Głośnik do montażu na zewnątrz ATRIUM 300 SAT

6 osób ogląda ten produkt
1 049,00 zł
Ilość
Dostępny

Pospiesz się! Zostało 2 szt. na stanie.
  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę
Opis

ATRIUM 300 SAT

Głośniki OUTDOOR ATRIUM 300 SAT marki Polk Audio zostały stworzone z myślą o doskonałym towarzystwie na otwartej przestrzeni. Ich dwudrożna konstrukcja gwarantuje dynamiczny dźwięk, idealnie pasujący do atmosfery otoczenia. Niesamowitą zaletą tych głośników jest możliwość połączenia ich z subwooferem ATRIUM Sub10 (Sub-10), tworząc tym samym niezrównany tandem dźwiękowy. Takie połączenie zapewnia pełen, wielopasmowy dźwięk o niezrównanej jakości.

Jednym z najbardziej imponujących atutów ATRIUM 300 SAT jest wykorzystanie autorskiej technologii Polk’s Dynamic Balance®, eliminującej niepożądane rezonanse poprzez dynamiczny balans. Dzięki temu rozwiązaniu głośniki te należą do czołówki pod względem jakości dźwięku na rynku. Posiadają one również imponującą moc, sięgającą nawet 100W, przy efektywności na poziomie 83dB, co zapewnia doskonałą moc akustyczną.

Polk Audio ATRIUM 100 SUB
Polk Audio ATRIUM 100 SUB

Ogrodowy design ATRIUM 300 SAT to wyjątkowo stylowa propozycja dla miłośników elegancji na świeżym powietrzu. Jego wygląd nawiązuje do elementów oświetlenia ogrodowego, co sprawia, że głośnik doskonale komponuje się z otoczeniem, nie rzucając się przy tym w oczy. Można go łatwo umieścić w ogrodzie, zawiesić na ścianie lub pod zadaszeniem, co pozwala na elastyczne dostosowanie do różnych warunków. Dzięki temu ATRIUM 300 SAT harmonijnie wtapia się w każde zewnętrzne środowisko, dodając mu subtelnego uroku.

ATRIUM 300 SAT to stylowy głośnik zewnętrzny, którego design nawiązuje do elementów oświetlenia ogrodowego. Dzięki temu doskonale komponuje się z otoczeniem, nie rzucając się natychmiast w oczy. Można go umieścić w ogrodzie, na ścianie lub pod zadaszeniem, idealnie wpasowując się w różnorodne otoczenie zewnętrzne.

Najważniejsze cechy:

  • Innowacyjny głośnik Sat 300 może zostać dosłownie zasadzony w ogrodzie, zwieszony wprost z sufitu lub zamontowany gdzieś na ścianie co w połączeniu z wyjątkowym subwooferem SUB 100 tworzy idealny zestaw uzupełniający dyskretnie Twoje otoczenie o wspaniały dźwięk.
  • akustycznie dopasowany zestaw dwudrożny zapewnia dynamiczny dźwięk wtapiając się dyskretnie w otoczenie
  • 3,5” przetwornik w technologii Dynamic Balance® wyposażony w kompozytową membranę oraz gumowe zawieszenie
  • ¾” compozytowy przetwornik wysokotonowy
  • zdolny dostarczyć 100W mocy pozwala na uzyskanie czystego i dynamicznego brzmienia bez zniekształceń nawet na otwartej przestrzeni
Polk Audio ATRIUM 100 SUB

Szczegóły produktu
POLK AUDIO
ATRIUM300BR
2 Przedmioty

Opis

  • 24 miesięcy

15 innych produktów w tej samej kategorii: