JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer
   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer

   JL AUDIO Dominion d108 Subwoofer

   5 499,00 zł
   Brutto
   Wybierz wykończenie :
   Ilość

   Dostępny

   Aktywny subwoofer JL Audio z 8-calowym głośnikiem niskotonowym, 500 W

   Subwoofery zasilane Dominion®, powstałe z ogromnej kolekcji zaawansowanych technologii JL Audio, łączą w sobie najnowocześniejszy subwoofer i zaawansowany wzmacniacz klasy D, aby zapewnić niezrównaną wydajność i wartość dla szerokiej gamy kompaktowych zastosowań.

   Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

   Zaprojektowany z myślą o odtwarzaniu potężnych niskich częstotliwości z oszałamiającym uderzeniem i precyzją, przetwornik Dominion® wykorzystuje wyjątkową technologię DMA (Dynamic Motor Analysis) firmy JL Audio, aby wytwarzać wyższe poziomy wyjściowe przy zmniejszonych zniekształceniach, a także ulepszonym śledzeniu dynamiki i rozdzielczości. W rezultacie, subwoofery Dominion® są zdolne do osiągania wartości szczytowych znacznie przekraczających 2,5 cala (63 mm - d108) i 2,7 cala (68 mm - d110), bez zniekształceń lub słyszalnych zniekształceń.

   Wzmacniacze Dominion® wykorzystują zaawansowaną konstrukcję klasy D, aby wydobyć jak najwięcej z platformy przetworników o długim skoku. Konstrukcja ta charakteryzuje się ściśle regulowanym zasilaczem impulsowym, umożliwiając wzmacniaczowi generowanie ogromnych ilości nieobniżonych napięć wyjściowych. Technologie te zapewniają, że subwoofery zasilane Dominion® pozostają w swojej strefie komfortu, która znacznie wykracza poza punkt, w którym większość małych subwooferów kończy się mocą lub możliwościami przetwornika.

   Dzięki licznym funkcjom przetwarzania sygnału, subwoofery Dominion® można z łatwością zintegrować z większością systemów. Sygnały niskoprzepustowe są precyzyjnie kierowane dzięki wbudowanej zwrotnicy Linkwitz-Riley o nachyleniu 24 dB/oktawę. Regulacja fazy i polaryzacji pomaga w uzyskaniu optymalnego przejścia akustycznego między subwooferem (subwooferami) a głównymi głośnikami. Dostępne są elastyczne opcje wejściowe, które akceptują sygnały na poziomie liniowym lub głośnikowym. Podłącz system JLINK™ TRX (sprzedawany oddzielnie) do wbudowanego portu Wireless Link i ciesz się swobodą ustawienia Dominion® niemal w dowolnym miejscu, w odległości do 30 metrów (100 stóp) od jednostki źródłowej.

   Aby powstrzymać ogromne ciśnienie wytwarzane przez przetwornik Dominion®, każda piękna obudowa jest starannie zaprojektowana i wykonana z solidnego, wycinanego CNC materiału MDF z rozległymi wewnętrznymi usztywnieniami i zaawansowanymi technikami montażu. Wszystkie subwoofery Dominion® są budowane z dumą i precyzją w amerykańskiej fabryce JL Audio, aby zapewnić lata przyjemności słuchania.

   Typ obudowy

   • Uszczelniona

   Wykończenie obudowy

   • Czarny jesion

   Pasmo przenoszenia (bezechowe)

   • 31 - 112 Hz (±1,5 dB)
   • -3 dB przy 29 Hz / 119 Hz
   • -10 dB przy 21 Hz / 143 Hz

   Efektywna powierzchnia tłoka (Sd)

   • 32,18 cala kwadratowego / 0,0208 m kw.

   Efektywna pojemność skokowa

   • 80 cu in / 1,3 l

   Moc wzmacniacza

   • 500 W RMS krótkotrwała

   Tryb zasilania

   • Automatyczny (wykrywanie sygnału)

   JL AUDIO
   D108 ASH
   2 Przedmioty
   2023-12-18

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: