• Pakiet
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS
  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS

  Zestaw stereo: RUBICON 6 C + HUB & BluOS

  38 496,00 zł
  Brutto

  Zestaw stereo składający się z bezprzewodowych kolumn Rubicon 6 C, HUB i BluOs

  Wybierz kolor w zestawie.

  Aktywna kolumna podłogowa RUBICON 6 C

  Kolor

  Bluesound module BluOS NPM-2i

  Kolor

  Uwaga. Produkt może pochodzić z ekspozycji.

  x 2

  Aktywna kolumna podłogowa RUBICON 6 C
  Aktywna kolumna podłogowa RUBICON 6 C
  Aktywna kolumna podłogowa RUBICON 6 C
  Aktywna kolumna podłogowa RUBICON 6 C Aktywna kolumna podłogowa RUBICON 6 C

  Kolor

  Hub SOUND HUB
  Hub SOUND HUB
  Hub SOUND HUB
  Hub SOUND HUB
  Hub SOUND HUB
  Hub SOUND HUB Hub SOUND HUB Hub SOUND HUB Hub SOUND HUB

  Bluesound module BluOS NPM-2i
  Bluesound module BluOS NPM-2i
  Bluesound module BluOS NPM-2i
  Bluesound module BluOS NPM-2i
  Bluesound module BluOS NPM-2i Bluesound module BluOS NPM-2i Bluesound module BluOS NPM-2i

  Kolor

  Zawartość pakietu

  DALI RUBICON 6 C to doskonały wybór dla tych, którzy chcą cieszyć się doskonałym dźwiękiem przy połączeniu, które jest w pełni bezprzewodowe. Dzięki zastosowaniu wysokiej mocy wzmacniaczy (aż 250W), membran wykonanych z włókna drzewnego i hybrydowej konstrukcji przetworników wysokotonowych (połączenie miękkiej kopułki i wstęgi) głośniki grają dźwiękiem bardzo precyzyjnym i mocnym.


  Wielu miłośników dobrego dźwięku z dużym dystansem podchodzi do konstrukcji bezprzewodowych. Co prawda technologie multiroom są bardzo popularnym rozwiązaneim, lecz serce systemu jakim jest wzmacniacz i kolumny zazwyczaj pozostaje łączone analogowo.

  Wynika to zazwyczaj z mocy i jakości wzmacniaczy, które grają gorzej od klasycznych konstrukcji, gdyż muszą być kompaktowe by zmieściły się w kolumnie bezprzewodowej – rzadko kiedy widuje się na rynku udane modele, które łączą w sobie wysoką kulturę dźwięku i odpowiedni stopień wzmocnienia. 

  W przypadku Dali Rubicon C, znawcy dźwięku będą zaskoczeni. Dali to firma, która podbiła europejski rynek audio dzięki konstrukcjom stylowym i oferującym walory brzmieniowe znacznie przewyższające swoją półkę cenową.

  Dali Rubicon 6 C, to aktywne głośniki, które zachwycają siłą i precyzją przenoszonego dźwięku. Dzięki zastosowaniu dwóch wzmacniaczy w klasie D o mocy znamionowej aż 250W, zawsze uzyskasz odpowiedni poziom ciśnienia akustycznego w swoim pomieszczeniu.

  Połączenie bezprzewodowe cechuje się wysoką stabilnością, dzięki specjalnemu wewnętrznemu protokołowi Dali, który niezależny jest od innych sieci bezprzewodowych.

  Wykonanie głośników jest więcej niż wyjątkowe. Jak w wielu konstrukcjach tej duńskiej firmy, tak i w tych głośnikach zastosowano membrany z włókna drzewnego, które nie tylko sprawią, że przenoszenie dźwięku będzie bardziej precyzyjne (bardziej sztywna i nieregularna membrana zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania rezonansów), ale też wygląd głośników będzie wyjątkowy.

  Za odpowiednią reprodukcję wysokich tonów odpowiada hybrydowa konstrukcja łącząca ze sobą miękką wysokotonową kopułkę ze wstęgą, która sprawi że scena dźwiękowa oddana będzie z dużą precyzją i dokładnością. 

  W konstrukcjach bezprzewodowych najtrudniejszym zadaniem dla inżynierów jest zachowanie bezstratnego sygnału wysokiej jakości i zapewnieniu stabilnej i szybkiej transmisji dźwięku.

  Jest to szczególnie ważne przy łączeniu takiej konstrukcji z telewizorem – dźwięk nie może być opóźniony  w stosunku do obrazu, a jednak musi mieć najwyższą możliwą jakość. Problemy z utrzymaniem stabilności względem jakości dźwięku są przyczyną ograniczonego zaufania i rezerwy, z jaką specjaliści podchodza do konstrukcji bezprzewodowych.

  W Dali Rubicon 6C inżynierom udało się rozwiązać ten problem dzięki zastosowaniu dedykowanego połączenia (do 96kHz, 24bit) z Dali Sound Hub. 

  Dali Sound Hub to urządzenie, które pełni rolę "centrum dowodzenia" głośnikami Dali. Zapewnia ono stabilne i szybkie bezprzewodowe połączenie z głośnikami Dali Rubicon na odległość aż do 10m.,

  Dzięki wygodnej kontroli i wysokiej funkcjonalności (wejścia optyczne, SPDiF, RCA, Bluetooth), swobodnie połączysz swoje głośniki z telewizorem, telefonem, czy dyskiem sieciowym."3

  Specyfikacja techniczna:

  • pasmo przenoszenia (±3 dB): 37 - 30 000 Hz
  • maksymalny SPL: 110 dB
  • czułość wejściowa: 1,250 mV
  • impedancja wejściowa RCA: 5 kΩ
  • częstotliwość zwrotnicy: 800 - 2 600 - 14 000 Hz
  • konstrukcja zwrotnicy: hybrydowa w pełni aktywna, 24-bitowy procesor DSP i wszystkie pasywne analogowe
  • hybrydowy moduł wysokotonowy super-wysokiej częstotliwości: 1x 17x45 mm
  • hybrydowy moduł wysokotonowy super-wysokiej częstotliwości, typ membrany: wstążka
  • hybrydowy moduł wysokotonowy, wysokiej częstotliwości: 1x 29 mm
  • Hybrydowy moduł wysokotonowy, wysokiej częstotliwości, typ membrany: miękka kopułka tekstylna
  • przetwornik niskiej częstotliwości, 2x 6½"
  • przetwornik niskiej częstotliwości, typ membrany: stożek z włókna drzewnego
  • typ obudowy: Bass Reflex
  • częstotliwość strojenia Bass Reflex: 36,5 Hz
  • maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 250 W RMS
  • typ wzmacniacza: dyskretna klasa D (pętla zamknięta, samooscylacyjna)
  • wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy: Burr Brown PCM1796 (wyjście symetryczne)
  • wejście: ADC-in (RCA)
  • wejścia bezprzewodowe: pełne 24 bit/96 kHz (bez tłumienia stratności)
  • maksymalna rozdzielczość cyfrowa: 24/96 bit/kHz
  • zalecana odległość od ściany: 20 - 180 cm
  • maksymalny pobór mocy: 325 W
  • pobór mocy w trybie czuwania: 1,2 W

  Data dostępności

  Gwarancja
  24 miesięcy
  Gwarancja rozszerzona
  60 miesięcy
  • DALI Sound Hub to mózg systemu głośników CALLISTO, który przesyła dźwięk w wysokiej rozdzielczości do głośników oraz automatycznie przełącza się między wieloma źródłami. Sound Hub zapewnia prawdziwą, bezkompromisową wygodę miłośnikom muzyki jak i filmów, którzy wymagają więcej, niż konwencjonalny system kina domowego.
  • DALI Sound Hub oferuje szeroką gamę wejść cyfrowych oraz analogowych w połączeniu z automatycznym wykrywaniem źródła sygnału. Sound Hub automatycznie aktywuje właściwe wejście od razu po rozpoczęciu odtwarzania muzyki lub włączeniu telewizora - możesz więc usiąść wygodnie i cieszyć się znakomitym dźwiękiem.
  • Pokrętło regulacji głośności z przodu urządzenia zawiera wyświetlacz LED, który łączy tradycję Hi Fi z współczesną wygodą. Wyświetlacz LED pokazuje bieżące źródło dźwięku, a także poziom głośności, a nawet można regulować natężenie światła wyświetlacza. Jest to wspierane przez jasny wyświetlacz na górze Sound Hub, który wskazuje położenie głośników CALLISTO w procesie parowania.
  • Ułatwiliśmy konfigurację, więc musisz się tylko przejmować regulowaniem głośności, co można osiągnąć za pomocą wielu opcji. Na przykład na Sound Hub, za pomocą dołączonego pilota Bluetooth, bezpośrednio za pośrednictwem paneli dotykowych wbudowanych na szczycie każdego głośnika lub za pośrednictwem kompatybilnego urządzenia inteligentnego (w zależności od marki).
  • BEZPRZEWODOWY TRANSFER AUDIO - Bezprzewodowe połączenie zestawu Sound Hub z głośnikami to wyjątkowo stabilne połączenie cyfrowe, przeprowadzone w paśmie 2,4 GHz lub 5,8 GHz, w zależności od lokalizacji oraz jakości połączenia. Opatentowany protokół 30 bitowy przesyła nieskompresowany sygnał audio I2S w 24 bitowym paśmie 96 kHz, wykorzystując pozostałe bity do sterowania głośnością, identyfikatorem głośnika i innymi danymi kontrolnymi. Ponieważ działa on na mniej obciążonym paśmie, a protokół jest specjalnie zaprojektowany do transferu sygnału audio, połączenie jest bardzo stabilne i nie powoduje utraty pakietów danych.
  • WYJŚCIA: wyjście subwoofera typu LFE, wyjście przedwzmacniacza, liniowe wyjście RCA, wbudowany port USB A oferuje wyjście 5 V 1A
  • PORTY ROZSZERZEŃ - Jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji DALI Sound Hub jest w rzeczywistości schowana z pola widzenia. Dwa modułowe porty rozszerzeń na tylnym panelu otwierają hub na świat możliwości. Dzięki złączu DALI o otwartym standardzie każdy moduł audio może zintegrować się w 100% z systemem Sound Hub.
  • Pozwala to na całkowite bezproblemowe dodawanie dodatkowych funkcji Sound Hub - umożliwiając streaming plików muzycznych, funkcjonalności multi room lub nawet wielokanałowe rozszerzenia, ale także zapewnia kompatybilność Sound Hub z przyszłymi rozwiązaniami. Obejmuje to wszystkie podłączone głośniki, pozwalając oddzielić szybko przemijające technologie dostarczania muzyki od bardziej wytrzymałej i odpornej na upływ czasu technologii głośnikowej.
  • Nasz pierwszy moduł rozszerzeń umożliwia integrację z niesamowitą technologią Bluesound’s BluOS – platformą multi room o wysokiej rozdzielczości. BluOS został opracowywany przez audiofilów dla audiofilów, aby zapewnić najlepszą możliwą do wyobrażenia, cyfrową jakość dźwięku w całym domu. A ponieważ BlueSound jest kompatybilny z głośnikami różnych audiofilskich producentów, zapewnia elastyczność, wygodę i wybór, a także niezrównaną jakość. Co sprawia, że jest naturalnym rozszerzeniem rodziny bezprzewodowych komponentów CALLISTO.
  • WEJŚCIA: Bluetooth, dwa wejścia optyczne, koaksjalne RCA, analogowe (RCA oraz mini / jack)

  Data dostępności

  Gwarancja
  24 miesięcy

  BluOS to bezprzewodowy ekosystem, który zapewnia pełną kontrolę nad tym, jak i gdzie słuchasz muzyki, umożliwiając korzystanie z wybranego źródła, a także dając możliwość rozszerzenia muzyki do więcej niż jednego pokoju. Innymi słowy, BluOS sprawia, że słuchanie muzyki jest proste i łatwe.

  Data dostępności

  Gwarancja
  24 miesięcy
  Rozwiń

  10 innych produktów w tej samej kategorii: