HISTORIA BANG & OLUFSEN

Od 1925 roku firma Bang & Olufsen tworzy kultowe produkty audio i rozrywki domowej, które spełniają najwyższe standardy w zakresie dźwięku, rzemiosła i wzornictwa.

Peter Bang i Svend Olufsen, pracując w duńskim gospodarstwie rolnym, na nowo odkryli radio, opracowując Eliminator - pierwsze masowo produkowane radio, które można było podłączyć do gniazdka elektrycznego bez konieczności używania baterii. Sto lat później ten duch przedsiębiorczości i innowacyjności jest obecny we wszystkim, co robimy. To właśnie on nas napędza: chcemy zmieniać sposób, w jaki wszyscy słyszymy, widzimy i odczuwamy świat.

w Twoim domu

Podczas gotowania, sprzątania, w zaciszu gabinetu lub w sypialni. Dostarcz sobie najwyższą jakość dźwięku dzięki takim produktom jak Beoplay Balance, Beoplay A9 czy Beosound Level. Te głośniki będą pięknym uzupełnieniem Twojego wnętrza i pozostaną najlepszym przyjacielem na lata.

Zbuduj kino domowe na bazie najlepszych aktywnych głośników. Zamontuj je na ścianie lub postaw na podłodze i ciesz się najlepsze jakości dźwiękiem. Wyposaż swój w domu w głośniki takie jak Beolab 18, Beolab 28, Beolab 50.

Niebanalne, nowoczesne, stworzone, aby upiększyć twój salon. Telewizory od Bang & Olufsen są idealnym połączeniem szyku, funkcjonalności i designu z którego słynie ta marka.

zawsze z Tobą

Najlepsze w swojej klasie. Niezniszczalne, designerskie, z żywotnymi bateriami, ale przede wszystkim zapewniające rewelacyjny dźwięk, ukryty w małym opakowaniu. Takie włąśnie są głośniki przenośne Bang & Olufsen. Explore, Beosound A1 czy Beolit 20, zachwycą Cię swoimi możliwościami.

Słuchawki nauszne B&O wyznaczają trendy. Ukryte w nich technologie są najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku. Dodaj do tego unikalny design i będziesz miał do czynienia z najlepszymi słuchawkami na rynku.

Kompaktowe, wygodne a przede wszystkim świetnie grające. Adaptacyjne ANC, wyjątkowo mocno bateria oraz świetny design sprawią, że wyróżnisz się na ulicy.