Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL
   Głośnik multiroom ONE SL

   Głośnik multiroom ONE SL

   899,00 zł
   Brutto
   Kolor :
   Ilość

   Dostępny

   Oto najnowszy głośnik dedykowany do systemu multiroom - Sonos One SL. Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika Sonos One SL i steruj nim za pomocą aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Dzięki kompaktowej konstrukcji ONE SL mieści się praktycznie wszędzie. Umieść go na blacie w kuchni lub schowaj na półce w biurze. Jest odporny na wilgoć, dzięki czemu możesz go postawić nawet w łazience.

   Przesyłaj dźwięk strumieniowo bezpośrednio z iPhone'a lub iPada i poproś Siri o odtwarzanie muzyki za pomocą Apple Music.

   Sparuj z głośnikiem Sonos One lub One SL w jednym pomieszczeniu, by osiągnąć stereofoniczne i bardziej szczegółowe brzmienie. Wykorzystaj parę jako tylne głośniki przestrzenne kina domowego z Playbar, Playbase lub Beam. Sonos One SL posiada dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe, które są doskonale zestrojone. Zainstalowano głośnik wysokotonowy do odtwarzania czystych i szczegółowych wysokich częstotliwości.

   Głośnik średnio-tonowy w ONE SL zadba o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu

   Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach.

   A oczywiście to wszystko możesz skalibrować za pomocą bardzo intuicyjnej funkcji Trueplay.

   Głośnik Sonos One SL występuje w dwóch kolorach: białym oraz czarnym.

   Najważniejsze cechy:

   • Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika Sonos One SL i steruj nim za pomocą aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.
   • Kompaktowa konstrukcja mieści się praktycznie wszędzie. Umieść go na blacie w kuchni lub schowaj na półce w biurze. Jest odporny na wilgoć, dzięki czemu możesz go postawić nawet w łazience.
   • Przesyłaj dźwięk strumieniowo bezpośrednio z iPhone'a lub iPada i poproś Siri o odtwarzanie muzyki za pomocą Apple Music.
   • Sparuj z głośnikiem Sonos One lub One SL w jednym pomieszczeniu, by osiągnąć stereofoniczne i bardziej szczegółowe brzmienie. Wykorzystaj parę jako tylne głośniki przestrzenne kina domowego z Playbar, Playbase lub Beam.
   • dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe doskonale dostrojone do dwóch dedykowanych sterowników głośnikowych, jak i całej architektury akustycznej
   • głośnik wysokotonowy do odtwarzania czystych i szczegółowych wysokich częstotliwości
   • głośnik średniotonowy zadba o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu
   • regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach

   SONOS
   ONE SL BLACK
   67 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   ean13
   8717755776600
   Nowy
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Głośnik multiroom ONE SL

   899,00 zł
   Brutto