Głośnik do montażu w suficie PHANTOM E-80

8 osób ogląda ten produkt
3 398,00 zł /para
Ilość
Dostępny

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu to: 2.

Pospiesz się! Zostało 2 szt. na stanie.

Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

DALI PHANTOM E-80 - Seria głośników mająca na celu dostarczać niezwykłej jakości dźwięk, pozostając przy tym niewidocznym. E-80 jest pełnozakresowym głośnikiem instalacyjnym, posiadającym 20-centymetrowy głośnik niskotonowy, dzięki czemu nie musimy martwić się o ustawianie dodatkowych subwooferów, ponieważ ten głośnik dostarczy nam pełnego doświadczenia muzyki, którego poszukujemy i oczekujemy.

Opis

Seria PHANTOM E wprowadza kilka ulepszeń względem poprzedników. Jednym z nich jest pogrubienie krawędzi zewnętrznych dzięki czemu zyskujemy o wiele łatwiejsze możliwości dopasowania głośnika do miejsca montażu.

Elementem bardzo rozpoznawalnym i jakże charakterystycznym dla marki DALI jest wykorzystanie w membranach mieszanki miazgi papierowej oraz włókna drzewnego. Niezastąpioną cechą takiego rozwiązania jest niespotykana lekkość, która pozwala odtwarzać nawet niezwykle drobne niuanse muzyczne.

Na uwagę również zasługuje zastosowanie bardzo silnego systemu magnetycznego, którego stratność została zredukowana do minimum. Uzyskujemy dzięki temu godną podziwu dynamikę niskich tonów.

Zadbano także z najwyższą starannością o precyzyjne odwzorowanie tonów wysokich – w tym celu do wyprodukowania tweetera użyto polipropylenu, który jest bardziej odporny na wilgoć od materiałów wykorzystywanych regularnie w głośnikach.

Do tego każdy głośnik w tej serii posiada specjalne zabezpieczenie PPTC, które ma za zadanie chronić elementy przed przegrzaniem podczas długiej i głośnej sesji.

Nie należy zapominać również o wewnętrznym okablowaniu, które także odgrywa ważną rolę. Odpowiednie ułożenie oraz wymierzenie przewodów ma znaczący wpływ na ostateczną jakość. W tym przypadku zostały one dopasowane do potrzeb konstrukcji każdego głośnika w tej serii z osobna, tak aby mieć pewność, że niepożądana interferencja z innymi elementami została wyeliminowana. 

Kolejnym bardzo ważnym elementem w projektowaniu każdego głośnika instalacyjnego tej Duńskiej marki jest tak zwana „Szeroka dyspersja”. W sytuacji bliskiej idealnej tworzymy coś na wzór trójkąta równo ramiennego.

Montowanie głośników w ścianach bądź suficie mocno ogranicza jego ustawność względem miejsca odsłuchu. Z taką świadomością inżynierowie DALI zastosowali pozaosiową optymalizację odtwarzania dźwięku. Jest to technologia, która pozwala na dotarcie fali dźwiękowej do jak największego obszaru, tak żeby dać dostęp do czegoś tak bardzo przez miłośników muzyki pożądanego, co nazywa się idealnym miejscem odsłuchowym.

Jeżeli został już poruszony temat ustawiania oraz montowania, warto zwrócić uwagę na system montażu, który w serii PHANTOM został maksymalnie uproszczony. Działa ona na bazie wsporników odchylania, co czyni go tak naprawdę jednoetapowym i niezwykle łatwym. Całość polega na zamocowaniu głośnika na wcześniej przygotowanym miejscu do montażu i wkręceniu wkrętów znajdujących się z przodu głośnika.

E-80 dostarcza nam również możliwość wyboru kształtu maskownicy, może być ona okrągła (oryginalnie) lub kwadratowa ( wersja alternatywna).

Specyfikacja techniczna:

 • głośniki do montażu sufitowego i ściennego
 • głośniki wilgocio-odporne do zastosowania także w łazienkach oraz na zewnątrz pod zadaszeniem
 • pasmo przenoszenia (+/-3 dB) [Hz] 49 - 25,000
 • czułość (2,83 V/1 m) [dB] 89,5
 • impedancja [Ω] 6
 • dynamika [dB] 107
 • zalecana moc wzmacniacza [W] 30 - 150
 • podział zwrotnicy [Hz] 3,200
 • głośnik wysokotonowy 1 x 28 mm kopułka tekstylna
 • głośnik średnio-niskotonowy 1 x 8" " membrana z polipropylenu
 • pojedyńcze wejście głośnikowe
 • otwór montażowy [mm] Ø261
 • grill ochronny w zestawie
 • kolor biały

Szczegóły produktu
DALI
PHANTOME-80
2 Przedmioty

Opis

 • 24 miesięcy
 • 60 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: