Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH
   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH

   Miernik jakości powietrza HEALTHY HOME COACH

   559,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Dostępny

   Przy pomocy kilku ruchów na smartfonie dowiesz się czy Twój dom jest zdrowym otoczeniem, czy też nie, a wtedy Healthy Home Coach powie Ci co należy dostosować żebye zapewnić odpowiednie warunki dla osób z astmą, lub po prostu domowników. Dowiedz się jak zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach. Słabo wentylowane pokoje mają wyższy poziom zanieczyszczeń. Ogromnie zmniejsza to zdolność do koncentracji co jest kluczowe gdy nastolatek odrabia swoją pracę domową lub przygotowuje się do egzaminu.

   Zadbaj o zdrowszy dom

   Każdy z nas pragnie zapewnić swoim bliskim jak najzdrowsze warunki życia. Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach pozwoli Ci na to! Bez względu na to, czy chodzi o poziom natężenia dźwięków sprzyjający zdrowemu snu, czy też wilgotność powietrza odpowiednią dla dziecka chorego na astmę - Czujnik ten zbierze istotne dane, wskaże potencjalne problemy i zaproponuje rozwiązania.

   Chcesz zapewnić odpowiednie I zdrowe warunki w otoczeniu Twojej rodziny? Netatmo Healthy Home Coach pokaże Ci jak tego dokonać. Niezależnie od tego czy chodzi o odpowiedni poziom hałasu czy prawidłowego poziomu wilgotności dla dziecka z astmą Healthy Home Coach mierzy to co ma znaczenie, podkreśla potencjalne problemy i mówi, jak je rozwiązać.

   Przy pomocy kilku ruchów na smartfonie dowiesz się czy Twój dom jest zdrowym otoczeniem, czy też nie, a wtedy Healthy Home Coach powie Ci co należy dostosować żeby zapewnić odpowiednie warunki dla osób z astmą, lub po prostu domowników.

   4 precyzyjne czujniki

   1. WILGOTNOŚĆ

   2. JAKOŚĆ POWIETRZA

   3. HAŁAS

   4. TEMPERATURA

   Dokładnie wiesz, kiedy włączyć, a kiedy wyłączyć nawilżacz.

   Dowiedz się, jak zmniejszyć poziom zanieczyszczenia powietrza w domu.

   Kontroluj poziom hałasu, aby w nocy spać spokojnie.

   Zapewnij sobie idealną temperaturę w dzień i w nocy.

   Dowiedz się jak zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniach. Słabo wentylowane pokoje mają wyższy poziom zanieczyszczeń. Ogromnie zmniejsza to zdolność do koncentracji co jest kluczowe gdy nastolatek odrabia swoją pracę domową lub przygotowuje się do egzaminu.

   Będziesz wiedział kiedy włączać lub wyłączać nawilżacz powietrza.  Suche powietrze może powodować swędzenie skóry, natomiast zbyt wilgotne powietrze sprzyja rozwojowi pleśni. Poziomy wilgotności mogą odgrywać ogromną rolę w zarządzaniu niepożądanymi objawami astmy czy alergii. Znajdź odpowiedni poziom dla każdego z pomieszczeń w domu!

   Monitoruj poziom dźwięku aby uzyskać dobry i spokojny sen. Często zaburzenia snu mogą być powodowane przez hałas, którego nie słyszysz (lub nie zdajesz sobie sprawy, że miał na Ciebie wpływ). Sprawdź historię danych dotyczących czasu spędzanego na śnie, żeby dowiedzieć się jak poprawić warunki snu w domu.

   Upewnij się, że tempeatura jest dla Ciebie idealna zarówno za dnia jak i w nocy. Twoje dziecko lub niemowlak nie potrafi odpowiednio zrównoważyć temperatury ciała i często można je znaleźć całe spocone po drzemce mimo że temperatura wydawała się być idealna.

   Specyfikacja techniczna:

   • połącz kilka Healthy Home Coach w jeden system monitorujący warunki we wszystkich pomieszczeniach w domu
   • elegancki i stylowy projekt sprawi że urządzenie wpasuje się do każdego otoczenia
   • wystarczy zalogować się za pomocą naszej darmowej aplikacji by uzyskać dostępn do danych z wnętrza domu z dowolnego miejsca na ziemi (połączenie z Internetem wymagane)
   • łatwa konfiguracja Wi-Fi – bez subskrypcji, bez dodatkowych opłat
   • współpraca z Apple Home Kit
   • temperatura: Zakresy od: 0 ° C do 50 ° C ; Dokładność: ± 0.3 ° C / ± 0.54 ° F
   • wilgotność: Zakresy od: 0 do 100%; Dokładność: ± 3%
   • pomiar poziomu CO2: Zakresy od: 0 do 5000 ppm; Dokładność: ± 50 ppm lub ± 5%
   • poziom dźwięku: Zakresy od: 35 dB do 120 dB.

   I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

   NETATMO
   NHC-EC
   41 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: