• Pakiet

Zestaw ARC + MOVE

6 298,00 zł
Brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Wybierz kolor w zestawie.

Inteligentny soundbar Sonos ARC

Kolor
 • Czarny

Przenośny głośnik strefowy MOVE

Kolor
 • Czarny

 Opinie naszych Klientów
Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
 

45 dni na zwrot towaru

 

Darmowa dostawa od 99 zł

 

Do 5 lat gwarancji


Inteligentny soundbar Sonos ARC Inteligentny soundbar Sonos ARC Inteligentny soundbar Sonos ARC Inteligentny soundbar Sonos ARC Inteligentny soundbar Sonos ARC

Kolor


Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE Przenośny głośnik strefowy MOVE

Kolor

Zawartość pakietu

SONOS ARC to inteligentny soundbar klasy premium do telewizji, muzyki, gier i nie tylko. Oferuje wspaniałe, realistyczne brzmienie z technologią Dolby Atmos, które wzbogaci Twoją rozrywkę o nowy wymiar. Steruj za pomocą pilota telewizyjnego, aplikacji, głosu i Apple AirPlay 2.


Dźwięk kinowy

Inteligentny soundbar klasy premium do telewizji, muzyki, gier i nie tylko.

Wspaniałe, realistyczne brzmienie Arc z technologią Dolby Atmos wzbogaci Twoją rozrywkę o nowy wymiar. Steruj za pomocą pilota telewizyjnego, aplikacji, głosu i Apple AirPlay 2.

Dźwięk 3D dzięki Dolby Atmos

Oglądaj programy, filmy i graj w gry, słuchając precyzyjnego i wszechogarniającego dźwięku dzięki Dolby Atmos na Arc. Sterowniki typu upward-firing (skierowane ku górze) tworzą wielowymiarową, otaczającą słuchacza scenę dźwiękową i sprawiają, że każdy szept i dźwięki eksplozji są niezwykle wyraźne i szczegółowe oraz nabierają głębi. *Wymaga telewizora, który obsługuje technologię Dolby Atmos i treści kodowane w formacie Atmos.

Realistyczne doznania dźwiękowe

Zaawansowana technologia Arc tworzy pięć kanałów, które w odpowiednim momencie emitują wyśmienity dźwięk wypełniający przestrzeń.

Perfekcyjnie dostrojony

Technologia Trueplay™ optymalizuje dźwięk pod kątem wyjątkowej akustyki pomieszczenia, w którym znajduje się Arc, regulując wysokość kanałów w celu zapewnienia dokładniejszej lokalizacji.

Zanurz się w muzykę

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio, podcasty i inne treści za pomocą aplikacji Sonos lub Apple AirPlay 2 nawet, gdy telewizor jest wyłączony.

Niesamowity dźwięk i elegancki wygląd

Arc jest wyposażony w jedenaście wysokowydajnych sterowników zapewniających wyraziste wysokie tony, dynamiczne tony średnie i zaskakujący bas. Jego smukły profil umożliwia dyskretny montaż na ścianie lub postawienia na meblach.

Usłysz krystalicznie czyste dialogi

Arc został starannie dostrojony we współpracy z nagrodzonymi Oscarem inżynierami dźwięku, aby eksponował ludzki głos. Dzięki niemu nigdy nie umknie Ci ani jedno słowo.

Włącz w aplikacji funkcję Wzmacniacz mowy, aby usłyszeć nawet najcichszy dialog wśród dźwięków akcji.

Sterowanie głosowe

Dzięki wbudowanej obsłudze Asystenta Google i Amazon Alexy możesz bez angażowania rąk odtwarzać muzykę, sprawdzać wiadomości, ustawiać alarmy, uzyskiwać odpowiedzi na pytania i nie tylko.

Zależnie od dostępności w danym regionie. Google to znak towarowy spółki Google LLC.

 • Jedenaście cyfrowych wzmacniaczy impulsowych doskonale dostrojonych do architektury akustycznej Arc.
 • Osiem eliptycznych głośników niskotonowych zapewnia wierne odtwarzanie średnich i wokalnych częstotliwości oraz bogaty bas.
 • Trzy głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką, ustawione pod precyzyjnie dobranym kątem, zapewniają wyraźne wysokie częstotliwości i krystalicznie czyste dialogi.
 • Układ dalekosiężnych mikrofonów wykorzystuje zaawansowane kształtowanie wiązki i wielokanałową eliminację pogłosu, co umożliwia łatwą aktywację asystenta głosowego.
 • Oprogramowanie Trueplay™ dynamicznie dopasowuje głośnik do wyjątkowej akustyki pomieszczenia. Wymaga urządzenia z systemem iOS.
 • Regulowane ustawienia korektora graficznego (EQ) w aplikacji, w tym basy, tony wysokie i głośność.
 • Wzmacniacz mowy podkreśla częstotliwości ludzkiego głosu, dzięki czemu dialogi stają się jeszcze bardziej klarowne.
 • Tryb nocny pozwala zmniejszyć intensywność głośnych efektów dźwiękowych.

Wymiary
87 x 1141,7 x 115,7 mm
(wys. x szer. x gł.) Wykończenie
Czarny z matowym wykończeniem
Biały z matowym wykończeniem Dioda LED stanu
Wskazuje stan głośnika i mikrofonu oraz zmienia intensywność świecenia odpowiednio do oświetlenia w pomieszczeniu, aby była widoczna, ale nie rozpraszała uwagi. Pojemnościowe przyciski dotykowe
Stuknij, aby odtwarzać, zatrzymywać, regulować głośność i wyciszać mikrofony. Przesuń palcem w prawo, aby przeskoczyć do przodu, lub w lewo, aby wrócić do poprzedniego utworu. Waga
6,25 kg

Gniazdo
Uniwersalny zasilacz prądu zmiennego (AC) 100-240 V, 50-60 Hz. Port Ethernet
1 Port Ethernet 10/100 Mbps. Jeśli połączenie Wi-Fi jest niestabilne, urządzenie należy podłączyć bezpośrednio do routera. Wi-Fi
Łączy się z domową siecią Wi-Fi za pośrednictwem routera 802.11b/g w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz. Sonos S2
Pobierz aplikację najnowszej generacji do konfiguracji i sterowania. Apple AirPlay 2
Działa z funkcją AirPlay 2 na urządzeniach Apple z systemem iOS 11.4 lub nowszym. Odbiornik podczerwieni (IR)
Synchronizuje się z pilotem telewizora w celu usprawnienia sterowania Procesor
Quad Core
1,4 GHz A-53 Pamięć
1 GB pamięci SDRAM
4 GB pamięci NV

Opis

Gwarancja
24 miesięcy

Niezwykły, bezprzewodowy głośnik z wbudowanym akumulatorem, do słuchania muzyki w domu oraz na świeżym powietrzu. Taki w ogromnym skrócie jest Sonos MOVE!


Ciesz się doskonałym dźwiękiem o legendarnej jakości Sonosa gdziekolwiek zechcesz! Sonos MOVE jest odporny na warunki atmosferyczne, oraz na upadki! Stopień ochrony IP56 oznacza, że Sonos MOVE jest odporny na wilgoć, deszcz, śnieg, pył, promienie UV oraz ekstremalny upał i mróz.

Sterowanie Sonosem MOVE jest bardzo proste – użyj aplikacji Sonos, Apple AirPlay2 lub Spotify Connect. Kiedy jesteś poza domem i nie masz dostępu do swojej sieci Wi-Fi użyj komunikacji poprzez Bluetooth® Możesz wtedy cieszyć się dźwiękiem z Sonos MOVE do 10 godzin. Ładowanie zaś odbywa się poprzez podstawkę albo przez podróżną ładowarkę USB-C. Ładowanie poprzez dołączoną do zestawu podstawkę może się oczywiście odbywać w trakcie słuchania muzyki.

Przemyślana podstawka jest nie tylko uzupełnieniem wizualnym głosnika, ale i spełnia swoją podstawową funkcję - ładuje akumulator zainstalowany w Sonos Move

Nowy głośnik Sonosa możesz zabrać z sobą wszędzie, nawet tam gdzie nie ma zasilania ani dostępu do Wi-Fi

Najważniejsze cechy w skrócie:

 • Dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe doskonale dostrojone do dwóch dedykowanych sterowników głośnikowych, jak i całej architektury akustycznej.
 • Zintegrowany z obudową głośnik średnio-niskotonowy zadba o głębię i bogactwo basów oraz wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu.
 • Sygnał dźwiękowy powiadomi Ciebie, że Sonos Move zarejestrował polecenie głosowe i pracuje nad odpowiedzią.
 • Układ mikrofonów dalekosiężnych wykorzystuje inteligentne rejestrowanie głosu i usuwanie szumów.
 • Skierowany w dół głośnik wysokotonowy odtwarza czyste, szczegółowe częstotliwości wysokie i równomiernie rozprasza dźwięk, zapewniając niezwykle szeroką przestrzeń dźwiękową.
 • Stopień ochrony IP56 zapewnia odporność na pył i bryzgi wody.
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.) - 240 x 160 x 126 mm
 • Wykończenie produktu - czarny lub biały
 • Funkcje panelu górnego - Pojemnościowe przyciski dotykowe głośniej/ciszej, wstecz/dalej, odtwórz/pauzuj oraz wycisz mikrofon. Dioda LED sygnalizuje status urządzenia, jego wyciszenie lub komunikat głosowy.
 • Całkowita prywatność - Dzięki świecącej kontrolce LED zawsze wiesz czy mikrofon głośnika jest włączony.
 • Waga - 3 kg z akumulatorem
 • Zasilanie - Adaptory USB-C muszą obsługiwać co najmniej jeden z następujących poziomów napięcia wyjściowego: 12V/3A, 15V/3A lub 20V/2,25A.
 • Zasilanie bazy ładującej - Wejście 100-240 VAC, 50-60 Hz, 1,2 A; wyjście 18 VDC, 2,5 A
 • Wi-Fi - Obsługuje standard 802.11 b/g/n, 2,4 GHz i 5 GHz.
 • Bluetooth Gdy jesteś poza domem, wykorzystaj Bluetooth by przesyłać strumieniowo muzykę i nie tylko. Wystarczy telefon lub inne zgodne urządzenie.
 • Apple AirPlay 2 - Działa z funkcją AirPlay 2 na urządzeniach Apple iOS 11.4 lub nowszy.
 • Czas pracy akumulatora wynosi - 10 godzin na jednym ładowaniu
 • Odtwarzanie w zakresie temperatur od -10°C do 55°C.
 • Ładowanie w zakresie temperatur od 0°C do 45°C.
 • Zawartosć opakowania - Sonos Move, baza ładująca, skrócona instrukcja obsługi oraz gwarancja.

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
 Opinie
Przez dnia  13 May 2022 (Przenośny głośnik strefowy MOVE) :
(5/5

Fajen głośnik.

Świetny głośnik. Doskonała, w pełni zasłużona recenzja na RTINGS.

Przez dnia  29 Mar 2022 (Przenośny głośnik strefowy MOVE) :
(5/5

Super głośnik

Super rozwiązanie! Bardzo dobra jakość dźwięku, bateria w głośniku starcza na długie odtwarzanie muzyki. Dobrze że jest Bluetooth - można go wziąć na działkę bez dostępu do internetu.

Rozwiń

inne produkty w kategorii: 10

 Opinie

Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !