Tryb pracy salonów Denon Store i Audio Forum od 27.12.2020 – Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym CMA TWELVE MASTER

   QUESTYLE

   7 999,00 zł
   Brutto

   Ostatnie sztuki w magazynie

   CMA TWELVE MASTER - to model Referencyjny w pełni zbalansowanego przedwzmacniacza, wzmacniacza słuchawkowego i przetwornika analogowo - cyfrowego DAC, który z powodzeniem wykorzystuje najnowsze technologie czyniąc z urządzenia pozycję obok której ciężko przejść obojętnie.

   Ilość

   Uwaga. Produkt jest fabrycznie nowy, ale może pochodzić z ekspozycji.

   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot

   CMA TWELVE MASTER - innowacyjność to już tradycja.


   Przedsiębiorstwo odpowiedzialne za markę QUESTYLE, opatentowało i wdrożyło do sowich urządzeń wiele technologii, od znanej na całym świecie Current Mode Amplification, czy unikalnego systemu łączności 5GHz z Hi-End Wireless AUDIO po Pure Class A BIAS CONTROL. Dzięki zastosowaniu w/w technologii deklasuje rywali w przedziale do dziesięciu tysięcy złotych i otwiera drogę wysokiego segmentu. Doskonale sprawdzi się jako motor napędowy reżyserki w studio realizującym nagrania i szeroko pojętą inżynierię dźwięku.


   Względem modelu STANDARD Zastosowano zupełnie nową Płytę PCB co jeszcze bardziej podkręciło osiągi i ogólne wrażenia odsłuchowe, wizualnie różni je precyzyjny laserowy grawer z napisem MASTER.


   Niesłychana dynamika niczym nie ubarwiona, czysta transparentność, multum możliwości konfiguracyjnych podana w najwyższej jakości obudowie tak precyzyjnie obrobionej jak diamenty z Antwerpii. Obudowa to majstersztyk, prawdziwe mistrzostwo metalurgii , obudowa wykonana z lotniczego aluminium klasy 6063 frezowana z niespotykanie małą tolerancją ± 0,02 m.


   Studyjny standard AES/EBU zrealizowany na gnieździe XLR doskonale definiuje target w którym podąża marka. Kondensatory FG i WIMA, stosowane w przemyśle zbrojeniowym rezystory DALE, kości AKM AK4490 na których oparto Procesor True DSD, DAC PCM384 wszystko to nie miało by większego znaczenia bez dobrego zasilacza jakim jest NORATEL, całkowicie modyfikowalny transformator toroidalny zdolny do pracy w przedziale z 100-120V / 220-230V. przy poborze 17W.


   Tradycją marki jest wychodzenie przed szereg. Nie inaczej jest w tym przypadku, pionierzy tym razem rozpowszechniają w pełni zbalansowane gniazdo 4.4mm., w pełni wspomniane gniado XLR oraz 2.5mm, w przypadku, korzystania z gniazda XLR monitoring wyjścia cyfrowego uzyskamy za pomocą wejścia 6.5mm, proces odbywa się w czasie rzeczywistym. W jednym momencie dokonamy zmiany poziomu sygnału z 14Bu na 20Bu.


   Kompatybilność to klucz, system otwarty na konfiguracje, doskonała synergia z większościom popularnych systemów operacyjnych, złącza kompatybilne ze studyjnym sprzętem reżyserskim. Kilka trybów pracy sprawiają, że CMA TWELVE MASTER jest urządzeniem wszechstronnym. Co ciekawe, zastosowane w kilku różnych sytuacjach reprezentuje ten sam wysoki poziom, istny WORDPLAY.


   Nic nie zostało pozostawione dla dzieła przypadku, wszystkie elementy składające się na tak dopracowany sprzęt muszą przejść obowiązkową selekcje, tylko te spełniające surowe wymogi, mogą stać się jego częścią. Finalnie przeprowadzany jest test i sporządzany z niego raport zostaje zarchiwizowany. Jedna sztuka zostaje u producenta, natomiast drugą otrzymuje nabywca, w pełni świadomy parametrów i kondycji zastosowanych podzespołów, w przyszłości raport może  być wykorzystany w diagnostyce i eliminacji usterek. Takie działanie plus gwarancja od drzwi do drzwi tylko potwierdzają klasę i szacunek do klienta.


   Specyfikacja techniczna:

   • wzmacniacz czystej klasy A
   • wyjście słuchawkowe: 4,4 mm, 6,5 mm i XLR
   • maksymalna moc wyjściowa (telefony): 247 mW przy 300 Ω; 900 mW przy 32 Ω (gniazdo słuchawkowe 6,35 mm), 825 mW przy 300 Ω; 2 W @ 32Ω (zbalansowane gniazdo słuchawkowe)
   • SNR: 112db
   • wejście USB do DSD256
   • AES Wejścia optyczne
   • wejście i wyjście koncentryczne
   • przedwzmacniacz: wyjścia RCA i XLR

   QUESTYLE
   CMATWELVEMASTERD BLACK
   2 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   0 miesięcy

   Specyficzne kody


   innych produktów w tej samej kategorii: 8