Głośnik do montażu w suficie PC-682

8 osób ogląda ten produkt
2 999,00 zł
Ilość
Dostępny

Pospiesz się! Zostało 2 szt. na stanie.

Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

Kolumny instalacyjne doskonale sprawdzą w stereo jak i w kinie, na ich bazie oprzeć możemy systemy kina trójwymiarowego z dźwiękiem otaczającym, Palladio PC-682 sprawdzi się w nim jako głośnik centralny, fronty, głośniki surround.

Opis

Historia marki SONUS FABER sięga wczesnych lat 80-tych, od małej włoskiej manufaktury skupiającej się jedynie na produkcji kolumn podstawkowych według określonego schematu (zawsze w konstrukcji dwu drożnej) do jednego z liderów branży. Przebyta droga to doświadczenie, zaś seria Palladio w tym model PC-682 to wariacja na temat genezy marki. 

Głośniki instalacyjne które powalają wyglądem, gdy tylko zechcemy ściągnąć dołączone do zestawu magnetyczne maskownice, które z powodzeniem można przemalować metodą malowania proszkowego, naszym oczom ukaże się charakterystyczny dla marki, pierścień zdobiący przetwornik wysokotonowy i delikatny łuk unoszący się nad kopułką nie tylko dobrze wygląda, ale jest też radiatorem pochłaniającym i odprowadzającym emitowane ciepło.

By zminimalizować przenikanie się fal i powstawanie rezonansów głośniki posiadają oddziele komory. Tweeter usadowiony jest nad średnio-niskotonowcem, front komory pokryty jest czarną skórą z minimalistycznym aluminiowym logiem producenta.

Liniową grę werbla zapewnia przetwornik wysokonowy DAD™: 29 mm znany z kolumn wolno stojących producenta. Kopułkowa membrana i poprzedzająca ją fala sprawia że głośnik świetnie radzi sobie w tych najniższych-wysokich partiach i tych skrajnie wysokich, przetwornik gra naprawdę "szeroko" biorąc pod uwagę pasmo, doskonale łączy się z przetwornikiem średnio-niskotonowym osadzonym w głównej skrzyni kolumny instalacyjnej.

Przetwornik średnio-niskotonowy ma rozmiar aż 20 mm. Membrany wykonano z celulozy, przetwornik poprzedzony jest delikatnym profilem samej obudowy, co tylko potęguje zjawisko szerokiej dyspersji i zwiększa szerokość idealnego punktu odsłuchowego. Metalowy kosz zapewnia niską kompresję.

Każdy z wyprodukowanych driverów zostaje poddany rygorystycznym testom, a protokół jest przechowywany w bazie firmy dla każdego egzemplarza osobno i bezterminowo.

Dzięki prowadzonej ewidencji jesteśmy poznać parametry wyjściowe nawet po latach.

Do napędzenia wystarczy nam jednostka o mocy zaledwie 40 W, zatem większość mini-systemów audio jest w stanie zasilić je bez najmniejszego problemu.

W przypadku mocniejszych jednostek, otrzymamy w zamian lepszą kontrole. Mogą pracować nawet z potężnymi jednostkami do 200 W na końcówkę mocy.

System instalacyjny został wbudowany w okrągłą obudowę i jest integralną częścią kolumn, uchwyty są regulowane, a montaż dzięki nim intuicyjny.

Specyfikacja techniczna:

  • system: 2-drożny system głośników sufitowych. Konstrukcja otwarta.
  • przetwornik wysokotonowy DAD™: 29 mm
  • przetwornik średnio-niskotonowy: 200 mm
  • moc wyjściowa: 40W – 200W
  • ramka zewnętrzna: 283 mm
  • wcięcie: 257 mm
  • Głębokość pod powierzchnią: 142 mm
  • wysunięcie: 13 mm

Szczegóły produktu
SONUS FABER
PC-682
2 Przedmioty

Opis

  • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: