Tryb pracy salonów Denon Store i Audio Forum od 27.12.2020 – Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym CMA400i

   QUESTYLE

   3 199,00 zł
   Brutto

   Ostatnie sztuki w magazynie

   QUESTYLE CMA400i to istny kombajn, wzmacniacz słuchawkowy pracujący w czystej klasie A. Może stać się doskonałym elementem bardziej zaawansowanego toru audio, posiadając odpowiednie źródło z powodzeniem możemy oprzeć na nim system kolumn aktywnych.

   Ilość

   Uwaga. Produkt jest fabrycznie nowy, ale może pochodzić z ekspozycji.

   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • 14 dni na zwrot14 dni na zwrot

   Firma QUESTYLE ma ogromne zaplecze techniczne jej fabryki są rozlokowane na całym globie, od Azji po Europie na Stanach Zjednoczonych kończąc. Na co dzień zajmuje się produkcją elektroniki użytkowej, posiada autorskie technologie jak Current Mode Technology zastosowaną w modelu CMA400i, posiada bogata ofertę segmentu Audio.


   Obwody podzielone są na cztery grupy, gwarantuje to niskie zniekształcenia ich poziom to zaledwie 0.0006%, , wysoki prąd spoczynkowy który płynie nieprzerwanie przez tranzystory. Konstrukcja posiada modyfikowany transformator toroidalny NORATEL. Pobór mocy to aż 17W. Przełączalne zasilanie: 100-120V / 220-230V.


   Całość jest przemyślana od początku do końca, świadczą o tym zastosowane i pieczołowicie wyselekcjonowane kondensatory WIMA, kondensatory FG, rezystory DALE szerzej stosowany w urządzeniach militarnych. W tym przypadku nie ma mowy o oszczędzaniu na komponentach.


   Jest to również w pełni zbalansowany przedwzmacniacz liniowy i oczywiście DAC PCM384 i DSD256 32 bit ( Procesor True DSD) oparty na kości AKM AK4490.


   Obudowa wykonana z aluminium klasy 6063 stosowanej w lotnictwie frezowanych na obrabiarkach numerycznych CNC z szaleńczą tolerancją nie przekraczającą ± 0,02 mm. następnie przechodzi przez proces piaskowania po którym metodą natrysku pokrywa się ją lakierem zależnie od wariantu w kolorze czarnym bądź szarym.


   Do wyboru mamy również obudowie wykonaną z akrylu, który odsłania niesamowite wnętrze urządzenia. Dedykowane akcesorium pozwala ustawienie wzmacniacza słuchawkowego w pozycji pionowej co tylko podkreśla charakter.


   Mimo małego rozmiaru urządzenie ma spora wagę(aż 2,4 kg) jest bardzo stabilne, również w pozycji pionowej.


   Do dyspozycji mamy czteropinowe zbalansowane wejście AUX 2,5mm oraz XLR, mamy również gniazdo 6.3mm. Całkowicie odseparowany układ DAC, interfejsy optyczne, koncentryczne i możliwość wyboru trybu pracy między wzmacniaczem słuchawkowym-przedwzmacniaczem zmiany dokonamy za pośrednictwem przełącznika FUNCTION.


   Jeśli pracujemy w trybie DAC na panelu tylnym znajdziemy przełącznik ADJ-FIX jest to selektor pomiędzy RCA/XLR. Pracuje jako konwerter USB-S/PDIF. do wysterowania poszczególnych wyjść służy przełącznik Gain, gdy ustawimy odpowiednio poziom wzmocnienia, dźwięk zabrzmi tak że nie będziemy chcieli ściągać padów.


   Urządzenie jest kompatybilne z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi.


   Rygor konstrukcyjny idzie w parze z kontrolą jakości, każdy osobny element musi przejść przez kontrolę by na końcu podać rygorystycznym testom całe urządzenie. Całość zwieńczona jest unikalnym raportem zapisanym w w dwóch identycznych egzemplarzach, jedna kopia trafia wraz z urządzeniem do nabywcy, druga jest archiwizowana i w przyszłości może być wykorzystana w zlokalizowaniu przyczyn ewentualnych problemów, wad urządzenia.


   Specyfikacja techniczna:

   • materiały podstawy: aluminium obrabiane CNC
   • klasa wzmacniacza: czysta klasa A
   • napięcie: 100-120 V lub 220-230 V, przełączalne
   • pobór mocy: 17 W.
   • THD+N: RCA: <0,0009%; XLR: <0,0009%
   • SNR: RCA:> 110dB; XLR:> 113bD (nieważone)
   • wejście USB typu B: 44,1 K-384 K / 16-32 Bit PCM i DSD natywne, DSD64 / 128/256
   • interfejs cyfrowy: wejście i wyjście SPDIF, wejście OPT; Obsługa 44.1K-192K / 24Bit PCM
   • interfejs wyjściowy: standardowe gniazdo słuchawkowe 6,35 mm, w pełni symetryczne gniazdo słuchawkowe 4-PIN, w pełni symetryczne gniazdo słuchawkowe 2,5 mm
   • maksymalna moc wyjściowa (Po): 106 mW @ 300 Ω; 980 mW przy 32 Ω (normalne gniazdo słuchawkowe), 418 mW przy 300 Ω; 3920 mW @ 32 Ω (zbalansowane gniazdo słuchawkowe)

   QUESTYLE
   CMA400I BLACK
   2 Przedmioty

   279 mm
   55 mm
   189 mm

   2 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   0 miesięcy

   Specyficzne kody


   innych produktów w tej samej kategorii: 8