• Nowy
 • Zestaw

Zestaw stereo: MODEL 40n + RESERVE R700

22 746,00 zł
20 500,00 złOszczędzasz 2 246,00 zł
Brutto

Wybierz kolor w zestawie.

Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n

Kolor
 • Czarny
 • Silver-Gold

Kolumna głośnikowa podłogowa RESERVE R700

Kolor
 • Czarny
 • Walnut

 Opinie naszych Klientów
Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
 

45 dni na zwrot towaru

 

Darmowa dostawa od 99 zł

 

Do 5 lat gwarancji


Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n

Kolor
x 2


Kolumna głośnikowa podłogowa RESERVE R700 Kolumna głośnikowa podłogowa RESERVE R700 Kolumna głośnikowa podłogowa RESERVE R700 Kolumna głośnikowa podłogowa RESERVE R700

Kolor

Zawartość zestawu

Marantz MODEL 40n zapewnia słuchaczom cudownie bogaty i satysfakcjonujący dźwięk, który sprosta lub przewyższy oczekiwania audiofili – legendarne brzmienie, którego szukali od lat wykorzystując multum skomplikowanego sprzętu. Ta wydajność jest teraz dostępna w jednym urządzeniu, do którego można podłączyć wybrane przez słuchacza głośniki. 


Cyfrowe serce i analogowa dusza, MODEL 40n odblokowuje wysoką rozdzielczość dźwięku Twoich ulubionych, cyfrowych utworów (Amazon Music HD, Tidal, i więcej) oraz własnych plików muzycznych biblioteki plików poprzez AirPlay 2 Bluetooth, oraz HEOS®. Uplift TV audio przez HDMI ARC Ciesz się tym wszystkim poprzez wyjątkowe analogowe wzmocnienie Marantz z bogatym, ciepłym i przestrzennym dźwiękiem

Model 40 n wyposażony jest w moduły Hyper Dynamic Amplifier Modules, które pod względem szybkości i reakcji przewyższają dostępne na rynku układy scalone stosowane w innych produktach MODEL 40 n wykorzystuje tę unikalną innowację firmy Marantz, aby zachować szczegóły, niuanse i esencję muzyki, którą kochasz

Strumieniowe przesyłanie do wielu pomieszczeń

MODEL 40n jest również zaprojektowany jako centrum muzyczne dla jednego lub więcej pomieszczeń. Wbudowana technologia HEOS® pozwala użytkownikom cieszyć się ulubioną muzyką bezprzewodowo w każdym pomieszczeniu. Pozwala to użytkownikom słuchać tej samej muzyki w całym domu, na przykład podczas przyjęć, lub odtwarzać inny utwór przez głośniki HEOS w każdym podłączonym pomieszczeniu. Ta inteligentna funkcja działa nie tylko z serwisami streamingowymi, ale z każdym wejściem MODELU 40n (w tym gramofonowym).

WIFI I BLUETOOTH

Zaawansowana technologia Wi-Fi umożliwia przesyłanie strumienia danych przez Wi-Fi i Bluetooth bez zakłóceń, nawet w gęsto zaludnionych centrach miast. Aby zapewnić intuicyjną obsługę, MODEL 40n jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania i może być również wygodnie sterowany za pomocą poleceń głosowych Siri i Alexa. Dostępność usług może się różnić w zależności od kraju.

MODEL 40n oferuje pełny zestaw wejść analogowych i cyfrowych, aby obsłużyć dowolne źródło, w tym sekcję Marantz Musical Phono EQ — przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM do odtwarzania płyt winylowych. Nietypowo dla produktów z tej kategorii, MODEL 40n wyposażony został w wejście HDMI ARC (Audio Return Channel), umożliwiające odtwarzanie dźwięku z telewizora.

Telewizory oferujące dostęp do filmów i serwisów streamingowych brzmią niesamowicie w połączeniu z MODEL 40n. Dedykowane wyjście subwoofera z regulacją zwrotnicy umożliwia użytkownikom optymalizację basu w zależności od charakterystyki pomieszczenia odsłuchowego. Entuzjaści mogą cieszyć się tymi wszystkimi możliwościami dzięki wyjątkowemu wzmacniaczowi analogowemu Marantz, który zapewnia przestrzenny, dynamiczny dźwięk o niezrównanym poziomie szczegółowości i klarowności.

UMÓW SIĘ NA ODSŁUCH:

+48 519 054 321

+48 537 925 831

DOSKONAŁE WZORNICTWO

Model 40 n podąża za długą linią historycznych urządzeń Marantz, wyróżniających się doskonałym wzornictwem. Każdy aspekt jest przemyślany, począwszy od materiałów najwyższej jakości, symetrii, klasycznego wyświetlacza iluminatora, a nawet płynnej obsługi regulatora głośności. Twój zestaw stereo nie musi wyglądać jak sprzęt laboratoryjny Marantz MODEL 40 n aż prosi się, aby go usłyszeć, zobaczyć i dotknąć.

NOWA JAKOŚĆ WZMOCNIENIA

Na nowo opracowana sekcja wzmacniacza klasy A/B o mocy 70 W na kanał (8Ω) przewyższa wydajność wcześniejszych modeli o podobnych mocach znamionowych. Większy transformator zasilający, cztery tranzystory wyjściowe na kanał, ciężkie miedziane uzwojenie i bardzo krótkie ścieżki sygnałowe obniżają impedancję wewnętrzną i zapewniają wysoką wydajność mocy, dzięki czemu MODEL 40n jest bardzo dynamiczny i doskonale sprawdza się nawet z trudnymi do wysterowania głośnikami.

Dlaczego Model 40n?

Zaprojektowany z myślą o trwałości, z jakością wykonania, która napędza wydajność przyszłościowymi technologiami, które pozwolą na ciągłą ewolucję Twojej biblioteki i opcji streamingu. MODEL 40 n zawiera wszystko oprócz głośników, tworząc luksusowy zestaw o wysokiej wydajności, który zadowoli zarówno audiofilów jak i miłośników muzyki.

Dlaczego Marantz?

Firma została założona w 1953 roku z pasji do muzyki, aby dostarczać najbardziej muzykalny dźwięk najbardziej zagorzałym słuchaczom na świecie. Przez dziesięciolecia firma Marantz realizowała ten cel, czego efektem są znane na całym świecie, kultowe produkty audio. Pasjonująca dbałość o szczegóły i muzykalność, uosabiana przez cierpliwy proces strojenia przez Marantz Sound Masters, nigdy nie zawodzi, aby odblokować czystość, ciepło i emocje każdego stylu muzyki, z dowolnego źródła

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
WiFi
Tak
Bluetooth
Tak
AirPlay 2
Tak
HDMI (wejścia)
1
Wejście optyczne
1-2
Wejście koaksjalne
1-2
Wejście gramofonowe PHONO
Tak
System multiroom
Tak
Moc wyjściowa (RMS 8Ω)
70 W
 Opinie
Przez dnia  13 May 2022 (Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny MODEL 40n) :
(5/5
Klient ocenił produkt, ale nie wystawił recenzji lub opinia oczekuje na publikację

Nowa flagowa kolumna podłogowa R700 jest idealnym rozwiązaniem dla konsumentów zorientowanych na design, którzy oczekują, aby ich głośniki wtapiały się w otoczenie. Dzięki odważnemu, bogatemu dźwiękowi flagowego 1 calowego tweetera Pinnacle i 5.25 calowych membran Turbine w połączeniu z portem Power Port 2.0 kolumna R700 ożywi każde pomieszczenie. Zanurz się w ulubionych nagraniach muzycznych lub cotygodniowym wieczorze filmowym dzięki nowej flagowej kolumnie Polk Reserve R700.


Jak brzmi lepszy dźwięk?

Nowa flagowa kolumna podłogowa R700 jest idealnym rozwiązaniem dla konsumentów zorientowanych na design, którzy oczekują, aby ich głośniki wtapiały się w otoczenie. Dzięki odważnemu, bogatemu dźwiękowi flagowego 1 calowego tweetera Pinnacle i 5.25 calowych membran Turbine w połączeniu z portem Power Port 2.0 kolumna R700 ożywi każde pomieszczenie. Zanurz się w ulubionych nagraniach muzycznych lub cotygodniowym wieczorze filmowym dzięki nowej flagowej kolumnie Polk Reserve R700.


Ponad 40 lat innowacji, projektowania i testowania głośników wysokotonowych doprowadziło do opracowania nowego 1 calowego tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym, debiutującego we flagowej serii Legend firmy Polk.


Opracowany przez Polk Audio, zapewnia ultraczystą, wyraźną reprodukcję wysokich tonów bez niepożądanych podbarwień i zniekształceń. Przetwornik wysokotonowy Pinnacle wyposażony został w precyzyjnie dostrojony falowód, który radykalnie poprawia dyspersję energii wysokich częstotliwości, zapewniając szeroki „sweet spot”, podczas gdy krytycznie tłumiona tylna komora pomaga pokonać wszelkie niepożądane rezonanse.


Polk opracował membranę Turbine specjalnie dla naszych flagowych produktów, aby zapewnić naturalną reprodukcję średnich częstotliwości, na które ludzkie uszy są szczególnie wrażliwe. Membrany Turbine łączą oryginalny rdzeń piankowy firmy Polk z geometrią turbiny, co znacznie zwiększa sztywność i tłumienie bez dodawania masy. Usłyszysz każdy szczegół i doświadczysz płynnych, szczegółowych średnich tonów i naturalnego basu.


Power Port 2.0

Nowy Power Port 2.0 firmy Polk to najnowsza odsłona naszej uznanej technologii Power Port. Oprócz starannie zaprojektowanej konstrukcji portu Power Port, która wygładza przepływ powietrza opuszczającego obudowę przez port, X-Port dodaje zestaw absorberów o zamkniętej konstrukcji, które są specjalnie dostrojone do eliminowania niepożądanych rezonansów obudowy i portów. Łącznie te dwie technologie tworzą Power Port 2.0, zapewniając płynny, szczegółowy dźwięk. W połączeniu z dwoma 8 calowymi głośnikami niskotonowymi uzyskasz głośniejszy, czystszy bas, jednocześnie minimalizując turbulencje i szum portu.


Twój dźwięk jest tak dobry, jak jego źródło. Dzięki certyfikacji Hi-Res Audio, Polk Reserve R700 zapewnia wyraźne i szczegółowe brzmienie klasy high-end. Kobiece wokale są wyjątkowo gładkie i szczegółowe, bez koloryzacji. Ponadto, wsparcie 40 kHz zapewnia doskonałe odtwarzanie najnowszych plików audio o wysokiej rozdzielczości z jeszcze większą ilością subtelnych niuansów.


Najważniejsze cechy:

 • Tweeter Pinnacle: Nowa konstrukcja tweetera Pinnacle z radiatorem stożkowym radykalnie poprawia dyspersję, zapewniając czyste, wyraźne i naturalne wysokie tony
 • membrana Turbine: Zapewnia płynne i niezwykle szczegółowe obrazowanie w średnim zakresie
 • dwa 8 calowe przetworniki niskotonowe: Przetworniki o dużym skoku membrany zapewniają głęboki, zwarty i doskonale kontrolowany bas
 • Power Port 2.0: Innowacyjna konstrukcja nowego portu umożliwia głębszą i głośniejszą reprodukcję basu niż w przypadku tradycyjnych głośników
 • najwyższej jakości usztywnienie obudowy z CRC: Zaawansowane, precyzyjne punktowe usztywnienia obudowy wykorzystujące nową technologię Cabinet Resonance Control (CRC) eliminują niepożądane rezonanse paneli
 • antydyfrakcyjne maskownice magnetyczne: Akustycznie obojętne maskownice zapewniają elegancką estetykę bez utraty jakości dźwięku
 • wszechstronne stopki: W zależności od pomieszczenia, użyj stopek z wbudowanymi kolcami lub gumowymi podkładkami, aby zmaksymalizować stabilność na twardych powierzchniach podłogowych; każdą stopkę można indywidualnie wypoziomować i wyregulować
 • rekomendowana moc: W celu uzyskania najlepszej jakości i wydajności zalecane jest wzmocnienie rzędu 100 W mocy lub więcej na kanał
 • podwójne 5 punktowe zaciski: Duże, szeroko rozstawione, wysokiej jakości zaciski umożliwiają połączenie zarówno bi-wire jak i bi-amp
 • zaprojektowane przez Polk USA: Seria Reserve została zaprojektowana, opracowana i dostrojona przez inżynierów Polk w Baltimore w stanie Maryland
 • opcjonalny moduł wyższej warstwy: Aby uzyskać najnowocześniejszy, immersyjny dźwięk przestrzenny w płaszczyźnie pionowej, dodaj opcjonalny moduł wyższej warstwy R900 (można go zamontować na ścianie lub umieścić na górze głośnika)
 • certyfikacja Hi-Res Audio: Zapewnia wyraźną i szczegółową odpowiedź do 40 kHz dla współczesnych formatów Hi-Res Audio (takich jak DSD, FLAC, WAV, ALAC i MQA)
 • wymiary produktu: 329 x 1186 x 404 mm
 • waga netto: 35,40 kg
 • ilość minimalna: 2 szt.

Opis

Gwarancja
24 miesięcy

Oferowany przewód głośnikowy został umieszczony w trwałej, przezroczystej otulinie. Chroni ona przed czynnikami zewnętrznymi. Warto również wspomnieć o specjalnym oznakowaniu przewodu - każdy metr jest wyraźnie zaznaczony, co ułatwia odmierzenie kabla. Podłączenie urządzeń stanie się więc jeszcze prostsze. Proponowany przewód przetrwa w nienaruszonym stanie długie lata. Najważniejsze jest to, że gwarantuje on krystalicznie czysty dźwięk.


Oferowany przewód głośnikowy został umieszczony w trwałej, przezroczystej otulinie. Chroni ona przed czynnikami zewnętrznymi. Warto również wspomnieć o specjalnym oznakowaniu przewodu - każdy metr jest wyraźnie zaznaczony, co ułatwia odmierzenie kabla. Podłączenie urządzeń stanie się więc jeszcze prostsze. Proponowany przewód przetrwa w nienaruszonym stanie długie lata. Najważniejsze jest to, że gwarantuje on krystalicznie czysty dźwięk.


Specyfikacja

 • przewód głośnikowy- idealny zarówno do zestawów kina domowego jak również stereo
 • przewodniki wykonane z miedzi OFC o wysokim stopniu czystosci
 • pole przekroju poprzecznego: 4,0 mm²
 • przeźroczysta otulina
 • kolejno oznaczone metry kabla - dzięki temu zawsze będziesz wiedział ile przewodu zostało jeszcze na rolce
 • oznaczenie +/-
 • wtyki bananowe

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Rozwiń

inne produkty w kategorii: 10

 Opinie

Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !