Kolce głośnikowe DALI 4 SPIKES

12 osób ogląda ten produkt
349,00 zł
Ilość
Dostępny

  Do 5 lat gwarancji
  14 dni na zwrot
  Darmowa dostawa od 149 pln
  Negocjuj cenę

Chcesz sprawić, żeby Twój system grał pełnia swoich możliwości? Zainwestuj w kolce głośnikowe DALI SPIKES. Dzięki nim Twoje kolumny nie będą już wzbudzać żadnych zbędnych rezonansów zniekształcających dźwięk. Dzięki zminimalizowaniu powierzchni styku z podłożem kolce doskonale odizolują kolumny od otoczenia.

Opis

Jeśli ważna jest dla Ciebie precyzja i krystaliczna czystość brzmienia, pomyśl o izolacji swoich głośników.

DALI –  słynna na całym świecie firma, wyszła naprzeciw wszystkim miłośnikom dokładnego dźwięku produkując wysokiej jakości kolce głośnikowe. Dzięki niewielkim rozmiarom (25mm średnicy i 26mm wysokości), trwałości i załączonym w zestawie podkładkom, sprawią że Twój system dźwiękowy zagra pełnią swoich możliwości.

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na dźwięk całego systemu jest poprawne ustawienie kolumn. Jeśli te znajdą się za blisko ściany, lub ustawione są na twardym podłożu, jakość ich dźwięku może się znacząco pogorszyć. Niskie częstotliwości wprawiają obudowę głośników w drgania, które są przenoszone na podłogę. Jednoczesne drżenia podłogi i obudowy kolumn sprawia, że dźwięk staje się zniekształcony i przekłamany, scena dźwiękowa maleje, a bas przestaje być sprężysty i staje się nieprecyzyjny.

Kolce głośnikowe to najlepszy sposób, aby odizolować kolumny od rezonansów. DALI SPIKES są uniwersalne dla każdego typu głośników dzięki mocowaniu taśmą dwustronną. Jeśli Twoje kolumny głośnikowe stoją na parkiecie lub posadzce nie obawiaj się zniszczeń. W zestawie znajdziesz podkładki pod kolce, które zabezpieczą Twoją podłogę od uszkodzeń.

Szczegóły produktu
DALI
DALI4CONES
7 Przedmioty

Opis

  • 24 miesięcy

16 innych produktów w tej samej kategorii: