Marantz Stereo 70s Amplituner stereo
   Marantz Stereo 70s Amplituner stereo
   Marantz Stereo 70s Amplituner stereo
   Marantz Stereo 70s Amplituner stereo

   Marantz Stereo 70s Amplituner stereo

   4 799,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   PREORDER WYSYŁKA OD 14.10.2023

   STEREO 70s charakteryzuje się najwyższej jakości wykonaniem i ponadczasowym stylem Marantz, jednocześnie integrując najnowsze technologie audio, aby zapewnić najwyższą jakość odsłuchu.

   Marantz Stereo 70s

   Wejdź do nowego świata wysokich osiągów, historycznego dziedzictwa i legendarnego kunsztu.

   MUZYCZNY I FILMOWY

   75 W na kanał

   W pełni dyskretny wzmacniacz stereo zapewnia czysty, szczegółowy, ciepły, przestrzenny i dynamiczny dźwięk z dowolnego źródła.

   8K HDMI

   Sześć wejść HDMI (3 8K) jest kompatybilnych ze streamerami, konsolami do gier, odtwarzaczami Blu-Ray i nie tylko. HDMI-ARC umożliwia proste podłączenie do telewizora lub projektora.

   Dwa wyjścia subwoofera

   Dodaj głębokie i mocne basy dzięki dwóm wyjściom subwoofera. Dostosuj basy do perfekcji, korzystając z rozbudowanych opcji konfiguracji głośników i subwoofera dostępnych w menu.

   Wyjście przedwzmacniacza

   Wykorzystaj tryb przedwzmacniacza do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza, aby uzyskać jeszcze wyższą jakość dźwięku i większą moc, jeśli zdecydujesz się na późniejszą modernizację.

   UWIERZ W JAKOŚĆ

   Kino domowe z tylko dwoma kanałami

   STEREO 70s łączy elastyczność i funkcje dostępne w naszych amplitunerach AV z serii CINEMA w smukłym i prostym amplitunerze 2-kanałowym. 8K HDMI plus ARC ułatwia podłączenie inteligentnych telewizorów, konsol do gier i systemów przesyłania strumieniowego. Wyświetlacz ekranowy wykorzystuje ekran telewizora, aby pomóc w konfiguracji. Obsługa do 2 subwooferów oznacza mnóstwo głębokich basów, nawet w przypadku korzystania z małych głośników półkowych.

   Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

   Starannie zaprojektowany z wykorzystaniem specjalnie dobranych komponentów, STEREO 70s odkrywa naturalną głębię i moc dźwięku. Krystalicznie czyste cyfrowe dekodowanie do 192 kHz 24-bitowego dźwięku i DSD otwiera nowy świat muzyki o wysokiej rozdzielczości z głębią, szerokością i klarownością niedostępną dla plików stratnych.

   Smukły i elegancki

   Wzornictwo Marantz jest ponadczasowo eleganckie - jest wyrazem muzycznych pejzaży dźwiękowych tworzonych przez produkty. Nasza filozofia równowagi i symetrii jest widoczna w naszym dźwięku i naszych projektach. Skrupulatnie zaprojektowany w kompaktowej obudowie, STEREO 70s pasuje tam, gdzie standardowy sprzęt nie może.

   Wbudowany HEOS® Multi-Room Streaming

   Wbudowana technologia HEOS® pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu, zapewniając bezprzewodowy dźwięk w całym domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego podłączonego pokoju - wybór należy do Ciebie.

   MARANTZ
   STEREO70SN1B
   5 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   0747192140274
   Rozwiń

   8 innych produktów w tej samej kategorii:

   Marantz Stereo 70s Amplituner stereo

   4 799,00 zł
   Brutto