Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

   Głośnik niskotonowy subwoofer SUB M-10 D

   DALI

   9 999,00 zł
   Brutto

   Kolor
   Ilość

   Ostatnie sztuki w magazynie

   Subwoofer aktywny Dali Sub M-10D, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy od głośnika niskotonowego wymagają mocy i precyzji. Dzięki konstrukcji, która łączy wydajny wzmacniacz (aż 300W), sztywną 10’’ membranę z włókna węglowego, wygodną regulację za pomocą pilota i dedykowanym trybom pracy CINEMA i HIFI, subwoofer idealnie sprawdzi się zarówno w spektakularnym kinie akcji jak i w subtelnej muzyce.

   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

   Dali to producent, który przyzwyczaił miłośników dobrego dźwięku do najnowszych rozwiązań i doskonałej jakości brzmienia połączonego ze stylowym i wyrafinowanym minimalistycznym skandynawskim wzornictwem.


   Dali Sub M-10D to subwoofer, który Cię zaskoczy. Dzięki zastosowaniu przez duńskich inżynierów  niezwykle wydajnego, 300W wzmacniacza, który osiąga aż 500W w mocy szczytowej, do przetwornika dostarczana jest solidna porcja prądu. Tak mocny układ musi być wyposażony w odpowiedni układ zasilania, który dzięki zasilaczowi impulsowemu, zachowuje wysoką wydajność, dbając o stosunkowo niewielki pobór mocy. 


   Sercem subwoofera jest przetwornik niskotonowy – ten składa się z czterowarstwowej, sztywnej 10’’ membrany, wykonanej z włókna węglowego, 63,5 mm cewki, która otoczona jest dwuczęściowym magnesem ferrytowym. Taki układ sprawia, że bas jest przetwarzany precyzyjnie i dokładnie.


   Przetwornik skierowany jest w dół obudowy, dzięki czemu subwoofer doskonale radzi sobie z transjentami – bas zawsze jest precyzyjny i zbity, akcenty są czytelne.


   Dali Sub M-10D zdumiewa nie tylko siłą, z jaką wydobywają się z niego niskie tony, osiąga też  wysoką kulturę dźwięku, sprawiając że efekty dźwiękowe w filmach są mocne, dynamiczne, ale też wyraźne.


   Urządzenie nie „zaleje” nas ogromną ilością basu zagłuszającego wszystko, tylko sprawi że wybuchy i eksplozje staną się jeszcze bardziej imponujące.


   Dla tych, którzy uwielbiają kino, ale są też miłośnikami muzyki, ten duński producent zaproponował doskonałe rozwiązanie.


   Dzięki załączonemu do urządzenia pilotowi w mgnieniu oka będziemy mieć możliwość dopasowania barwy i korekcji subwoofera w zależności od źródła.


   Pilot nie tylko pozawala na precyzyjne ustawienie takich parametrów jak głośność, częstotliwość odcięcia, czy regulację fazy; ale daje tez możliwość wyboru trybu pracy.


   W trybie CINEMA podkreślona została moc urządzenia, jego natychmiastowa reakcja na uderzenia i duża dynamika – co sprawi że doskonale nada się do oglądania kina akcji.


   Tryb HIFI jest dedykowany muzyce – jego zadaniem jest stonowanie ilości basu i bardziej liniowa i neutralna praca, by nasze ulubione nagrania zyskały nowego blasku.


   Aby zredukować interferencje i rezonanse, które mogłyby się pojawić podczas pracy subwoofera, inżynierowie Dali zdecydowali się na ustawienie subwoofera na aluminiowej podstawce.


   Dzięki podniesieniu głośnika na 5cm powyżej poziomu podłoża, niskie częstotliwości nie wprawiają całej obudowy w rezonans i skutecznie izolują głośnik, co skutkuje brakiem zniekształceń. 


   Obudowa głośnika jest wykonana w duchu skandynawskiego minimalizmu. Frontowe i boczne ściany pokryte są błyszczącym „fortepianowym” lakierem, dostępne są dwie wersje kolorystyczne – klasyczny czarny lakier i nowoczesne białe wykończenie. 


   Na tylnej ścianie subwoofera znajduje się panel sterujący, a na nim wszystko to, co potrzebne jest do wygodnej i sprawnej obsługi: włącznik sieciowy, przełącznik fazy, przyciski regulujące stopień odcięcia częstotliwości subwoofera, przyciski do regulacji głośności, gniazdo zasilania, wejścia lfe,  stereofoniczne wejście line in, a także przełącznik trybu zasilania (automatic / manual).


   Specyfikacja techniczna:

   • pasmo przenoszenia(+/- 3 dB): 25 - 240 Hz
   • maksymalny SPL: 111 dB
   • częstotliwość zwrotnicy: 40 - 120 Hz
   • przetwornik niskotonowy: 1 x 10" stożek z włókna węglowego o dużym skoku
   • typ obudowy: zamknięta
   • maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza: 500 W RMS
   • moc wyjściowa (IEC): 300 W RMS
   • impedancja wejściowa: 26 k
   • wejścia: Mono (LFE), RCA, Stereo (filtr dolnoprzepustowy)
   • ekranowanie magnetyczne: nie
   • rekomendowane umiejscowienie: podłoga w rogu pomieszczenia
   • zalecana odległość od ściany: >5 cm
   • maksymalny pobór mocy: 550 W

   DALI
   SUBM-10D WHITE HGL
   2 Przedmioty

   340 mm
   370 mm
   340 mm

   20 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   60 miesięcy

   Specyficzne kody

   ean13
   5703120107646

   Nowy produkt

   innych produktów w tej samej kategorii: 10