruje ich zastosowanie w większych pomieszczeniach, gdzie w pełni rozwiną swoje możliwości akustyczne.

   Klasyczne membrany celulozowe przetworników

   Membrany dwóch 6 ½” przetworników niskotonowych i jednego 5 ½” przetwornika średnio-niskotonowego wykonane są z celulozy o specjalnej strukturze. Rozwiązanie to jest często stosowane w wielu droższych przetwornikach ze względu na swoją wytrzymałość i niską masę własną. Membrany osadzone są na gumowych zawieszeniach, co pozwala na uzyskanie dużej dynamiki i wysokiej wydajności basu.

   Tweeter z magnesem neodymowym

   Przetworniki wysokotonowe, zamontowane na okrągłych płytkach w czarnym kolorze, które mocują je do obudowy, zbudowane są z wykorzystaniem potężnych magnesów neodymowych, typowych dla przetworników klasy high-end.

   Układ mechaniczny przetworników jest przykładem wysokiej precyzji wykonania i zaawansowanej konstrukcji obliczonej na zminimalizowanie wszelkich negatywnych skutków dla dźwięku.

   Podwójny Bass-Reflex i opcja Bi-wiring

   Dwa duże porty basowe znajdują się w tylnej części obudowy tuż nad płytką z podwójnymi terminalami głośnikowymi na dole kolumny. Takie rozwiązanie pozwala na podłączenie bi-wiring. Zastosowano duże, wygodne w użyciu nakrętki skierowane do góry, a ich styki pokryto złotem.

   Specjalnie opracowana zwrotnica

   Zwrotnica opracowana dla tego układu przetworników została zestawiona w system zapewniający spójność brzmienia wszystkich elementów tej konstrukcji.

   Unikalny, trapezowy kształt obudowy

   Obudowy wykonane są z grubych płyt MDF i mają w przekroju poprzecznym charakterystyczny kształt trapezu, którego węższy wierzchołek stanowi szerokość tylnej ścianki. Taka konstrukcja nadaje optycznie lżejszego wyglądu dość wysokiej kolumnie, a stabilność zapewnia podstawa, również o kształcie trapezu, która jest bezpośrednio połączona z obudową.

   Specjalna konstrukcja ścian w kształcie litery "C"

   Cechą charakterystyczną tych głośników jest połączenie elementów ścianek obudowy w taki sposób, że przednia i górna ścianka wykonane są z nieco cieńszej płyty. Wraz z cokołem podstawy tworzą one kształt litery „C”, patrząc z boku. Panele boczne i tylne pokryte są winylem z widocznymi słojami drewna w dwóch różnych wykończeniach kolorystycznych w zależności od modelu. Dostępne są dwie opcje: obudowa Black Oak z satynowym czarnym frontem oraz druga, Light Oak z białym frontem.

   Dwa kolory maskownic gratis w opakowaniu

   Maskownice zakrywają około 2/3 wysokości frontów kolumn i wykonane są ze specjalnego materiału pokrytego neutralnym akustycznie tworzywem. Każda kolumna wyposażona jest w dwie maskownice o różnej fakturze i kolorze, co pozwala bardzo dobrze dopasować je do stylu pomieszczenia odsłuchowego.

   Nowoczesna stylistyka dla każdego pomieszczenia

   Do głośników Light Oak dołączone są maskownice szare i czarne, a dla głośników Black Oak natomiast dwie wersje w kolorze czarnym, ale o różnej fakturze tkaniny. Jedna z nich jest standardowo matowa, druga ma lekko błyszczące, gładkie wykończenie. Maskownice są magnetycznie mocowane do obudów, co poprawia wygląd frontów kolumn głośnikowych ze względu na brak widocznych otworów montażowych.

   Specyfikacja

   • konstrukcja: wentylowana Bass Reflex
   • pasmo przenoszenia [+/- 3] dB [Hz]: 40-20 000 Hz
   • skuteczność [2.83 V/1 ml [dB]: 91 dB
   • impedancja: 4-8 omów
   • maksymalny poziom SPL [dB]: 110 dB
   • rekomendowana moc wzmacniacza: 50-220 W
   • częstotliwość podziału zwrotnicy [Hz]: 700 Hz / 2.800 Hz
   • przetwornik wysokotonowy: 1" z miękką kopułką
   • przetwornik średnio-niskotonowy: 5½"
   • przetwornik niskotonowy: 2 x 6 ½”
   • terminale głośnikowe: pozłacane, podwójne, bi-wiring
   • waga netto: 20,10 kg

   WILSON
   WILSON SEVEN LIGHTOAK
   50 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5902602873073
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Kolumna głośnikowa podłogowa SEVEN

   2 999,00 zł
   Brutto