Wideodomofon Video Doorbell 2K (zasilanie bateryjne)

   EUFY

   999,00 zł
   899,00 złOszczędzasz 100,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Bezprzewodowy wideodomofon Eufy (zasilany bateryjnie) z 2K HD, bez miesięcznych opłat, wbudowany interfejs AI do wykrywania ludzi, 2-drożny system audio, prosta samodzielna instalacja.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   • Wbudowany czujnik Sony 2K i obiektyw profesjonalnej klasy pozwalają na oglądanie aktywności w doskonałej rozdzielczości. Widzisz gości z dużą ostrością, gdy zbliżają się do Twoich drzwi.
   • Nie ma opłaty miesięcznej: Produkty eufy Security, zaprojektowane z myślą o ochronie domu i portfela, to jednorazowe zakupy, które łączą bezpieczeństwo z wygodą. Wszystkie Twoje dane są przechowywane lokalnie, co oznacza, że nigdy nie będziesz musiał płacić za przechowywanie danych w chmurze.
   • Podwójne opcje zasilania: Pół roku pokrycia z jednego źródła zasilania lub bez przerwy poprzez połączenie przewodowe.
   • Rozszerzone pole widzenia: Zwiększony współczynnik proporcji obrazu 4:3 zapewnia widok od stóp do głów każdego, kto się zbliży i za każdym razem zapewnia idealny kąt widzenia.
   • Detekcja następnego poziomu: Miej całkowitą kontrolę nad tym, co jest wykrywane dzięki zastosowaniu czujnika ruchu, inteligentnej detekcji człowieka i stref aktywności. Otrzymuj alerty w czasie rzeczywistym, gdy ktoś się zbliża, dzięki czemu nigdy nie przegapisz dostawy ani nie będziesz musiał czekać na gości.

   2K oraz WDR

   Patrz na odwiedzających z dużą ostrością, gdy zbliżają się do Twoich drzwi nawet z jakimkolwiek oświetleniem tylnym.

   Energooszczędność

   Prywatne połączenie bezprzewodowe o niskim poborze mocy pomiędzy dzwonkiem do drzwi a bazą domową zmniejsza zużycie energii w trybie czuwania o 58%.

   Przechowywanie, któremu można zaufać

   Wojskowe szyfrowanie danych AES-256 zapewnia prywatność materiałów filmowych podczas transmisji i przechowywania.

   Zwiększona wykrywalność ludzi

   Sztuczna inteligencja w urządzeniu natychmiast analizuje każde zdarzenie i dokładnie określa, czy człowiek jest obecny, czy nie. Dzięki temu wysyłane są tylko odpowiednie alerty, a użytkownik jest powiadamiany w czasie rzeczywistym.

   Indywidualna detekcja

   Narysuj strefę aktywności, aby dostosować obszar, w którym wykrywany jest ruch. Wykluczenie obszarów dla pieszych lub dróg o dużym natężeniu ruchu, aby zmniejszyć liczbę otrzymywanych fałszywych alarmów.

   "Hej Alexa, pokaż mi moje drzwi frontowe"

   Podłącz dzwonek do drzwi do asystenta głosowego Google lub Amazon Alexa i sprawdź w każdej chwili, co dzieje się poza domem.

   Reakcja w czasie rzeczywistym

   Rozmawiaj bezpośrednio z każdym, kto zbliży się do Twoich drzwi wejściowych przez dwukierunkowe audio. Powiedz swoim przyjaciołom, żeby przyszli od tyłu albo że zabrakło ci mleka.

   Łatwa interakcja

   Nagrywaj i ustawiaj do 3 natychmiastowych odpowiedzi. Kiedy zostaniesz powiadomiony o aktywności, po prostu wybierz jedną z nagranych wcześniej odpowiedzi, aby wejść w interakcję i wydać instrukcje.

   back to school

   EUFY
   EUFY VIDEO DOORBELL
   0194644016975


   Pobierz

   Eufy Doorbell

   Instrukcja obsługi

   Pobierz (1.07MB)
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !