QED PERFORMANCE Przewód do subwoofera [RCA M - RCA M]

12 osób ogląda ten produkt
329,00 zł
Długość: 3 m
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

QED PERFORMANCE to referencyjny przewód subwooferowy marki QED, zakończony dwoma pozłacanymi wtykami RCA. Dzięki zastosowaniu dwóch żył z  beztlenowej miedzi zapewnia precyzyjną transmisję dźwięku pomiędzy Twoim amplitunerem a głośnikiem niskotonowym. Ten przewód do subwoofera to doskonały  wybór jeśli zależy Ci na precyzyjnym przenoszeniu basów.

Opis

Wewnętrz przewodu subwooferowego QED PERFORMANCE dźwięk przenoszony jest dzięki dwóm żyłom wykonanym z najczystszej miedzi beztlenowej. Najwyższa jakość materiału ma tu wielkie znaczenie, wpływając zarówno na szybkość transmisji, jak i na precyzję z jaką przenoszone są najniższe częstotliwości.

Ten wysokiej klasy przewód subwooferowy  posiada najlepsze, pozłacane 24 karatowym złotem dwa wtyki RCA, dzięki którym bas będzie przenoszony szybko  i bez zniekształceń.

W dobrym przewodzie oprócz szybkiej transmisji dźwięku najważniejsza jest jego odporność na zakłócenia. Gdy przewód jest słabo izolowany, podczas słuchania muzyki pojawiają się szumy i przydźwięki. Źródłami zakłóceń są zmiany pola elektromagnetycznego, które mogą pochodzić od wielu sprzętów domowego użytku. Dobre ekranowanie sygnału jest szczególnie ważne w przypadku długich przewodów subwooferowych, a warto wspomnieć, że QED oferuje przewody zarówno o długości 3m, 6m jak i 10m.

Aby zachować pełną izolację od zakłóceń i transparentność sygnału, QED zastosował specjalną technologię ekranowania, która działa podobnie jak w przypadku złączy zbalansowanych. Takie quasi - symetryzowanie sygnału w obu żyłach sprawia, że zakłócenia nie przedostają się do dźwięku.

Przewody subwooferowe z nagradzanej serii PERFORMANCE to doskonałe połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji,  najlepszych materiałów i przystępnej ceny. Aby uzyskać mocny i precyzyjny bas już nie musisz kupować drogich „audiofilskich” przewodów, QED PERFORMANCE wiernie przeniesie sygnał z Twojego amplitunera prosto do głośnika niskotonowego zapewniając sprężyste i mocne brzmienie basu. Bez szumów, trzasków i zniekształceń sygnału, nawet na odległość 10 metrów.

QED to firma, która jest dumna ze swoich przewodów, o czym najlepiej świadczy dożywotnia gwarancja udzielana nam przez producenta. 

Jeśli jesteś zmęczony wiecznie psującymi się przewodami subwooferowymi zainwestuj w QED PERFORMANCE i ciesz się doskonałym dźwiękiem odpornym na zniekształcenia.

Specyfikacja techniczna:

  • żyły przewodzące z miedzi beztlenowej o czystości do 99,999 %
  • geometria symetrycznie skręconych par
  • podwójny ekran magnetyczny dla polepszenia integralności sygnału
  • styki pokryte 24-karatowym złotem
  • precyzyjnie wykonany wtyk ze zintegrowanym uchwytem
  • zapewnia niezawodne połączenie wzmacniacza lub amplitunera AV z aktywnym subwooferem
  • przewód występuje w długościach: 3m, 6m, 10m

Szczegóły produktu
QED
QEDPSW3
13 Przedmioty

Opis

  • 24 miesięcy