Amplituner stereofoniczny NR1200
   Amplituner stereofoniczny NR1200
   Amplituner stereofoniczny NR1200
   Amplituner stereofoniczny NR1200
   Amplituner stereofoniczny NR1200
   Amplituner stereofoniczny NR1200

   Amplituner stereofoniczny NR1200

   3 899,00 zł
   4 299,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 400,00 zł

   Wyświetl historię cen produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Marantz NR1200 jest idealnym połączeniem wysokiej jakości sprzętu HI-Fi z opcją podłączenia go do telewizora. Staje on w opozycji do soundbarów oraz jest alternatywą dla osób, które nie potrzebują mieć pełnego kina domowego, ale mimo to chcą wspomóc dźwięk z tv tradycyjnymi kolumnami.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   NOWOCZESNY WZMACNIACZ STEREO

   Marantz NR1200 jest prosty w konfiguracji i stanowi alternatywę dla soundbarów w systemie kina domowego, zapewniając najwyższą jakość dźwięku, wyższą moc przy szerokim wyborze głośników i lepszą łączność, w tym usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Nowoczesny i elegancki, Marantz NR1200 jest doskonałym wyborem dla wysokiej jakości dźwięku stereo i połączenia telewizyjnego.

   MOC DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

   Niezależnie od twoich muzycznych preferencji, Marantz NR1200 zawsze zapewnia dźwięk, którego potrzebujesz, dzięki potężnemu dyskretnemu wzmacniaczowi wysokoprądowemu z oddzielnym obwodem wzmacniacza L/R i transformatorem mocy. Dzięki 75 W mocy na kanał, ciesz się swoją kolekcją muzyki w wysokiej rozdzielczości z wyrafinowanym dźwiękiem Marantz.

   KONSTRUKCJA HI-FI ORAZ WYDAJNOŚĆ

   Aby zapewnić wyjątkowy dźwięk wzmacniacz NR1200 został szczegółowo dostrojony przez mistrzów dźwięku Marantza. Żaden jego komponent nie opuści fabrki Marantz, dopóki nie przejdzie rygorystycznych testów prowadzonych przez specjalistów. Otocz się najbardziej muzycznym dźwiękiem z dowolnego źródła.

   WSZECHSTRONNA ŁĄCZNOŚĆ HDMI Z ARC

   Zawiera 5 wejść HDMI, każde obsługujące HDCP 2.3, wideo 4K Ultra HD 60Hz, podpróbkowanie Pure Color 4:4:4, HLG, High Dynamic Range (HDR10), wideo 21:9, 3D i BT.2020 pass-through. Ponadto posiada kanał zwrotny ARC (Audio Return Channel), obsługuje transmisję dźwięku z telewizora za pomocą jednego kabla HDMI, co upraszcza ogólną konfigurację.

   WBUDOWANY HEOS MULTIROOM

   Przesyłaj muzykę strumieniowo z najpopularniejszych serwisów muzycznych - takich jak Spotify Free i Premium, Amazon Music, Tidal i wiele innych - przez Bluetooth, AirPlay 2 lub aplikację HEOS. Dzięki wbudowanej technologii HEOS możesz cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w całym domu.

   WSPARCIE DLA POPULARNYCH ASYSTENTÓW GŁOSOWYCH

   Ciesz się prostym sterowaniem głosowym i pełną elastycznością popularnych asystentów głosowych i wbudowanym HEOS. Wydawaj polecenia za pomocą Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, zwiększ głośność, przejdź do następnego utworu, przełączaj wejścia i wiele więcej...

   Firma Marantz – legenda w świecie sprzętów audio. Firma założona wiele lat temu, która nigdy nie szła na kompromisy jeśli chodzi o jakość dźwięki w swoich urządzeniach. Od kilku lat także dzielnie stawia kroki w świecie amplitunerów kina domowego oferując coraz to nowsze urządzenia wspierające wszystkie współczesne standardy zarówno audio, video jak i szeroko rozumianego streamingu muzyki. Jednak pozostawała jedna pusta gałąź sprzętów audio – amplitunery stereofoniczne, której Marantz nie wypełniał. Do dziś…

   Przedstawiamy pierwszy amplituner stereofoniczny japońskiego producenta – model NR1200!

   Marantz NR1200 jest idealnym połączeniem wysokiej jakości sprzętu HI-Fi z opcją podłączenia go do telewizora. Staje on w opozycji do soundbarów oraz jest alternatywą dla osób, które nie potrzebują mieć pełnego kina domowego, ale mimo to chcą wspomóc dźwięk z tv tradycyjnymi kolumnami. Dodatkowo daje on szeroki wachlarz multimedialnej funkcjonalności! Ale po kolei…

   NR1200 jest amplitunerem stereofonicznym występującym w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu inżynierów uzyskano rozmiar nieco niższy niż odtwarzaczy CD. Amplituner zajmie niewiele miejsca bez uszczerbku na wybitnej wydajności sprzętu.

   Sercem NR1200 jest nowo zaprojektowany wysokonapięciowy segment wzmacniający o mocy 75 W na kanał, który jest w stanie z łatwością sterować każdym głośnikiem. Konstrukcja obwodu zawiera oddzielne, symetryczne lewe i prawe wzmacniacze mocy. Oznacza to, że transformator mocy jest podłączony niezależnie od obwodów wzmacniacza, przedwzmacniacza, modułu bezprzewodowego i wyświetlacza przedniego, co poprawia separację kanałów, zmniejsza zakłócenia i zachowuje muzyczną scenę dźwiękową i szczegółową jasność, jakiej oczekują entuzjaści marki Marantz. Ponadto odbiornik stereofoniczny posiada dwa oddzielne przetworniki cyfrowo-analogowe na kanał, zwiększając zakres dynamiczny i poprawiając stosunek sygnału do szumu, który zapewnia wyraźniejszy dźwięk ze źródeł o bardzo niskiej rozdzielczości sygnału.

   NR1200 wspiera wszystkie współczesne standardy szeroko rozumianego streamingu muzyki. Począwszy od modułu Bluetooth, wsparcia dla AirPlay2 na systemie multiroom Heos kończąc użytkownik ma możliwość słuchania muzyki ze wszystkich dostępnych w Polsce serwisów streamingowych (Spotify, Tidal, Dezzer…) oraz radia internetowego.

   Marantzem NR1200 można sterować także głosowo! To wszystko dzięki Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa.

   Niewątpliwą nowością jest to, że nowy amplituner Marantza wyposażono także w moduł Bluetooth Out! Dzięki temu istnieje możliwość podłączenia do niego dowolnych bezprzewodowych słuchawek. Użytkownik ma możliwość przesyłania dźwięku tylko do słuchawek lub ma opcję słuchania dźwięku na słuchawkach i na kolumnach (bardzo przydatna funkcja dla osób niedosłyszących chcących oglądać filmy ze swoimi bliskimi)! (Opcja dostępna po aktualizacji software’u pod koniec 2019roku)

   Aby wygodnie podłączyć odtwarzacze Blu-ray, dekodery lub konsole do gier, NR1200 zawiera 5 wejść HDMI, z których każde obsługuje wszystkie najnowsze standardy, w tym HDCP 2.3, wideo 4K Ultra HD 60Hz, Pure Color 4: 4: 4 -próbkowanie, HLG, High Dynamic Range (HDR10), wideo 21: 9, 3D i przekazywanie BT.2020. Dodatkowo ARC (Audio Return Channel) obsługuje transmisję dźwięku z telewizora za pomocą jednego kabla HDMI, co upraszcza ogólną konfigurację. Wejścia HDMI automatycznie zmieniają swoje nazwy na podstawie informacji dostarczonych przez źródło. Ponadto NR1200 automatycznie zmiksuje wszystkie formaty surround, aby uzyskać bezbłędne odtwarzanie dowolnego dźwięku z filmu.

   NAJWAŻNIEJSZE CECHY W SKRÓCIE:

   • konstrukcja HiFi w wąskiej obudowie: dwukanałowy dyskretny wzmacniacz mocy z oddzielnym obwodem wzmacniacza mocy L / R i transformatorem mocy o mocy 75 W na kanał
   • nieograniczona transmisja strumieniowa muzyki: AirPlay 2, Bluetooth, radio internetowe, Spotify Free i Premium, Amazon Music, sieciowe przesyłanie strumieniowe audio
   • wbudowany HEOS: bezprzewodowy dźwięk Multi-room, sterowanie głosem, strumieniowe przesyłanie muzyki cyfrowej, wygodna kontrola z poziomu aplikacji
   • obsługa Hi-Res Audio: Dekoduje audio o wysokiej rozdzielczości ALAC, FLAC i WAV bezstratne pliki do 24-bit / 192-kHz, a także ścieżki DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz. Słuchaj muzyki przez port USB na panelu przednim lub przez źródła sieciowe.
   • winyle w nieskazitelnej jakości dźwięku: Zintegrowane wysokiej jakości wejście gramofonowe
   • wszechstronna łączność HDMI: 5 wejść HDMI z pełną obsługą HDCP 2.3 plus jedno wyjście HDMI z ARC
   • tryb Auto Low Latency (ALLM): zapewnia użytkownikom Xbox One bardziej wrażliwe i wciągające wrażenia podczas gry w połączeniu z wybranymi modelami telewizorów, które również obsługują ALLM.
   • funkcjonalność HDMI CEC: Łatwe sterowanie NR1200 za pomocą pilota Smart TV za pomocą funkcji HDMI CEC związanej z telewizorami Smart TV.
   • łatwa konfiguracja i użytkowanie: Dołączony asystent konfiguracji oferuje wyraźny, graficzny interfejs na ekranie, a instrukcja szybkiego startu zapewnia optymalną konfigurację
   • przyciski inteligentnego wyboru: Cztery przyciski funkcji Smart Select na dołączonym pilocie przechowują preferowane ustawienia.
   • wyjście słuchawkowe Bluetooth: słuchaj muzyki lub programów telewizyjnych za pomocą bezprzewodowych słuchawek, jednocześnie z głośnikami lub indywidualnie.
   • dwa wyjścia na subwoofery
   • dostępne kolory – czarny oraz premium silver

   MARANTZ
   NR1200N1B
   73 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   WiFi
   Tak
   Bluetooth
   Tak
   AirPlay
   Tak
   AirPlay 2
   Tak
   HDMI (wejścia)
   5
   HDMI (wyjścia)
   1
   Wejście optyczne
   1-2
   Wejście koaksjalne
   1-2
   Wejście gramofonowe PHONO
   Tak
   Liczba kanałów
   2.1
   Radio cyfrowe DAB+
   Tak
   Radio internetowe
   Tak
   System multiroom
   Tak
   Złącze USB
   Tak
   Obsługiwana rozdzielczość obrazu
   4K
   Full HD 1080p
   Wejście analogowe
   3
   Moc wyjściowa (RMS 8Ω)
   75 W

   Kod produktu

   ean13
   4951035069899
   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   6 innych produktów w tej samej kategorii:

   Amplituner stereofoniczny NR1200

   3 899,00 zł
   4 299,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 400,00 zł