REFERENZ - przewód zasilający REFERENZ AC-2404 AIR HQ

9 osób ogląda ten produkt
8 099,00 zł
Długość: 1 m
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Przepraszamy, wszystko sprzedane.

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę
Opis
  • Referencyjny kabel zasilający AIR-2404 AIR został specjalnie zaprojektowany do łączenia wysokiej klasy systemów audio i jest oparty na legendarnej technologii in-akustik Air. Ma wiele wyrafinowanych detali konstrukcyjnych, które przeciwdziałają opisanym efektom.  Obejmuje to strukturę wielordzeniową, dzięki której powstałe pola magnetyczne zachodzą na siebie i kompensują się. Podział na kilka mniejszych, oddzielnych przewodów również zmniejsza efekt naskórkowy. W ten sposób cały przekrój przewodu pozostaje użyteczny. Ponadto kabel jest ekranowany gęstą siatką cynowanych drutów miedzianych. Chroni to sąsiednie komponenty audio przed pozostałymi polami zakłóceń.
  • Mimo całej miłości do audiofilskiego dźwięku, bezpieczeństwo odgrywa szczególną rolę w tej kategorii kabli. Z tego powodu każdy kabel referencyjny AC-2404 AIR jest testowany niezwykle dokładnie. Oprócz intensywnego testu działania, każdy kabel przechodzi również test izolacji i testu wysokiego napięcia. Wynik jest rejestrowany, a każdy kabel otrzymuje indywidualny numer seryjny.
  • Konstrukcja AIR Helix jest absolutnie wyjątkowa. Aby jak najlepiej zbliżyć się do idealnej izolacji powietrza, firma in-akustik opracowała specjalne klipsy. Wewnątrz kabla duża liczba tych klipsów tworzy ramę nośną, która utrzymuje spirale w przewodach sygnałowych w powietrzu i prowadzi je przez kabel w określonej odległości.
  • Podobnie jak wszystkie kable głośnikowe i audio serii referencyjnej, Reference AC-2404 AIR jest całkowicie produkowany w Niemczech. Zaciski są montowane, a przewody są gwintowane ręcznie z wielką starannością w fabryce. Powstały AIR Helix jest następnie ręcznie dopasowywany do płaszcza sieciowego PE, zanim zostaną zamontowane wysokiej jakości wtyczki i sprawdzony zostanie kabel pod kątem prawidłowego działania.
Szczegóły produktu
IN-AKUSTIK
IN007626210
0 Przedmiot

Opis

  • 24 miesięcy

13 innych produktów w tej samej kategorii: