Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa
   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa
   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa
   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa
   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa
   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa
   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa

   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa

   Kolor :

   Dali Kore to najlepszy głośnik, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. To kulminacja wszystkiego, czego nauczyliśmy się w ciągu czterech dekad projektowania i produkcji głośników w jednym wybitnym głośniku.


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Niezrównana wierność

   DALI KORE to dźwiękowe arcydzieło z przełomowymi technologiami, które przekraczają granice możliwości głośników. Zapewnia dźwięk bez wysiłku, z nieograniczoną dynamiką, od szarpnięcia struny po epickie crescendo orkiestry symfonicznej.

   Bezkompromisowa konstrukcja

   W dążeniu do perfekcji Hi-Fi, DALI KORE przyjmuje bezkompromisowe podejście, w którym forma podąża za funkcją, tworząc pięknie zaprojektowany głośnik audiofilski o poziomie jakości, który odzwierciedla nasz niezachwiany podziw dla muzyki.

   Najnowocześniejsza technologia przetworników

   Nasza opatentowana technologia Balanced Drive SMC™ i materiał nowej generacji SMC Gen-2 eliminuje niepożądane nierównomierne zniekształcenia harmoniczne, aby zapewnić niezrównany poziom wierności i czystości, podnosząc muzykę na nowy poziom autentyczności.

   Dziedzictwo DALI

   DALI KORE to kulminacja 40 lat projektowania i produkcji głośników w jednym produkcie. To najwybitniejszy głośnik audiofilski, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy

   LICZY SIĘ TYLKO MUZYKA

   Usłysz każdy szczegół i najdrobniejszy niuans... niezaleznie od poziomu głośności.
   DALI KORE jest najwyższym wyrazem uznania dla muzyki. To wizualne i dźwiękowe arcydzieło z przełomowymi technologiami, które zrywają z tradycją i przekraczają granice projektowania głośników. DALI KORE dostarcza dźwięk o nieograniczonej dynamice. Od szarpnięcia struny po imponujące crescendo orkiestry symfonicznej - DALI KORE oddaje każdy moment z niezrównaną wiernością.

   ZRÓWNOWAŻONY NAPĘD SMC™

   Usłysz każdy szczegół z zapierającą dech w piersiach precyzją.
   Podwójne 11½-calowe przetworniki basowe wykorzystują nową technologię Balanced Drive z podwójną cewką oraz nasz najnowszy materiał SMC Gen-2. Połączenie tych elementów zapewnia potężną wydajność z ultra niskim poziomem zniekształceń, co pozwala usłyszeć i poczuć każdy szczegół w zakresie niskich częstotliwości. Nasz premierowy, dedykowany 7-calowy przetwornik średniotonowy jest połączeniem technologii Balanced Drive SMC™ nowej generacji oraz charakterystycznej dla nas membrany z papieru i włókna drzewnego wraz z nowym, lżejszym i cieńszym gumowym zawieszeniem, które pozwala doświadczyć zapierających dech w piersiach detali w zakresie średnich tonów, które można niemalże dotknąć.

   NOWY, HYBRYDOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY EVO-K

   Poczuj wysokie tony jak nigdy dotąd
   Nowy hybrydowy głośnik wysokotonowy EVO-K to najnowsza odsłona naszej sygnowanej technologii hybrydowych głośników wysokotonowych. Wyposażony w nową, powiększoną 35 mm miękką kopułkę wysokotonową opracowaną i produkowaną we własnej fabryce DALI oraz głośnik wstęgowy z całkowicie nową technologią magnesu i zwiększoną czułością, EVO-K zapewnia płynne, jednolite i zdumiewająco głębokie wysokie częstotliwości. Przygotuj się na to, że szczegóły ożyją w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie słyszałeś.

   SZTUKA PROJEKTOWANIA ZWROTNIC

   Niskostratna konstrukcja zwrotnicy z zastosowaniem dedykowanych cewek SMC-KORE
   Projektowanie zwrotnic to coś więcej niż tylko inżynieria - to forma sztuki. Dzięki zaawansowanym technologiom i pierwszym na świecie cewkom z niskostratnym materiałem SMC, zwrotnice w DALI KORE to prawdziwe arcydzieło - wyjątkowy wyraz sztuki projektowania zwrotnic.

   DUŃSKIE WZORNICTWO I RZEMIOSŁO

   Najwyższy kunszt i minimalistyczny duński design
   Zaprojektowany i wyprodukowany we własnej fabryce, DALI KORE łączy w sobie minimalizm i styl duńskiego wzornictwa z elegancją i prostotą charakterystyczną dla wysokiej klasy głośników DALI. Od pięknego forniru Ammara Ebony po ręcznie budowane przetworniki i zwrotnice, DALI KORE odzwierciedla najwyższy poziom rzemiosła, który opiera się na wszystkim, czego nauczyliśmy się od 1983 roku.

   FORMA I FUNKCJA W DOSKONAŁEJ HARMONII

   Połączenie eleganckiego wzornictwa i funkcjonalności
   Dzięki krystalicznie czystemu, 6-warstwowemu lakierowi i zakrzywionym liniom, które wyglądają niesamowicie i optymalizują wydajność akustyczną, obudowa DALI KORE przenosi formę i funkcję na nowy, wyjątkowy poziom. Wewnątrz laminat tłoczony w formie i solidne usztywnienie zapewniają sztywność i eliminują wibracje, a oddzielne obudowy, zakotwiczone przegrody i podwójne porty basowe typu "flare" zapewniają oszałamiający, pozbawiony podbarwień dźwięk.

   Specyfikacja techniczna:

   • pasmo przenoszenia (±3 dB): 26 Hz - 34 kHz
   • czułość: 88 dB przy napięciu 2,83 V
   • impedancja nominalna: 4 Ohm
   • impedancja minimalna: 3.2 Ohm @ 72 Hz
   • zalecana moc wzmacniacza 100 - 1 500 W
   • głośniki basowe: 2x 11½ cala z napędem zbalansowanym SMC
   • głośnik średniotonowy: 7 cali, zbalansowany napęd SMC
   • hybrydowy przetwornik wysokich częstotliwości: 35 mm miękka tekstylna kopułka
   • hybrydowy głośnik wysokotonowy: 10 x 55 mm głośnik wstęgowy
   • częstotliwości zwrotnicy 390 / 2 100 / 12 000 Hz
   • typ obudowy niskich częstotliwości: 2x 72 litry z załadowanym reflexem
   • częstotliwość strojenia Reflex: 22 Hz
   • typ obudowy dla częstotliwości średniotonowych: tłumiona, otwarta linia tylna
   • konstrukcja obudowy: zakrzywiony 28 mm kompozyt z laminatu brzozowego z odlewem aluminiowym, żywicą termoutwardzalną i odlewanymi elementami konstrukcyjnymi z kompozytu
   • połączenia: specjalnie zaprojektowane, obrabiane i pozłacane terminale odpowiednie dla gołych przewodów, końcówek kablowych i wtyków 4 mm. Możliwość podłączenia bi-wire/Bi-amp

   W liczbach

   • 40 lat doświadczenia firmy DALI w projektowaniu głośników Hi-End
   • 1200 elementów w kolumnie DALI KORE
   • 20 000 godzin pracy nad konstrukcją
   • Prawie 1,7m wysokości
   • 150kg wagi każdej kolumny

   DALI
   KOREAMMARAEBONY

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   Dali KORE Kolumna głośnikowa podłogowa