ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny
   ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny
   ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny
   ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny
   ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny
   ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny

   ARGON AUDIO SOLO Streamer muzyczny

   1 149,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Argon Audio SOLO to łatwy w obsłudze sieciowy odtwarzacz strumieniowy zbudowany z komponentów audiofilskich. Przekształć dowolny wzmacniacz lub głośnik aktywny w prawdziwą potęgę przesyłania strumieniowego. Obsługuje AirPlay2, Chromecast, Spotify Connect, Bluetooth oraz może współpracować z Roon. Wyjścia analogowe, optyczne i koncentryczne umożliwiają łatwe podłączanie różnorodnych urządzeń. SOLO to odtwarzacz strumieniowy, który spełni wszystkie Twoje potrzeby w zakresie dźwięku!

   Nagradzany audiofilski odtwarzacz strumieniowy o wyjątkowej jakości dźwięku i wydajności!

   • Chromecast, AirPlay 2, Spotify Connect i Roon Ready
   • Audiofilska jakość dźwięku
   • Wyjścia analogowe, optyczne i koncentryczne
   • Przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre ES9018 i wzmacniacze operacyjne Burr Brown
   • 8 odrębnych wewnętrznych źródeł zasilania
   • Obsługuje do 24 bitów/192 kHz
   Obsługiwane formaty przesyłania strumieniowego: Spotify Connect, Bluetooth 5.0 w tym AAC, Roon Ready, AirPlay 2, Chromecast
   WiFi: Tak
   DAC: ESS Sabre ES9010K2M
   Wyjścia: Cyfrowe optyczne, stereofoniczne wejście liniowe (analogowe RCA), koncentryczne
   Maksymalna rozdzielczość: 16 bitów/44,1 kHz przez AirPlay 2 (jakość CD), 24 bity/96 kHz przez Chromecast, 24 bity/192 kHz przez Roon
   Procesor strumieniowy: Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A7
   Procesor dźwięku: ARM Cortex M33
   Dodatkowe funkcje: Multiroom przez AirPlay 2 i Chromecast
   W zestawie: Zasilacz (USB 5 V/1 A), kabel zasilający
   Wymiary (SxWxG): 14,7 x 3,6 x 15,0 cm
   Waga: 0,6 kg
   Pobór energii w trybie gotowości: < 0,5 wata

   Nie przegap niczego

   SOLO to urządzenie bogate w funkcje, przy którym nie potrzebujesz dodatkowego odtwarzacza strumieniowego. Fajnie, prawda? SOLO obsługuje AirPlay2, Chromecast, Spotify Connect, Bluetooth oraz może współpracować z Roon. Będziemy nadal wzbogacali SOLO o nowe funkcje, więc jeśli pojawi się coś nowego i ekscytującego, na pewno dodamy to w kolejnej aktualizacji – oczywiście całkowicie za darmo. Dzięki wyjściom analogowym, optycznym i koncentrycznym podłączenie SOLO do dowolnego urządzenia powinno być proste.

   Audiofilska jakość dźwięku

   Projektując SOLO, zadbaliśmy o to, aby stworzyć produkt, który uszczęśliwi audiofilów, w cenie, która pozwoli każdemu wziąć udział w zabawie. Dzięki stosunkowi sygnału do szumu przekraczającemu 120 dBA, 64-bitowej regulacji głośności i zastosowaniu wysokiej klasy komponentów, które mają znaczenie (bez zbędnych dodatków), możesz mieć pewność, że usłyszysz każdy szczegół swoich ulubionych utworów. Oddzielne niskoszumowe zasilacze z dwustopniowym (aktywnym/pasywnym) filtrowaniem mogą brzmieć irracjonalnie, ale wystarczy posłuchać SOLO, aby usłyszeć różnicę.

   Solidna łączność bezprzewodowa

   Stworzenie produktu bez złącza Ethernet to odważne posunięcie. Aby mieć pewność, że nie stracisz dostępu do sieci, wyposażyliśmy SOLO w funkcję łączności bezprzewodowej z potężnym dwuzakresowym AC Wi-Fi z wykorzystaniem anten typu diversity. Bezstratne odtwarzanie w standardzie 24 bity/192 kHz przez Wi-Fi nie powinno być problemem, o ile Twoja sieć jest w stanie sprostać temu zadaniu. Wewnętrzne anteny Wi-Fi zostały umieszczone tak, aby obszar z obwodami analogowymi był całkowicie pozbawiony łączności radiowej, jednocześnie pokrywając 360 stopni wokół produktu.

   ARGON AUDIO
   SOLOSTREAMERWHITE
   2 Przedmioty

   Kod produktu

   ean13
   5706957014088
   Rozwiń