Wszystkie nasze salony są otwarte - zapraszamy
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

DOSTAWA

Na terenie Polski przesyłka jest darmowa. Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem współpracujących z nami firm kurierskich:

  • Kurier DHL - czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych
  • Paczkomat Inpost - czas dostawy od 1 do 3 dni roboczych

(Czas dostawy uzależniony jest od obłożenia firm kurierskich ale najczęściej paczki docierają następnego dnia po nadaniu)


Oferujemy również możliwość odbioru osobistego produktów w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Lista punktów odbioru:
https://www.salonydenon.pl/showroom


Odbierając zamówiony towar w sklepie, mogą Państwo zapłacić kartą lub gotówką.


PŁATNOŚĆ

W naszym sklepie internetowym dostępne są dla Państwa następujące formy płatności:

  • Płatności elektroniczne (e-płatności) za pośrednictwem serwisu płatności internetowych PayU
  • Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki (Maksymalna kwota pobrania wynosi 6500 PLN brutto)
  • Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy naszego sklepu. W przypadku wyboru tej formy płatności – po dokonanym zamówieniu prześlemy Państwu za pośrednictwem wiadomości e-mail dane do realizacji przelewu. Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu na naszym koncie pełnej kwoty wymaganej wpłaty za złożone zamówienie.
  • Płatności Ratalne - realizowane za pośrednictwem: PayU S.A., bank Santander Consumer Bank S.A. oraz bank Credit Agricole Bank Polska S.A.

Szczegółowe informacje o możliwych sposobach dokonania zapłaty, w tym o zintegrowanych z naszym sklepem serwisach płatności internetowych i dostępnych rodzajach e-płatności oraz ewentualnych dodatkowych kosztach.