Zestaw: AMP + 2x IN-CEILING BY SONANCE

Stwórz ukryty przed wzrokiem system dźwiękowy zasilany wzmacniaczem Amp i ciesz się wyjątkowo przyjemnym słuchaniem w tle z łatwością użytkowania charakterystyczną dla Sonos.

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Zawartość pakietu

Podłącz wszystko — od gramofonu i zestawu stereo po głośniki przewodowe — aby cieszyć się muzyką z płyt winylowych, płyt CD, zapisanych plików audio i przesyłaną strumieniowo. Możesz nawet podłączyć głośniki zewnętrzne i rozszerzyć system Sonos na ogród.


Wzmocnij doznania podczas oglądania telewizji

Połącz Sonos Amp z głośnikami i telewizorem, aby cieszyć się brzmieniem stereofonicznym podczas oglądania programów, filmów i grania w gry wideo. Dodaj bezprzewodowo dwa głośniki przestrzenne Sonos One, aby uzyskać wszechogarniający dźwięk kina domowego.

Zaprojektowany, aby się nie przegrzewał

Konstrukcja umożliwiająca montaż w szafie rack obejmuje specjalnie opracowany układ chłodzenia, zoptymalizowany pod kątem przepływu powietrza i odprowadzania ciepła.

Cyfrowy wzmacniacz impulsowy. 125 W na kanał przy 8 omach

Obsługiwane wejścia liniowe: Urządzenie audio z analogowym wyjściem RCA lub wyjściem optycznym (wymagany adapter optyczny). Telewizor z funkcją HDMI ARC lub z wyjściem optycznym (wymagany adapter optyczny).

Wyjście subwoofera: Automatyczne wykrywanie RCA z regulacją odcięcia częstotliwości 50-110 Hz

Wyjścia głośnikowe: Wtyki bananowe (2) mogą zapewniać dźwięk stereofoniczny lub monofoniczny dźwięk dwukanałowy.

Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na optymalizację wydajności dźwiękowej. Regulacja głośności w pojedynczych pomieszczeniach i grupach pomieszczeń.

Zasilanie
Zasilacz prądu zmiennego (AC) 100–120/220–240 V, 50–60 Hz

Przez Wi-Fi, a nie Bluetooth
Łączy się z domową siecią Wi-Fi za pośrednictwem routera 802.11 b/g w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz, zapewniając nieprzerwane przesyłanie strumieniowe.

Porty Ethernet
Dwa porty Ethernet umożliwiają połączenie wzmacniacza Amp z przewodową siecią domową oraz podłączenie dodatkowych odtwarzaczy Sonos.

Apple AirPlay 2
Działa z funkcją AirPlay 2 na urządzeniach Apple z systemem iOS 11.4 lub nowszym.

Wymiary (wys. x szer. x gł.) - 64 x 217 x 217 mm.

Masa - 2,1 kg.

Wykończenie produktu - Czarny

Sterowanie - Interfejs dotykowy z funkcjami głośniej/ciszej, poprzedni/następny utwór i odtwórz/pauza.

Zawartość opakowania - Sonos Amp, wtyki bananowe Sonos (4), przewód zasilający AC, broszura gwarancyjna i skrócona instrukcja obsługi.

Jaka jest różnica między Amp a Connect:Amp?

Amp jest mocniejszy niż Connect:Amp, ma wydajność 125 watów na kanał w porównaniu do 55 watów na kanał. Amp posiada również wejście HDMI ARC do integracji z telewizorem, umożliwia sterowanie za pomocą funkcji Apple AirPlay 2 i obsługuje Trueplay podczas zasilania głośników architektonicznych firmy Sonance. Zarówno Amp, jak i Connect:Amp posiadają wejście liniowe RCA.

Czy pojedynczy wzmacniacz Amp może zasilić więcej niż dwa głośniki pasywne?

Amp może zasilać dwie pary pasywnych głośników o impedancji nominalnej 8 omów, gdy są podłączone równolegle. Amp może zasilać trzy pary głośników architektonicznych firmy Sonance, gdy są podłączone równolegle.

Czy Amp może zasilić parę głośników 6-omowych i parę głośników 8-omowych?

Nie. Wszystkie głośniki muszą mieć ten sam wskaźnik impedancji i należy je podłączyć równolegle.

Czy pojedynczy wzmacniacz Amp pozwala odtwarzać w dwóch strefach?

Nie. Każdy Amp działa w jednej strefie, co oznacza, że wszystkie głośniki podłączone do jednego wzmacniacza Amp będą odtwarzać tę samą zawartość z tą samą głośnością.

Czy mogę podłączyć telewizor do wzmacniacza Amp w kombinacji z czterema głośnikami, dwoma
przednimi i dwoma tylnymi, jeśli wszystkie mają impedancję 8 omów?

Ta konfiguracja wymaga dwóch wzmacniaczy Amp, jednego do zintegrowania telewizora i zasilania głośników przednich, a drugiego do zasilania głośników tylnych.

Czy mogę korzystać z serwisów streamingowych używając Amp?

Tak. Masz dostęp do dziesiątek serwisów streamingowych za pośrednictwem aplikacji Sonos. Możesz także sterować swoim systemem bezpośrednio poprzez wybraną aplikację partnerską, w tym Spotify i Pandorę lub za pomocą funkcji Apple AirPlay 2 w urządzeniu z systemem iOS.

Jak korzystać ze swoich serwisów streamingowych używając Amp?

Serwisy streamingowe konfiguruje się poprzez aplikację Sonos. Możesz także używać funkcji Apple AirPlay 2 na urządzeniu z systemem iOS lub przesyłać strumieniowo bezpośrednio z niektórych serwisów muzycznych, takich jak Spotify i Pandora.

Czy mogę podłączyć komputer do wzmacniacza przez złącze HDMI oraz sterować głośnością i funkcjami za pomocą komputera?

Jeśli komputer wysyła dźwięk przez złącze HDMI ARC, można go użyć do sterowania wzmacniaczem Amp. Ponadto adapter Sonos HDMI (sprzedawany osobno) umożliwia podłączenie komputera z wyjściem optycznym SPDIF do wzmacniacza Amp.

Jaki jest współczynnik tłumienia wzmacniacza Amp?

Współczynnik tłumienia wynosi około 400 w przypadku głośnika o impedancji 8 omów.

Czy muszę używać wtyków bananowych, czy mogę wykonać połączenie przewodowe przy użyciu kabla typu Straight Wire?

Aby uzyskać najlepszy dźwięk i najbardziej niezawodne działanie, zalecamy stosowanie wtyków bananowych. Amp jest dostarczany wraz ze specjalnie opracowanymi wtykami bananowymi. Jednak został zaprojektowany tak, aby współpracował z każdym standardowym wtykiem bananowym. Do podłączenia Amp można także użyć kabla typu Straight Wire o przekroju od 10 do 18 AWG.

Czy mogę podłączyć odtwarzacz CD do wzmacniacza Amp i odtwarzać płyty CD na głośnikach Sonos?

Tak. Możesz podłączyć odtwarzacz CD do wzmacniacza Amp poprzez wejście analogowe. Aby rozpocząć słuchanie, wybierz wejście liniowe z menu źródłowego w aplikacji Sonos.

Jeśli podłączę parę głośników plenerowych i parę głośników wewnętrznych do tego samego
wzmacniacza Amp, czy wszystkie głośniki będą musiały grać jednocześnie?

Tak. Amp jest produktem jednostrefowym, co oznacza, że wszystkie podłączone głośniki będą odtwarzać tę samą zawartość z tą samą głośnością.

Czy Amp można podłączyć do wielokanałowego odbiornika AV?

Nie. Amp ma tylko wyjścia głośnikowe. Nie posiada analogowego ani cyfrowego wyjścia umożliwiającego podłączenie do odbiornika AVR.

Czy 125 W/kanał to szczytowa wartość znamionowa czy wartość skuteczna/ciągła?

Amp zapewnia falę sinusoidalną o ciągłej średniej mocy 125 W, przy obciążeniu 8 omów, zasilając obydwa kanały

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
  • Zanurz pokój w niesamowicie czystym dźwięku.
  • Wszystko obraca się wokół dźwięku. Rozkoszuj się muzyką w każdym pomieszczeniu. Zoptymalizowane pod kątem Sonos Amp, te głośniki sufitowe oferują krystalicznie czysty dźwięk dostosowany z funkcją Trueplay dla komfortowego słuchania z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.
  • Dźwięk dostosowany do Twojego domu. Z Sonos Amp Trueplay uwzględnia rozmiar, konstrukcję i wyposażenie pokoju, w którym umieszczone są głośniki, i automatycznie dostosowuje się do najlepszego możliwego dźwięku.
  • Zaprojektowany, aby znikać. Specjalnie zaprojektowane okrągłe lub opcjonalnie kwadratowe kratki mogą być pomalowane tak, aby pasowały do ​​sufitu.
  • Więcej mocy dzięki wzmacniaczowi. Pojedynczy wzmacniacz napędzi do 3 par głośników Sonance Architectural zapewniając jeszcze większy zasięg dźwięku.
  • Wyjątkowe doświadczenie Sonos. W połączeniu z Amp, te głośniki odblokowują wszystkie zalety systemu Sonos, w tym łatwą w obsłudze aplikację współpracującą ze wszystkimi Twoimi ulubionymi usługami strumieniowania, sterowaniem AirPlay. Regularne aktualizacje oprogramowania, które uwalniają dodatkowe możliwości systemu.

Opis

Gwarancja
24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: