Głośnik multiroom ONE SL

   SONOS

   869,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor
   Ilość

   Dostępny

   Oto najnowszy głośnik dedykowany do systemu multiroom - Sonos One SL. Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika Sonos One SL i steruj nim za pomocą aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

    Opinie naszych Klientów
    (5/5)  - 1 ocen - 1 opinii
   Zobacz rozkład ocen
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Dzięki kompaktowej konstrukcji ONE SL mieści się praktycznie wszędzie. Umieść go na blacie w kuchni lub schowaj na półce w biurze. Jest odporny na wilgoć, dzięki czemu możesz go postawić nawet w łazience.

   Przesyłaj dźwięk strumieniowo bezpośrednio z iPhone'a lub iPada i poproś Siri o odtwarzanie muzyki za pomocą Apple Music.

   Sparuj z głośnikiem Sonos One lub One SL w jednym pomieszczeniu, by osiągnąć stereofoniczne i bardziej szczegółowe brzmienie. Wykorzystaj parę jako tylne głośniki przestrzenne kina domowego z Playbar, Playbase lub Beam. Sonos One SL posiada dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe, które są doskonale zestrojone. Zainstalowano głośnik wysokotonowy do odtwarzania czystych i szczegółowych wysokich częstotliwości.

   Głośnik średnio-tonowy w ONE SL zadba o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu

   Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach.

   A oczywiście to wszystko możesz skalibrować za pomocą bardzo intuicyjnej funkcji Trueplay.

   Głośnik Sonos One SL występuje w dwóch kolorach: białym oraz czarnym.

   Najważniejsze cechy:

   • Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika Sonos One SL i steruj nim za pomocą aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.
   • Kompaktowa konstrukcja mieści się praktycznie wszędzie. Umieść go na blacie w kuchni lub schowaj na półce w biurze. Jest odporny na wilgoć, dzięki czemu możesz go postawić nawet w łazience.
   • Przesyłaj dźwięk strumieniowo bezpośrednio z iPhone'a lub iPada i poproś Siri o odtwarzanie muzyki za pomocą Apple Music.
   • Sparuj z głośnikiem Sonos One lub One SL w jednym pomieszczeniu, by osiągnąć stereofoniczne i bardziej szczegółowe brzmienie. Wykorzystaj parę jako tylne głośniki przestrzenne kina domowego z Playbar, Playbase lub Beam.
   • dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe doskonale dostrojone do dwóch dedykowanych sterowników głośnikowych, jak i całej architektury akustycznej
   • głośnik wysokotonowy do odtwarzania czystych i szczegółowych wysokich częstotliwości
   • głośnik średniotonowy zadba o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu
   • regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach

   SONOS
   ONE SL BLACK
   8717755776600
   11 Przedmioty

   120 mm
   161 mm
   120 mm

   2 kg

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Nowy
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie
   Przez dnia  06 Apr 2022 (Głośnik multiroom ONE SL) :
   (5/5

   Bardzo dobry głośnik multiroom

   Dlaczego taki dobry:
   - fajnie gra
   - super aplikacja
   - bardzo szybko działa
   - proste użytkowanie.
   Polecam