Amplituner Marantz Cinema 50
   Amplituner Marantz Cinema 50
   Amplituner Marantz Cinema 50

   Amplituner Marantz Cinema 50

   7 999,00 zł
   8 999,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 1 000,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 8 999,00 zł -1 000,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Amplituner kina domowego AV CINEMA 50 jest równie idealny do dedykowanej przestrzeni kinowej lub wielofunkcyjnego salonu. Posiada wbudowany legendarny wzmacniacz Marantz o mocy 9 x 110 W, sześć wejść 8K UHD, platformę streamingu HEOS Built-In®, funkcję korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32, Dolby Atmos i DTS:X, Auro-3D, a także bogactwo wejść i wyjść, w tym wyjścia przedwzmacniacza dla wszystkich kanałów i czterech niezależnych subwooferów.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Doskonałość zaczyna się od wydajności

   Zbudowane w oparciu o dziesięciolecia bogatego dziedzictwa, zaprojektowane w ponadczasowym stylu i stworzone z myślą o najwyższej wydajności, amplitunery i wzmacniacze z serii Marantz CINEMA są podstawą najbardziej wymagających systemów kina domowego na świecie.

   WYDAJNOŚĆ

   Wzmacniacz AV CINEMA 50 został skrupulatnie dostrojony przez Marantz Sound Master w celu uzyskania niesamowitej wydajności dzięki naszemu autorskiemu obwodowi wzmacniającemu HDAM, aby stworzyć najbardziej muzyczny dźwięk w Twoim domu.

   STYL

   Doskonałość jest słyszalna i widzialna. CINEMA 50 to projekt architektoniczny, który można wyeksponować lub pozostawić dyskretnym w każdym luksusowym otoczeniu.

   PERSONALIZACJA

   Starannie dobrane opcje łączności, elastyczne konfiguracje głośników i możliwość precyzyjnego dostrojenia pozwalają na stworzenie własnego CINEMA 50.

   PROSTA OBSŁUGA

   Pilot zdalnego sterowania, łatwo dostępne elementy sterujące na panelu przednim oraz intuicyjny kreator konfiguracji sprawiają, że obsługa jest bardzo prosta.

   KOMPATYBILNOŚĆ

   Sześć wejść HDMI, a także wejścia cyfrowe, analogowe i gramofonowe oraz wyjścia głośnikowe i przedwzmacniacza zapewniają łączność z praktycznie dowolnymi innymi komponentami, jakie możesz mieć.

   MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

   Rozbudowane opcje wejść i wyjść oraz potężny ekosystem oprogramowania sprawiają, że CINEMA 50 można łatwo aktualizować wraz z rozwojem Twojego systemu kina domowego.

   Najważniejsze cechy

   NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ

   Immersyjna przestrzenność, ciepłe i bogate brzmienie oraz realistyczna dynamika to legendarne znaki rozpoznawcze dźwięku Marantz.

   LIDER TECHNOLOGII

   CINEMA 50 jest pełen najnowszych, immersyjnych formatów audio, wideo 8K, opcji optymalizacji pomieszczenia, streamingu dźwięku i innych technologii, aby uprościć użytkowanie i podnieść poziom przyjemności z rozrywki.

   WYSZUKANY DESIGN

   Nowoczesna ekspresja ponadczasowych zasad projektowania, CINEMA 50 zawiera kultowy iluminator Marantz, symetryczną konstrukcję i elementy sterujące na panelu przednim elegancko ukryte przed wzrokiem.

   MARANTZ
   CINEMA50N1B
   3 Przedmioty
   2024-01-26

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   747192138677
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: