Analogowy wzmacniacz stereo PM8006

   MARANTZ

   7 499,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Kolor
   Ilość

   Dostępny

   Zestaw marzeń PM8006

   Marantz PM 8006 to wzmacniacz wysokiej klasy, który podtrzymuje najlepsze tradycje tej japońskiej firmy zapewniając czysty i detaliczny dźwięk, piękny wygląd i wysoką funkcjonalność. Dzięki autorskim obwodom HDAM-SA2 i HDAM-SA3, trzystopniowej korekcji barwy, trybowi source direct i osobnemu wyjściu na końcówkę mocy. PM8006 jest urządzeniem, które zachwyci nawet tych najbardziej wybrednych.

    Opinie naszych Klientów
    (5/5)  - 1 ocen - 1 opinii
   Zobacz rozkład ocen
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Dźwięk MARANTZ zawsze cechował się czystością i detalicznością. Japońscy inżynierowie zawsze dbali o to by ich sprzęt oddawał nawet najmniejsze szczegóły nagrań i cechował się dużą spójnością we wszystkich przenoszonych pasmach. MARANTZ PM8006 jest urządzeniem o dźwięku jasnym, czystym i koherentnym. Panorama jest szeroka i czytelna. Dzięki wykorzystaniu autorskich komponentów takich jak HDAM-SA2 i HDAM-SA3 wzmacniacz cechuje wyjątkowa dynamika i wierność przekazu. Urządzenie jest dość wydajne, jego moc znamionowa to  70W przy 8Ohm wzrastające do 100W przy 4Ohm. PM8006 gra bardzo spójnie, kontrolując precyzyjnie całe pasmo. Niskie tony oddaje czytelnie, zachowując sprężystość. Wzmacniacz koncentruje się na średnich tonach, które są miękkie, lecz wyraźne, nasycone, głębokie. Wysokie tony dodają brzmieniu powietrza, rozszerzają scenę i wyłaniają najdrobniejsze szczegóły dźwięku. Wygląd urządzenia jest klasyczny i zgodny jest z typowym wzornictwem MARANTZ'a, co sprawia że PM8006 śmiało można połączyć z modułami z innych serii jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy myślą długoterminowo o swoim systemie audio i dopuszczają jego przebudowę, ale chcą przy tym zachować spójność stylistyczną całego zestawu.

   PM8006, to bardzo solidne urządzenie. Pewnie każdego znawcę ucieszy fakt, że wzmacniacz jest ciężki i stabilny (waży ok 12 kg), osadzony jest na absorbujących drgania nóżkach, a elektronika znajduje się na trójwarstwowej płycie nośnej, która zapewni odporność na zakłócenia. Centralną część wzmacniacza wykonano z aluminium. Na panelu frontowym znajdują się dwa pokrętła – potencjometr z regulacją poziomu oraz selektor źródła. W Centralnej części wzmacniacza umieszczony został panel informujący o aktywnym wejściu. Obok znajdują się aż trzy potencjometry korekcji barwy (bass /mid / treble), regulacja balansu,  przyciski przełączników wyboru terminali głośnikowych, przycisk funkcji Source Direct. Dla użytkowników najbardziej wymagających możliwość wyboru wyjścia na końcówkę mocy. Potencjometr głośności sprzężony jest z układem scalonym, który precyzyjnie i dokładnie kontroluje regulację, dzięki czemu cały zakres regulacji głośności jest wyrównany. Przyciski są minimalistyczne i wygodne a ekran urządzenia czytelny. Dla miłośników słuchawek MARANTZ zastosował wyjście 6,3 mm. Z tyłu obudowy znajduje się aż pięć par wejść liniowych (RCA), wejście gramofonowe phono (z uziemieniem), wyjście liniowe, wyjście do przedwzmacniacza, wyjście do końcówki mocy i dwie sekcje terminali głośnikowych (osobno A i B), których zaciski zostały zaprojektowane specjalnie według projektu MARANTZ'a

   Najważniejsze cechy

   • zintegrowany wzmacniacz Current Feedback o mocy 2x 70W / 8 ohm rms
   • nowo zaprojektowany, elektryczny obwód kontroli głośności
   • wyjątkowa sekcja Marantz Musical Phono EQ
   • opatentowane obwody Marantz HDAM-SA3
   • trójwarstwowa płyta nośna
   • pozłacane wejścia / wyjścia w tym wejście Phono (MM)
   • podwójnie ekranowany transformator toroidalny, najwyższej jakości komponenty
   • wysokiej jakości terminale głośnikowe Marantz SPKT-1+ (przełącznik A / B)
   • dostępny w kolorze czarnym oraz srebrno złotym

   MARANTZ
   PM8006N1B
   4951035061435
   61 Przedmioty

   440 mm
   379 mm
   128 mm

   12 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy
   Wejście gramofonowe PHONO
   Tak
   Liczba kanałów
   2.0
   Wejście analogowe
   5
   Moc wyjściowa (RMS 4Ω)
   100 W
   Moc wyjściowa (RMS 8Ω)
   70 W
   Wyjście analogowe
   1

   Nowy
   Rozwiń

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie
   Przez dnia  29 Apr 2022 (Analogowy wzmacniacz stereo PM8006) :
   (5/5

   PM8006

   Super wzmacniacz - dźwięk ciepły, spokojny i przestrzenny. Zdecydowanie polecam.