Dlaczego Denon Store?
Gwarancja
Do 5 lat darmowej gwarancji
Raty 0%
U nas kupisz w ratach 0%
Instalacje
Profesjonalne instalacje audio
Dostawa
Darmowa dostawa od 99 zł
Lista produktów marki IN-AKUSTIK

Przewody audio głośnikowe marki In-Akustik zostały stworzone z myślą o urządzeniach mających najwyższe wymagania prądowe. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby efektywnie transmitować sygnał.

Konstrukcja przewodów zapewnia równomierny przepływ prądu. Eliminuje ona ryzyko wpływania na siebie sąsiadujących przewodów. W przewodach Exzellenz MSR można spotkać się z miedzianymi paskami, które zostały umieszczone pomiędzy przewodnikami. Zmniejsza to do minimum ryzyko wzajemnego oddziaływania na siebie tych komponentów. Przewody audio głośnikowe marki In-Akustik eliminują wszelkie drgania, które mogłyby powstać podczas transmisji sygnału. To właśnie dzięki temu brzmienie jest wyraziste i pozbawione wszelkich niedoskonałości. Zakup znajdujących się w tej kategorii przewodów rekomendowany jest przede wszystkim osobom, które posiadają wysokiej klasy sprzęt muzyczny. Wymaga on akcesoriów o podwyższonym standardzie, które będą wspomagać proces przesyłu dźwięku.

Przewody audio głośnikowe marki In-Akustik zostały stworzone z certyfikowanych tworzyw, co przekłada się na ich wysoką wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Przetrwają one nawet najcięższe warunki eksploatacji. Szczególną uwagę warto zwrócić na produkty typu Super Flot - przewody posiadają płaską formę, dzięki czemu bez trudu można umieścić ja pod dywanami lub instalacjami znajdującymi się pod podłogą. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Przewody audio głośnikowe In-Akustik można podzielić na kilka podstawowych serii: Referenz, Exellenz, Premium, Star. Zróżnicowane ceny sprawiają, że każdy może pozwolić sobie na zakup. W ofercie nie brakuje zarówno wariantów ekskluzywnych, jak i ekonomicznych w zakupie. Proponowane przewody audio głośnikowe marki In-Akusik będą znakomitym uzupełnieniem każdego systemu muzycznego. Ich jakość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wyświetl lewą kolumnę
Filtruj

Produktów jest: 132