Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5
   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5

   Jednopunktowy system muzyczny BEOPLAY M5

   2 799,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   B&O PLAY ma przyjemność przedstawić nowego członka swojej rodziny głośników bezprzewodowych do użytku domowego, który w prosty i piękny sposób zbliża ludzi wprost do muzyki. Zaprojektowany przez nagradzaną projektantkę Cecile Manz jako pojedynczy głośnik z możliwością odtwarzania dźwięku multiroom, Beoplay M5 daje ludziom bezproblemowy sposób na emisję doskonałego dźwięku Bang & Olufsen we wszystkich kierunkach.


   B&O PLAY ma przyjemność przedstawić nowego członka swojej rodziny głośników bezprzewodowych do użytku domowego, który w prosty i piękny sposób zbliża ludzi wprost do muzyki. Zaprojektowany przez nagradzaną projektantkę Cecile Manz jako pojedynczy głośnik z możliwością odtwarzania dźwięku multiroom, Beoplay M5 daje ludziom bezproblemowy sposób na emisję doskonałego dźwięku Bang & Olufsen we wszystkich kierunkach. Design głośnika, oparty na najwyższej jakości materiałach, w tym tkaniny z domieszką prawdziwej wełny, doda piękna i ciepła do każdego wnętrza, w którym się znajduje.

   “Głośnik Beoplay M5 idealnie wpasowuje się w naszą wizję stworzenia głośników do użytku domowego, które nie tylko mają przepiękne brzmienie, ale też cudownie wyglądają. Dla ludzi, którzy marzą o domu, w którym muzyka przepływa przez każde pomieszczenie, a sam głośnik nie tylko jest designerski, ale też można go obsługiwać w łatwy sposób przy pomocy smartfona lub tabletu, Beoplay M5 zdaje się być idealnym początkiem podróży” mówi Jens Jermiim, Dyrektor Marketingu B&O PLAY.

   Dźwięk, który pasuje do Twojego wnętrza

   Projekt Beoplay M5 jest zainspirowany pomysłem użycia źródła dźwięku, jako jednego z elementów wystroju, więc sam głośnik jest również przepiękny wizualnie. Jego projektantka inspirowała się swoimi poprzednimi projektami, więc ich wygląd bazuje na rodzinie głośników Beoplay A6 i Beoplay A9, natomiast głośnik M5 pokryty jest najwyższej jakości transparentną akustycznie tkaniną z domieszką wełny, wyprodukowaną przez duńskiego producenta wysokiej klasy, firmę Kvadrat. Wełniana osłonka może być w łatwy sposób podmieniona tak, aby pasowała do Twojego wnętrza, a wykorzystanie delikatnych, wielokolorowych nitek zapewnia materiałowi całkowitą transparentność akustyczną, przy równoczesnym zachowaniu wszelkich niuansów estetyki głośnika.

   Rzemiosło najwyższej klasy

   Górę głośnika wykonano z płyty z odpowiednio spreparowanego aluminium, które zostało piaskowane i anodowane, aby uzyskać matowy efekt i luksusowy wygląd. Płyta umożliwia sterowanie dźwiękiem przez jej obrót do 15 procent w każdym kierunku , co pozwala na dostosowanie głośności i spokojne przemieszczenie się do pozycji neutralnej – nie za szybko i nie za wolno, jako świadectwo funkcjonalności i piękna tego projektu. Delikatne dociśnięcie dysku w dół, zatrzyma bądź włączy muzykę, a zastosowanie tego samego gestu na głośniku nieaktywnym sprawi, że Beoplay M5 dołączy do istniejącego już w domu aktywnego systemu B&O.

   „Projekt Beoplay M5 jest zainspirowanym tym, w jaki sposób ludzie wykorzystują dźwięk w ich codziennym życiu – jako naturalny punkt centralny dla swojej rodziny. Kształt sygnalizuje, że dźwięk jest odtwarzany pod każdym kątem i że wizualnie może wpasować się, bądź wyróżniać w naszym domu, w zależności od indywidualnych preferencji”, mówi nagrodzona duńska projektantka Cecille Manz.

   Wypełnij pomieszczenie prawdziwym dźwiękiem True360° Bang & Olufsen

   Pod aluminiową płytą znajduje się twardy, polimerowy szkielet z dużą komorą akustyczną, która dostarcza prawdziwy dźwięk Bang & Olufsen.

   • Beoplay M5 oferuje wielokierunkowy dźwięk True360°, który pozwala cieszyć się idealnym brzmieniem niezależnie od tego, w którym miejscu się znajdujesz. Trzy równomiernie rozmieszczone głośniki wysokotonowe, pełnozakresowy przetwornik średniotonowy, skierowany do przodu i mocny, pięciocalowy neodymowy przetwornik niskotonowy, zapewniają równomierne rozproszenie dobrze wyważonego dźwięku Bang & Olufsen wszędzie dookoła.
   • Trzy z góry zaprojektowane tryby dźwiękowe dostosowują akustykę w zależności od umiejscowienia głośnika w pomieszczeniu. Aplikacja Beoplay App umożliwia wybór opcji przygotowanych na ustawienie głośnika po środku, w rogu lub przy ścianie pomieszczenia.
   • Aby zoptymalizować Beoplay M5 jako pojedynczy głośnik, B&O PLAY wykorzystuje własne nowatorskie rozwiązanie technologiczne, mające na celu stworzenie prawdziwego efektu stereo przy pomocy jednego głośnika. B&O PLAY tworzy brzmienie podobne do stereo, bazując na swojej wiedzy w dziedzinie psycho-akustyki oraz na zdolności do wzmocnienia kolejki sygnałów w trakcie cyfrowego przetwarzania sygnału, co zarazem przyczynia się do zmniejszenia fizycznego rozmiaru Beoplay M5.
   • Unikalna konfiguracja akustyczna Beoplay M5 umożliwia kontrolę nad kierunkiem wiązki dźwięku jak i nad jej szerokością – jest to uproszczona wersja opatentowanej technologii audio, którą firma Bang & Olufsen wykorzystała w swoim prestiżowym głośniku BeoLab 90.

   Łączenie przestrzeni dzięki wbudowanemu Chromecast

   Beoplay M5 zawiera wbudowany Chromecast[1], dzięki czemu cała rodzina może przesyłać strumieniowo miliony utworów spośród ponad 170 serwisów do strumieniowania dźwięku, takich jak Spotify, Google Play Music czy Pandora bez strat, aż do 96KHz/24bit. Wbudowany Chromecast opiera się na funkcjonowaniu w chmurze, więc możesz podłączyć więcej niż jedno urządzenie do swojego głośnika w dowolnym momencie i używać swojego telefonu w trakcie odtwarzania muzyki. Odbierz telefon, graj w grę, czy też wysyłaj wiadomości, bez żadnych dźwięków czy dzwonków, które mogłyby zakłócać odtwarzanie muzyki.

   Do Beoplay M5 możesz w łatwy sposób połączyć dowolny głośnik z funkcjonalnością Google Cast™, w celu stworzenia systemu multiroom, który umożliwia swobodny przepływ muzyki przez każde pomieszczenie w Twoim domu. Są to na przykład głośniki B&O PLAY, takie jak Beoplay A6 czy Beoplay A9, które mają wbudowany Chromecast i są idealnym rozwiązaniem na rozniesienie popisowego brzmienia Bang & Olufsen oraz przepięknego designu po całym domu. Beoplay M5 obsługuje również Beolink Multiroom i Spotify Connect, równocześnie obejmując Bluetooth i Apple Airplay.

   O PROJEKTANTCE

   Cecilie Manz (1972) jest uważana za jedną z wiodących w gronie duńskich projektantów przemysłowych swojego pokolenia. We wrześniu 2014 wygrała nagrodę “Danish Crown Prince Couple’s Culture Award” za jej wkład w design. Jej dzieła to przede wszystkim meble, biżuteria, lampy oraz rzeźby, a jej stół Mikado został dołączony do kolekcji MOMA (Museum of Modern Art). Cecile Mantz zaprojektowała Beoplay A2 (2014), Beolit 15 (2015), oraz Beoplay A1 (2016) dla B&O PLAY.

   W skrócie:

   • Potężny bezprzewodowy głośnik z dźwiękiem wydobywającym się w każdymm kierunku idealnie sprawdzi się w Twoim domu. Może być używany zarówno samodzielnie jak również jako element systemu multiroom. Głośnik jest wyposażony w wymienną osłonę o aluminiowej konstrukcji, pokrytą specjalnym materiałem Kvadrat tak aby idealnie pasował do wystroju wnętrza. Zarówno cylindryczny kształt Beoplay M5 jak i dźwięk wydobywający się w każdym kierunku jest inspirowany ideą łączenia pomieszczeń w domu.
   • Funkcjonalność multiroom
   • Streaming: Apple AirPlay, wbudowany Chromecast, Bluetooth, BeoLink Multiroom, Spotify Connect
   • Przyciski sterujące na urządzeniu:regulacja głośności, play/pauza, dołącz, Standby (stosowany w instalacji multiroom) możliwości adaptacji: „wolnostojący”, „na ścianie” lub „w rogu” poprzez Beoplay App
   • Obudowa typu zamkniętego
   • Przetworniki: 1 x 5 "woofer, 1 x 1.5" średniotonowe, 3 x ¾ "tweetery
   • Wzmacniacze: 1 x 40W/160W klasy D (głośnik niskotonowy), 1 x 30W/120W klasy D (średniotonowy), 1 x 30W/120W klasy D (przedni tweeter), 1 x 30W/60W klasy D (tylne tweetery)
   • Efektywne pasmo przenoszenia: 37 Hz - 22 kHz
   • 1 x Ethernet 10/100 Mbit / s
   • 1 x wejście liniowe (3,5 mm Jack analogowe / optyczne)
   • Sieci bezprzewodowe: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4GHz i 5GHz)
   • Bluetooth 4.0 (zawsze otwarty do parowania)
   • Wymiary produktu: W 165 x H 185 x D 165 (mm)
   • Waga: 2,54 kg
   • Wersje kolorystyczne: czarny, naturalny
   • Projektant: Cecilie Manz

   BANG & OLUFSEN
   BEOPLAYM5BLACK

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   5705260063844
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: