Gramofon PREMIUM TT-15S1 BIAŁY
   Gramofon PREMIUM TT-15S1 BIAŁY
   Gramofon PREMIUM TT-15S1 BIAŁY

   Gramofon PREMIUM TT-15S1 BIAŁY

   10 999,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Dostępny

   Marantz TT-15S1 to gramofon analogowy klasy premium zbudowany w większości z masywnego akrylu.

   Gramofon Marantz TT-15S1 to uosobienie japońskiej technologii i nowoczesnego wzornictwa. Najważniejszymi jego elementami są: wykonana z matowego białego akrylu, monolityczna plinta, masywne, antywibracyjne stopy oraz akrylowy talerz o grubości 20 mm. Zamontowane w modelu Marantz TT-15S1 ramię to modyfikacja modelu Satisfy firmy Clearaudio. Napęd przenoszony jest na talerz za pomocą paska „endless silicon belt“. Talerz osadzono na łożysku, którego najważniejszym elementem jest, wykonana z hartowanej stali, kulka.

   Synchroniczny silnik wyposażono w zapewniającą stabilne warunki pracy, obudowę typu die cast. Przygotowany w plincie otwór zapewnia silnikowi stabilne położenie. Pomaga w tym także, wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego opaska, która separuje napęd, eliminując powstające tam ewentualne wibracje. W obudowie znajduje się także, praktycznie bezawaryjny, mechaniczny włącznik zasilania napędu. Gramofon jest w pełni przygotowany do odtwarzania muzyki z winylowych płyt. Dedykowana do tego ramienia wkładka typu MM Wood Base firmy Clearaudio nie wymaga żadnych regulacji. Przygotowanie specjalnie do tego modelu ramienia i zainstalowanej na nim wkładki oraz fabryczne ustawienia optymalizują warunki pracy.

   Dokładną regulację zapewniają ponadto precyzyjna przeciwwaga oraz magnetyczny mechanizm antyskatingowy. Ostatnim elementem jest, zakończony wtykami RCA, przewód sygnałowy. Wyprowadzeni z ukrytej pod obudową montażowej części ramienia czyni go praktycznie niewidocznym. Niezwykle elegancki biały kolor plinty sprawia, iż gramofon ten łatwo dopasuje się do każdego nowoczesnego wnętrza. Oprócz doskonałego brzmienia styl i elegancja, to jedne z najważniejszych jego cech.

   W komplecie z gramofonem TT-15S1 otrzymujemy ponadto docisk z tworzywa sztucznego, wełnianą, w czarnym kolorze matę oraz niezbędny przy konserwacji łożyska - pojemniczek ze smarem.

   W skrócie:

   - modyfikowane ramię firmy Clearaudio
   - dedykowana do ramienia wkładka
   - akrylowa plinta z masywnymi stopami antywibracyjnymi
   - akrylowy talerz o grubości 20 mm
   - łożysko ze stalową kulką
   - silikonowy pasek napędowy „Endless silicon belt“
   - przewody sygnałowe RCA

   Parametry wkładki:

   Frequency response 20Hz - 20 kHz
   Output voltage (1kHz, 5cm/s) ~3.6 mV
   Channel separation > 30 dB
   Channel balance < 0.2 dB
   Recommended stylus pressure 2.2 g
   Impedance 0.66 kΩ
   Cantilever Aluminum
   Cartridge weight 6.0 g

   MARANTZ
   TT15S1N1M
   12 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   Napęd
   Paskowy
   Sterowanie
   Ręczne
   Prędkość obrotowa
   33 1/3 RPM
   45 PM

   Kod produktu

   Rozwiń