Subwoofer PSW 10E
   Subwoofer PSW 10E
   Subwoofer PSW 10E
   Subwoofer PSW 10E
   Subwoofer PSW 10E
   Subwoofer PSW 10E
   Subwoofer PSW 10E

   Subwoofer PSW 10E

   929,00 zł
   1 299,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 370,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 888,00 zł +41,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Ilość

   Dostępny

   Obudowa subwoofera PSW została zaprojektowana i opracowana z myślą o doskonale kontrolowanej głośności, jest również precyzyjnie dostrojona pod kątem obsługi niskich częstotliwości bez zniekształceń oraz wewnętrznie usztywniona i wytłumiona w celu wyeliminowania wewnętrznych fal stojących i innych rezonansów obniżających wydajność dźwięku.

   Zdecyduj się na subwoofer marki Polk Audio

   CNet.com stwierdza: "Głęboki bas PSW10 jest imponujący, a jego rozdzielczość i kontrola... były naprawdę wyjątkowe. Duży, przystępny i dający radość. Dodaj głębokich emocji płynących z basów i więcej emocji z dynamiki do swojego systemu dźwiękowego lub kinowego dzięki łatwemu w wyborze, łatwemu do podłączenia i łatwemu w użyciu aktywnemu subwooferowi."

   Funkcje PSW10E:

   • 10-calowy subwoofer ze zoptymalizowanym wzmacniaczem 100W
   •     Obudowy PSW zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, aby zapewnić idealną głośność, precyzyjnie dostrojone, by uzyskać wolne od zniekształceń niskie częstotliwości oraz zostały w środku wzmocnione i wytłumione, aby wyeliminować wewnętrzne fale stojące i inne rezonanse zakłócające wydajność.
   •     Ta unikalna konfiguracja wykorzystuje specjalnie dostrojony i ukierunkowany port, aby efektywniej wytwarzać maksymalne uderzenie basu.

   Bezrezonansowe materiały przetwornika Dynamic Balance

   Połączenie odpowiednich materiałów, geometrii głośników i technik konstrukcji obudowy daje synergiczny efekt, a w efekcie czystszy, wyraźniejszy dźwięk. Subwoofer PSW przewyższa konkurencję trwałymi, pozbawionymi rezonansów materiałami przetworników Dynamic Balance, które pozostają sztywne i szybko się poruszają. Doświadczasz dzięki temu głębokich niskich częstotliwości i ekscytujących efektów oraz doskonałego dopasowania do systemu.

   Łatwe połączenie z każdym systemem

   Łatwo dostępne, profesjonalnej jakości wejścia liniowe i głośnikowe oraz wyjścia głośnikowe pozwalają na łatwe podłączenie do dowolnego systemu. Inteligentny układ czujników wie, kiedy się włączyć i wyłączyć. Doskonałe układy kompresji ograniczają zniekształcenia przy ekstremalnych poziomach głośności. Inteligentny wzmacniacz posiada również regulowaną zwrotnicę dolnoprzepustową, przełącznik fazowy i regulatory głośności subwoofera, aby profesjonalnie kontrolować wyjście basu i charakterystykę dopasowania subwoofera z głośnikami frontowymi.

   Podsumowanie:

   •     Subwoofer PSW10E idealnie komponuje się z systemami składającymi się z innych głośników Polk, takich jak seria T.
   •     Unikalna konstrukcja utrzymuje subwoofer stabilnie i nieruchomo nawet przy radykalnych poziomie głośności, co zapewnia bardziej efektywne wykorzystanie mocy. Nigdy więcej efektu „uciekającej pralki”.
   •     typ obudowy głośnika niskotonowego: wentylowany przez rozszerzony port panelu przedniego
   •     głośnik subwoofera: 10" (25,4 cm) okrągły kompozytowy polimerowy stożek Dynamic Balance
   •     zniekształcenie wzmacniacza: <1%
   •     szerokość pasma wzmacniacza: 40 Hz - 200 Hz
   •     ciągła moc wzmacniacza: 50 W
   •     moc dynamiczna wzmacniacza: 100 W

   POLK AUDIO
   PSW10EBK
   3 Przedmioty
   2023-12-08

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy

   Kod produktu

   Nowy

   Pobierz

   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: