Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i
   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i
   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i
   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i
   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i
   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i
   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i

   Słuchawki bezprzewodowe DOT 3i

   299,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny produkt z innymi opcjami


   Soundcore Life Dot 3i Czarne

   Kompaktowe i niezwykle wygodne słuchawki douszne z grafenowymi przetwornikami 10mm które bardzo dokładnie oddają wszystkie niuanse przekazywanych dźwięków. Dodatkowo opatentowana technologia BassUp uwydatnia basy w czasie rzeczywistym. Słuchawki wyposażone są w 4 mikrofony z aktywną redukcją szumów, technologię wzmacniającą głos oraz tryb przezroczystości.

   Wzmocnione basy

   Ciesz się precyzyjnym dźwiękiem i dudniącym basem dzięki ponadwymiarowym przetwornikom 10 mm oraz technologii BassUp.

   Izoluj hałas z zewnątrz

   Zredukuj niepożądany hałas dzięki hybrydowej aktywnej redukcji szumów i zanurz się w czystej muzyce.

   Połączenia AI Powered

   Słuchawki douszne Life Dot 3i są wyposażone w 4 mikrofony i niestandardowy algorytm sztucznej inteligencji, który skutecznie odbiera i wzmacnia głos, dzięki czemu każde słowo w rozmowie jest wyraźne.

   Bezproblemowe parowanie

   Po jednokrotnym sparowaniu słuchawek z urządzeniami, zostaną one połączone i gotowe do pracy, gdy następnym razem wyjmiesz je z etui ładującego. Wyposażony w najnowszą technologię Bluetooth, która zapewnia stabilne i szybsze połączenie ze wszystkimi urządzeniami.

   36 godzin odtwarzania

   Słuchawki zapewniają 36 godzin całkowitego czasu odtwarzania z etui ładującym i 9 godzin użytkowania na jednym ładowaniu.

   Aplikacja Soundcore

   Spersonalizuj swoje wrażenia muzyczne, aby dopasować je do swojego gustu i otoczenia, korzystając z 22 ustawień korektora lub przełącz się na swój własny profil — wszystko w jednym miejscu dzięki aplikacji Soundcore.

   • duży bas: ciesz się czystym dźwiękiem i dużymi, mocnymi basami dzięki 10-milimetrowym przetwornikom z technologią BassUp.
   • blokuje rozpraszające dźwięki: z włączonym systemem Hybrid ANC, słuchawki Dot 3i z redukcją szumów filtrują szumy otoczenia i niepożądane dźwięki, abyś mógł w pełni zanurzyć się w swojej ulubionej muzyce.
   • łatwe rozmowy, wyraźne słyszenie: odbieraj połączenia z dowolnego miejsca i rozmawiaj z krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki 4 dedykowanym mikrofonom do słuchawek Dot 3i z redukcją szumów.
   • wydłużony czas pracy: słuchawki Dot 3i z redukcją szumów oferują 9 godzin pracy na baterii z wyłączoną hybrydową aktywną redukcją szumów (ANC), podczas gdy etui do ładowania zapewnia kolejne 4 dodatkowe ładowania.
   • dostosuj ustawienia EQ: dostosuj się do swojego gustu muzycznego za pomocą aplikacji Soundcore i wybierz jeden z 22 zaprogramowanych ustawień EQ lub przełącz się w tryb przezroczystości, aby uzyskać wciągające wrażenia słuchowe.

   Specyfikacja:

   • rozmiar przetwornika: 10 mm x 2
   • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
   • impedancja: 16 Ω
   • zasięg bluetooth: 10 m / 33 ft

   SOUNDCORE
   DOT 3I BLACK

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: