Automatyczny gramofon AUTOMAT A1
   Automatyczny gramofon AUTOMAT A1
   Automatyczny gramofon AUTOMAT A1
   Automatyczny gramofon AUTOMAT A1
   Automatyczny gramofon AUTOMAT A1
   Automatyczny gramofon AUTOMAT A1

   Automatyczny gramofon AUTOMAT A1

   1 899,00 zł
   2 099,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 200,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 399,00 zł +500,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Ten produkt dostępny jest również w kategorii OUTLET Kup taniej

   Pro-Ject wprowadza naszą całkowicie nową linię gramofonów Automat A1. Od momentu powstania firmy w 1991 roku zawsze przyświecał nam jeden cel: dostarczyć radość z muzyki HiFi Stereo tak wielu ludziom, jak to tylko możliwe.

   Początek nowej historii Pro-Jecta

   LINIA AUTOMATYCZNA

   A1 wprowadza naszą całkowicie nową linię Automat. Od momentu powstania firmy w 1991 roku zawsze przyświecał nam jeden cel: dostarczyć radość z muzyki HiFi Stereo tak wielu ludziom, jak to tylko możliwe. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy rozszerzyć nasz katalog produktów o w pełni automatyczny gramofon dla początkujących i stworzyć nowe możliwości dla przyszłych początkujących i entuzjastów płyt winylowych.

   A1 jest produkowany ręcznie w Niemczech przez tradycyjną manufakturę z bogatym doświadczeniem w produkcji gramofonów automatycznych. Nawet poszczególne komponenty są w 98% wykonane i wyprodukowane w Niemczech. W połączeniu z technologią i pomysłami firmy Pro-Ject, ustanawiamy nowe standardy w projektowaniu gramofonów automatycznych. Nasz nowy A1 jest najlepszym towarzyszem, który pozwoli Ci wygodnie cieszyć się ulubionymi płytami winylowymi.

   Model A1 posiada w pełni automatyczny start/stop, przy czym automatyka jest całkowicie odłączona i odsprzęgnięta podczas całego czasu trwania nagrania. W pełni mechaniczna automatyka jest włączana po naciśnięciu przycisku start, a ramię gramofonu jest automatycznie przesuwane do rowka prowadzącego płyty. Po odtworzeniu płyty automatyka jest całkowicie wyłączona i nie ma wpływu na jakość odtwarzania.

   Aluminiowe ramię tonowe ULM

   A1 wyposażony jest w 8,3-calowe, ultralekkie aluminiowe ramię tonowe. Wraz z wkładką Ortofon OM10, która idealnie pasuje do tej zasady konstrukcyjnej, otrzymujemy niezwykle szybką reakcję i szczegółowość w zakresie transjentów i mikrodynamiki. Siła śledzenia i antyskating są fabrycznie wyregulowane, dzięki czemu A1 jest gotowy do pracy w trybie plug & play w ciągu kilku sekund. Czyni go to idealnym zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych słuchaczy płyt winylowych, ponieważ jakość dźwięku jest przenoszona przez wszystkie audiofilskie funkcje, jakie oferuje A1.

   Cechy audiofilskie

   Podłączenie E

   Przedwzmacniacz gramofonowy

   33/45 RPM

   Linia automatyczna

   Półzbalansowany kabel RCA

   Wbudowany przełączalny przedwzmacniacz

   Gotowy na single i płyty LP

   Ręcznie robione w Niemczech

   Aby zagwarantować doskonałe połączenie z Twoim wzmacniaczem, używamy wysokiej jakości kabla RCA. Connect it E jest kablem półzbalansowanym, o niskiej pojemności i doskonałym ekranowaniu.

   Jeśli nie masz przedwzmacniacza gramofonowego w swojej obecnej konfiguracji HiFi, skorzystasz z wbudowanego w A1. Jeśli chcesz użyć innego przedwzmacniacza gramofonowego, możesz go łatwo wyłączyć.

   Nie trzeba zmieniać położenia paska. Zmień prędkość za pomocą jednego przycisku i słuchaj ulubionych płyt LP oraz singli.

   Model A1 jest w całości produkowany ręcznie w Niemczech i korzysta z dziesięcioleci doświadczeń. W połączeniu z technologią Pro-Ject, wyznacza nowe standardy w dziedzinie konstrukcji gramofonów automatycznych.

   Ortofon OM10

   Nowy headshell

   Drewniana podstawa

   Tłumiony talerz

   Reakcja szczegółowa i mikrodynamika

   Wzmocniony włóknem węglowym

   Ciężki i unikający pustych przestrzeni

   Precyzyjnie wyważone aluminium

   Mało znanym faktem jest to, że wkładki serii OM mają swoje korzenie rozwojowe i dziedzictwo w konstrukcjach ramion o ultralekkiej masie. Wstępnie dopasowana i wyregulowana w naszej fabryce, jest idealnym partnerem dla Twojego A1.

   Headshell jest wykonany z polimeru wzmocnionego włóknem węglowym, który jest bardzo stabilny i sztywny, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo niskiej wagi. Materiał kompozytowy zapewnia doskonałe tłumienie wewnętrznych rezonansów.

   W obudowie uniknięto pustych przestrzeni, gdzie tylko było to możliwe, pozostawiając wystarczająco dużo miejsca na precyzyjne umieszczenie wszystkich elementów wewnętrznych A1. W rezultacie duża masa obudowy ogranicza do minimum niepożądane rezonanse.

   Umieszczony wewnątrz pierścień tłumiący zwiększa masę i zmniejsza rezonanse. W ostatnim etapie talerz jest obracany i precyzyjnie wyważany, aby uzyskać delikatne krawędzie i jak najmniejsze odchylenia "wow" i "flutter".

   PRO-JECT AUDIO SYSTEMS
   A1 BLACK OM10
   4 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   9120122291672
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii: