Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO
   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO
   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO
   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO
   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO
   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO
   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO

   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO

   12 999,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Obecnie brak na stanie

   CANTON REFERENCE SUB 50 K – kolumna niskotonowa o niesamowitej głębi. Aktywny subwoofer wysokiej klasy z serii REFERENCE jest jednostką zdecydowanie wyróżniającą się w segmencie kina domowego.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny


   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Powalające uderzenie niskich częstotliwości, dynamika dopracowana do perfekcji oraz niesamowita precyzja. Idealne uzupełnienie każdego zestawienia głośników dzięki szerokiemu zakresowi konfiguracji oraz szeregu zastosowanych technologii, które nadają jedyny niepowtarzalny charakter zarezerwowany wyłącznie dla tej serii Niemieckiego producenta.

   Taką jakość uzyskujemy dzięki bardzo złożonemu procesowi produkcji, w którym struktura molekularna stożka przekształcana jest do 1/5 w strukturę ceramiczną i dodatkowo zostaje rafinowana cząstkami wolframu. Efektem końcowym jest świetne wyważenie masy i sztywności tej membrany oraz znacznie poprawione wewnętrzne tłumienie.

   W serii REFERENCE najwyższą starannością zadbano o bardzo głęboki, dynamiczny bass - kolumna ta posiada nowy autorski system bass-reflex o nazwie „Bass-Guide”, który znacznie poprawia możliwości ustawienia głośnika – odległość od ściany czy ustawienie głośników w rogu przestają mieć znaczenie, system ten zmniejsza do minimum niepożądany efekt „buczenia” tonów niskich.

   Zaprojektowany jest również tak aby przy takich samych wymiarach obudowy zwiększyć objętość użytkową wewnętrznych kolumn głośnikowych.

   W tej serii znajdziemy również doskonałej jakości obudowy z organicznie zakrzywionymi przegrodami. Cała konstrukcja zbudowana jest z wielowarstwowego laminatu. Obudowa jest bardzo sztywna i wręcz idealnie spasowana, eliminuje to jej rezonowanie dzięki czemu minimalizowane są efekty zniekształceń wydobywanego dźwięku.

   Niemieccy inżynierowie pod lupę wzięli również okablowanie wewnątrz kolumny, zostały one zmniejszone do minimum i zaprojektowane ekskluzywnie pod serię REFERENCE.

   Kolumna posiada wbudowany audiofilski wzmacniacz cyfrowy o ogromnej mocy 750 Wat zapewnia niesamowity zakres częstotliwości schodząc do nawet 18 Hz.

   W zestawieniu znajduje się również pilot radiowy do kontroli poziomu głośności, regulacji fazy oraz częstotliwości podziału. Wzmacniacz podsiada także wejścia o wysokim i niskim poziomie.

   Na uwagę także zasługuje wykończenie, które składa się z 12 stopniowego procesu nakładania, szlifowania i polerowania do wysokiego połysku lakieru fortepianowego. Nadaje to jakże niezwykły, elegancki wygląd, spełniający wymagania nawet największego estety.

   Ta kolumna podłogowa z pewnością zwraca na siebie uwagę, a jej nienaganny styl sam mówi o tym, że jest to produkt z najwyższej półki.

   REFERENCE SUB 50 K spełni się w znacznej większości zestawów czy to w kinie domowym czy wtedy, kiedy chcemy wzmocnić dźwięk naszego stereo.

   Kolumna powinna idealnie sprawdzić się w pomieszczeniach o metrażu: 30m2 – 60m2.

   Dostępne są 2 warianty kolorystyczne: Biały „Piano Finish”, Czarny „Piano Finish”. Każdy z wariantów gwarantują tą samą najwyższą jakość wykonania, ciesząc oko i ucho każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

   Specyfikacja techniczna:

   • rodzaj: subwoofer aktywny klasy Hi-End
   • zasady konstrukcji: system bass reflex z membraną pasywną
   • moc nominalna/muzyczna: 500/750 W
   • pasmo przenoszenia: 18 - 200 Hz
   • częstotliwość zwrotnicy: 55 - 200 Hz (regulowana)
   • głośnik niskotonowy: 1 x 310 mm (12") aluminiowo-ceramiczno-wolframowy, 1 x 310 mm (12") celulozowo-grafitowy (pasywny)
   • złącza: 2 wejścia wysokiego poziomu (głośnikowe), 2 wejścia niskiego poziomu (chinch)
   • funkcje: automatyczny włącznik/wyłącznik, pilot IR, regulacja głośności, regulowany ogranicznik fazy, regulacja częstotliwości zwrotnicy

   CANTON
   REFERENCESUB50KBLACK

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   Subwoofer REFERENCE SUB 50K CZARNY PIANO

   12 999,00 zł
   Brutto