Wkładka gramofonowa MC DL-103
   Wkładka gramofonowa MC DL-103

   Wkładka gramofonowa MC DL-103

   1 499,00 zł
   1 549,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 50,00 zł

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Ilość

   Dostępny

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   Wkładka gramofonowa MC DL-103 to produkt najwyższej jakości, który został zaprojektowany z myślą o prawdziwych koneserach analogowego brzmienia. Dzięki niej możemy delektować się każdym detalem dźwięku. Większość dostępnych na rynku gramofonów wyposażonych jest fabrycznie w standardowe wkładki MM (Moving Magnet). W tym przypadku to cewka pozostaje nieruchomo natomiast poruszają się magnesy. Pozwala to wygenerować prąd, a tym samym odtwarzać muzykę. Wkładka gramofonowa MC (Moving Coil) uznawana jest za ulepszoną wersję pierwowzoru. Magnes pozostaje nieruchomy, a poruszają się cewki. Ich masa jest wielokrotnie niższa, co stanowi niewątpliwą zaletę. Układ staje się o wiele bardziej czuły, a więc szybciej może reagować na wszelkie zmiany. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się zakłóceń oraz innych niedoskonałości podczas odtwarzania.

   Wkładka gramofonowa MC DL-103 cechuje się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Cieszy się ona bardzo dobrą opinią użytkowników. Dzięki niej brzmienie jest płynne, a przede wszystkim naturalne. Nie musimy więc obawiać się, że nasze ulubione utwory stracą swój niepowtarzalny charakter. Wkładka gwarantuje również to, że dźwięk będzie rytmiczny i nasycony. Ponadto podczas odtwarzania zostaną podkreślone szczegóły znajdujące się na dalszym planie. Możemy wyciągnąć z muzyki wszystko to, co jest najlepsze.

   Opisywana wkładka gramofonowa MC DL-103 świetnie radzi sobie z utworami rockowymi, co dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. To właśnie ona sprawi, że dźwięk będzie dynamiczny. W tle nie będziemy słyszeć najmniejszych szmerów. Podobnie jest w przypadku basu. Będzie on zdecydowany, ale jednocześnie melodyjny. Unikniemy efektu "dudnienia", który często pojawia się w przypadku wkładek MM. Proponowana wkładka gramofonowa MC DL-103 rekomendowana jest w szczególności urządzeniom posiadającym ramię o średniej masie. Dzięki temu brzmienie będzie zrównoważone. Uzyskamy doskonałe połączenie pomiędzy dynamicznością, płynnością, a przejrzystością dźwięku. Pozytywnie wpłynie to na nasze odczucia podczas odsłuchu.

   MC DL-103

   Najważniejsze parametry:

   • Wkładka MC DL-103 waży jedynie 8,5 g, co przekłada się na wyjątkową czułość układu odtwarzania.
   • Pasmo przenoszenia 20 Hz – 45 kHz zapewnia wysoką precyzję oraz dokładność podczas odtwarzania utworów muzycznych.
   • Optymalna sztywność ułatwia montaż wkładki do urządzenia.
   • Innowacyjne konstrukcja zapewniająca skuteczne tłumienie drgań.
   • Model MC DL-103 pozwala wydobyć nawet najmniejsze detale utwory. Wkłada umożliwia osiągnięcie równowagi pomiędzy dynamicznością, a naturalnością brzmienia.

   Instalacja wkładki gramofonowej

   Dowiedz się więcej

   DENON
   DL103
   16 Przedmioty

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy
   Gwarancja rozszerzona
   36 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Wkładka gramofonowa MC DL-103

   1 499,00 zł
   1 549,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 50,00 zł