Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2
   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2
   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2
   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2
   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2
   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2
   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2

   Przenośny głośnik Bluetooth KATCH G2

   1 799,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Oszałamiający nowy przenośny głośnik DALI KATCH G2 jest ostatecznym ucieleśnieniem zaawansowanej technologii cyfrowej DALI i unikalnej wiedzy projektowej, łącząc oba elementy w celu stworzenia głośnika Bluetooth, który zapewnia niewiarygodnie bogaty dźwięk z niewiarygodnie kompaktowej obudowy.

   DALI KATCH G2 to głośnik Bluetooth z wbudowanym akumulatorem o znacznie wydłużonej żywotności – nawet do 30 godzin ciągłego odtwarzania. Elegancka i solidna obudowa o mocnych zaokrągleniach skrywa specjalnie opracowane przetworniki, które dostarczają sygnał audio z wbudowanego wzmacniacza cyfrowego. Bluetooth został zaktualizowany do wersji 5.0, a połączenie źródła muzyki z głośnikiem jest łatwe i szybkie, dzięki czemu możecie cieszyć się lepszą jakością dźwięku w formatach apt-X, apt-X HD i AAC. DALI KATCH G2 oferuje dodatkowo wejście analogowe przez gniazdo mini-jack.

   NOWY WYGLĄD

   Dostępny w trzech nowych wersjach kolorystycznych, Iron Black, Caramel White i Chilly Blue, DALI KATCH G2 doskonale wkomponuje się w niemal każde otoczenie. Zintegrowany szeroki skórzany pasek sprawia, że przenoszenie DALI KATCH G2 jest łatwe i wygodne, a wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo przed uszkodzeniami.

   STABILNE I PEWNE POŁĄCZENIE

   Przesyłanie muzyki do DALI KATCH G2 jest tak proste, jak nawiązanie połączenia Bluetooth. Połącz się tradycyjnie lub użyj NFC, aby uzyskać szybkie i bezproblemowe połączenie. Wbudowany odbiornik Bluetooth 5.0 obsługuje połączenia apt-X, apt-X HD i AAC z kompatybilnymi urządzeniami.

   Alternatywnie, DALI KATCH G2 wyposażony został w wejście stereo mini-jack 3.5 mm, co ułatwia podłączanie urządzeń bez użycia technologii Bluetooth. Sygnał na wejściu mini-jack jest automatycznie wykrywany, eliminując potrzebę naciskania dodatkowych przycisków do odtwarzania muzyki. Naciśnięcie przycisku Bluetooth z podłączonym mini-jack pozwoli na przełączanie między wejściem mini-jack i Bluetooth. Obok wejścia mini-jack znajdują się złącza ładowania przez gniazdo USB i dedykowane dla zasilacza znajdującego się w zestawie. Złącze USB umożliwia ładowanie głośnika w ruchu, ale również podłączenie modułu Chromecast Audio lub Amazon Echo w celu łatwej integracji z systemem domowej rozrywki.

   DODAJ KOLEJNY I STWÓRZ PARĘ STEREO

   Korzystając z dwóch głośników DALI KATCH G2, możliwe jest utworzenie za pomocą Bluetooth™ bezprzewodowej pary stereo z dedykowanymi kanałami lewy/prawy. Połączenie wykorzystuje jeden głośnik jako jednostkę podstawową (master), a drugi jako dodatkową (slave). Zastosowany tryb True Wireless Stereo ma kilka zalet: poza dodaniem prawdziwego obrazu stereo, dodatkowe przetworniki współpracujące ze sobą zapewnią znacznie wyższe, niezniekształcone ciśnienie akustyczne, a nawet poprawią jakość i głębię basu.

   DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ AKUMULATORA

   Wbudowany akumulator litowo-jonowy ma całkowitą pojemność 3300mAh, co pozwala DALI KATCH G2 odtwarzać muzykę z normalną głośnością nawet przez 30 godzin. Wysokiej jakości akumulator został stworzony przez uznanego producenta i jest wymienny, dla jak największej trwałości. Czas pełnego ładowania akumulatora za pomocą dołączonej ładowarki to nieco ponad 2 godziny.

   WCIĄŻ NAJLEPSZY

   Osiągnięcie typowego dźwięku DALI w DALI KATCH G2 wymagało od konstruktorów zastosowania dwudrożnego systemu głośników stereo z dużą membraną pasywną. Wspiera ona głośnik niskotonowy w zamkniętej obudowie. Umieszczając przetworniki po obu stronach obudowy DALI KATCH G2, dźwięk rozbrzmiewa w całym pomieszczeniu, zapewniając wciągające wrażenia odsłuchowe.

   W przeciwieństwie do oryginalnego głośnika KATCH, obudowa DALI KATCH G2 ma teraz wewnętrzną ścianę dzielącą ją na dwie izolowane części dla zapewnienia lepszej separacji kanałów. Dwa 21-milimetrowe przetworniki wysokotonowe o lekkiej konstrukcji z miękką kopułką ożywiają wysokie i średnie tony, a para 3,5-calowych aluminiowych przetworników niskotonowych pracująca od około 2300Hz zapewnia czysty i dobrze zsynchronizowane dźwięk tonów średnich i niskich.

   Dwa zestawy przetworników we współpracy z jednostką pasywną zapewniają czysty, szczegółowy i spójny dźwięk, który przewyższa wszystko, czego można by się spodziewać po przenośnym głośniku Bluetooth.

   Za napęd przetworników DALI KATCH G2 odpowiedzialny jest wzmacniacz klasy D o mocy 2 x 25 watów. Do sekcji wzmacniacza mocy podłączony został zaawansowany procesor DSP odpowiedzialny za wejścia Bluetooth i analogowe. Wbudowany w DSP przetwornik cyfrowo analogowy dostarcza zbalansowany sygnał stereo do sekcji wzmacniacza. Dzięki temu konstrukcja wzmacniacza jest prosta, ale skuteczna, przekształcając do 95% mocy akumulatora na moc wyjściową. Wzmocniony sygnał audio jest przesyłany w postaci niefiltrowanej do głośnika niskotonowego i przez prostą zwrotnicę do głośnika wysokotonowego.

   Specyfikacja techniczna:

   • Pasmo przenoszenia (+/-3 dB) - 49 - 23,000 Hz
   • Maksymalny SPL - 95 dB
   • Częstotliwość zwrotnicy - 2300 Hz
   • Przetwornik wysokich częstotliwości - 2 x 21 mm miękka kopułka tekstylna
   • Przetwornik niskich częstotliwości - 2 x 3,5” aluminiowa membrana z nakładką z tkaniny
   • Pasywny przetwornik niskich częstotliwości - 2x73x52mm stalowa membrana
   • Typ obudowy - Zamknięta z podwójnymi radiatorami pasywnymi
   • Moc wyjściowa [wat] - 2 x 25
   • Wejście przewodowe - Gniazdo mini jack 3.5 mm Stereo
   • Wejścia bezprzewodowe - BluetoothTM 5.0 Apt-X
   • Wyjście USB - Ładowanie przez USB (5V/1A)
   • Typ wzmacniacza - W pełni cyfrowy wzmacniacz klasy D
   • Typ baterii - Li-Ion 3300 mAh
   • Czas odtwarzania na baterii - Do 30 godzin
   • Czas ładowania baterii - ≈ 2 godziny
   • Zalecane umiejscowienie - Półka, stół, powieszenie na pasku

   Funkcje:

   • Dwa profile dźwięku (czysty/ciepły)
   • Tryb pary stereo
   • Zasilanie Wł/Wył
   • Wybór źródła

   DALI
   KATCHG2IRONBLACK
   10 Przedmioty
   2024-05-27

   Data dostępności

   Bluetooth
   Tak

   Kod produktu

   ean13
   5703120112114
   Rozwiń