Wszystkie nasze salony są otwarte.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

   Wideodomofon Video Doorbell 2K (zasilanie bateryjne)

   EUFY

   899,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Dostępny

   Bezprzewodowy wideodomofon Eufy (zasilany bateryjnie) z 2K HD, bez miesięcznych opłat, wbudowany interfejs AI do wykrywania ludzi, 2-drożny system audio, prosta samodzielna instalacja.

   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

   • Wbudowany czujnik Sony 2K i obiektyw profesjonalnej klasy pozwalają na oglądanie aktywności w doskonałej rozdzielczości. Widzisz gości z dużą ostrością, gdy zbliżają się do Twoich drzwi.
   • Nie ma opłaty miesięcznej: Produkty eufy Security, zaprojektowane z myślą o ochronie domu i portfela, to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą. Wszystkie Twoje dane są przechowywane lokalnie, co oznacza, że nigdy nie będziesz musiał płacić za przechowywanie danych w chmurze.
   • Podwójne opcje zasilania: Pół roku pokrycia z jednego źródła zasilania lub bez przerwy poprzez połączenie przewodowe.
   • Rozszerzone pole widzenia: Zwiększony współczynnik proporcji obrazu 4:3 zapewnia widok od stóp do głów każdego, kto się zbliży i za każdym razem zapewnia idealny kąt widzenia.
   • Detekcja następnego poziomu: Miej całkowitą kontrolę nad tym, co jest wykrywane dzięki zastosowaniu czujnika ruchu, inteligentnej detekcji człowieka i stref aktywności. Otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym, gdy ktoś się zbliża, dzięki czemu nigdy nie przegapisz dostawy ani nie będziesz musiał czekać na gości.

   2K oraz WDR

   Patrz na odwiedzających z dużą ostrością, gdy zbliżają się do Twoich drzwi nawet z jakimkolwiek oświetleniem tylnym.


   Energooszczędność

   Prywatne połączenie bezprzewodowe o niskim poborze mocy pomiędzy dzwonkiem do drzwi a bazą domową zmniejsza zużycie energii w trybie czuwania o 58%.


   Przechowywanie, któremu można zaufać

   Wojskowe szyfrowanie danych AES-256 zapewnia prywatność materiałów filmowych podczas transmisji i przechowywania.


   Zwiększona wykrywalność ludzi

   Sztuczna inteligencja w urządzeniu natychmiast analizuje każde zdarzenie i dokładnie określa, czy człowiek jest obecny, czy nie. Dzięki temu wysyłane są tylko odpowiednie alerty, a użytkownik jest powiadamiany w czasie rzeczywistym.


   Indywidualna detekcja

   Narysuj strefę aktywności, aby dostosować obszar, w którym wykrywany jest ruch. Wykluczenie obszarów dla pieszych lub dróg o dużym natężeniu ruchu, aby zmniejszyć liczbę otrzymywanych fałszywych alarmów.


   "Hej Alexa, pokaż mi moje drzwi frontowe"

   Podłącz dzwonek do drzwi do asystenta głosowego Google lub Amazon Alexa i sprawdź w każdej chwili, co dzieje się poza domem.


   Reakcja w czasie rzeczywistym

   Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliży się do Twoich drzwi wejściowych przez dwukierunkowe audio. Powiedz swoim przyjaciołom, żeby przyszli od tyłu albo że zabrakło ci mleka.


   Łatwa interakcja

   Nagrywaj i ustawiaj do 3 natychmiastowych odpowiedzi. Kiedy zostaniesz powiadomiony o aktywności, po prostu wybierz jedną z nagranych wcześniej odpowiedzi, aby wejść w interakcję i wydać instrukcje.


   EUFY
   EUFY VIDEO DOORBELL
   24 Przedmioty

   Specyficzne kody


   Pobierz

   Eufy Doorbell

   Instrukcja obsługi

   Pobierz (1.07M)

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   innych produktów w tej samej kategorii: 10