• -51,90 zł
The Last Dinosaur - The Nothing Naim 350 Cd

The Last Dinosaur - The Nothing Naim 350 Cd

8 tyle osób wraz z Tobą ogląda ten produkt
69,90 zł
18,00 zł
Oszczędzasz 51,90 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ilość
Dostępne

  Do 10 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 zł

Ostatnie sztuki w magazynie! Oferujemy fabrycznie nowe produkty, które przez dłuższy czas czekały na swojego właściciela. Chociaż opakowanie może mieć delikatne ślady przechowywania, zawartość jest w pełni funkcjonalna i gotowa do użytku. To idealna okazja, aby nabyć wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z tej oferty, zanim zniknie na zawsze! Ograniczona ilość, nie przegap swojej szansy!

Opis
  • Wydanie CD
  • The Nothing jest podnoszący na duchu, potwierdzający życie. Jego teksty mogą poruszać temat śmiertelności, ale cudowne, nakładające się na siebie, przeplatające się melodie są jak dryfowanie w błogiej zadumie. 'We'll Greet Death', ze smyczkami, fortepianem, saksofonem i gitarą akustyczną, jest wyzywający, posiadający emocjonalną złożoność. Na 'Grow', urocze akustyczne skubanie Jamiego tworzy podstawę dla piosenki o kruchości życia, podczas gdy 'The Sea' jest medytacyjnym post-rockowym ruchem, który rozpoczyna się w cichym miejscu i kończy się ponad pięć minut później w przepięknym, pełnym smyczków denoumencie. Chociaż Jamie wyznaje miłość z dzieciństwa do R.E.M i przede wszystkim Talk Talk, muzyka tutaj jest w dużej mierze jego własna, samodzielnie napisana i wykonywana z bliską przyjaciółką Rachel Lanskey zapewniającą altówkę w większości piosenek. "Miałem bardzo silne poczucie, że nigdy nie chcę kopiować cudzej muzyki, chcę po prostu brzmieć jak ja" - mówi Jamie.
  • Stworzony w latach 2009-2016 The Nothing to oszałamiający, afektowany album, który jest również wzruszającym hołdem dla zmarłego przyjaciela Jamiego. "Ktoś nazwał go eleganckim" - mówi Jamie. "Całkiem spodobało mi się to pojęcie".
  • Lista utworów:
  • 1. Atoms 2:47
  • 2. Grow 3:01
  • 3. The National Stage 3:46
  • 4. All My Faith 3:22
  • 5. We'll Greet Death 4:52
  • 6. The Body Collapse 4:16
  • 7. I Couldn't Wait 2:48
  • 8. Wings 3:33
  • 9. On Water 3:39
  • 10. The Sea 5:34
  • 11. Goodnight 2:52
Szczegóły produktu
NAIM
NAIMCD350
99 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Bezpieczeństwo produktu

NAIM

Producent Producent: Naim Audio Ltd Adres: Southampton Road, Salisbury Miasto: SP1 2LN Wiltshire Kraj: Wielka Brytania E-mail: marketing@naimaudio.com Telefon: +44 (0)1722 426 600