• Pakiet

Zestaw: KATCH ONE + KATCH

5 298,00 zł
4 399,00 złOszczędzasz 899,00 zł
Brutto

Dostępny

Wybierz kolor w zestawie.

Soundbar KATCH ONE

Kolor
 • Czarny
 • IVORY WHITE
 • MOUNTAIN WHITE

Przenośny głośnik Bluetooth KATCH

Kolor
 • Czarny
 • CLOUD GRAY
 • DARK SHADOW
 • GRAPE LEAF
 • GREEN MOSS
 • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
 • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
 • 14 dni na zwrot14 dni na zwrotKolorZawartość zestawu

DALI KATCH ONE to najnowszy soundbar do telewizora renomowanego duńskiego producenta z komunikacją bezprzewodową bluetooth, wejściem HDMI oraz optycznym. Jest doskonałą alternatywą dla zestawów kina domowego lub urządzeń stereo.


W miarę powiększania się telewizorów przestrzeń na systemy audio wysokiej jakości staje się coraz mniejsza. Dla widzów, którzy wymagają, aby dźwięk z telewizora był tak samo ostry jak obraz, DALI stworzyło KATCH ONE. Stylowy, kompletny soundbar, który poprawia wrażenia z oglądania telewizji.


DALI KATCH ONE został zaprojektowany w celu poprawy jakości dźwięku telewizyjnego, ale także w celu poprawy muzyki z dowolnego źródła. Jest na tyle dobrym urządzeniem, że sam w sobie może być doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających minimalistycznego urządzenia dla nagłośnienia swojego domu. Bezbłędna jakość dźwięku świadczy o prawie czterdziestoletnim doświadczeniu firmy DALI w produkcji wysokiej klasy sprzętu Hi-Fi, skupiając się na tworzeniu najbardziej naturalnie brzmiących głośników na rynku, odtwarzając muzykę zgodnie z zamierzeniami artysty.


Charakteryzujący się elegancką, kompaktową konstrukcją, DALI KATCH ONE ma 10 wbudowanych przetworników, idealnie dopasowanych do potężnego wzmacniacza 4x 50 W. Zapewnia to, że ścieżki dźwiękowe filmów są zawsze wyjątkowo dynamiczne, że dialog jest zawsze wyraźny i wyraźny, a muzyka jest pięknie zbalansowana dokładnie tak, jak zamierzał twórca.


Dzięki miękkim kopułkowym głośnikom wysokotonowym utrzymującym czysty i szczegółowy dźwięk, cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi głośnikami niskotonowymi, zapewniając bas, który jest mocny i precyzyjny, a wszystko to w celu zapewnienia idealnego dźwięku.


DALI KATCH ONE jest wyposażony we wszystkie potrzebne wejścia, w tym HDMI, 2x optyczne, analogowe, nie mówiąc już o Bluetooth (AAC i aptX).


Ważną częścią wizualnego projektu są trzy stylowe rozwiązania montażowe, dzięki którym KATCH ONE doskonale uzupełni design każdego salonu.

 • Mocowanie naścienne za pomocą dedykowanych uchwytów

Skórzany pasek naścienny o eleganckim, kompaktowym wyglądzie dopełnia wygląd KATCH ONE. To rozwiązanie elegancko ukrywa kable biegnące z telewizora do KATCH ONE, utrzymując porządek, a doskonałe właściwości akustyczne frontu tkaniny gwarantują, że nie zostaną utracone żadne szczegóły dźwięku.

 • Mocowanie naścienne za pomocą kołków montażowych

Jeśli jest mało miejsca, idealnym rozwiązaniem jest zamocowanie KATCH ONE za pomocą otworów na tylnej ścianie głośnika oraz zamocowaniem go do powierzchni za pomocą kołków montażowych.Dzięki 5-ciu różnym wejściom audio KATCH ONE połączy się z dowolnym urządzeniem audio. Obejmuje to cztery sposoby podłączenia do telewizora. Nie wspominając o szerokich możliwościach podłączania urządzeń do strumieniowego przesyłania muzyki. Ponadto KATCH ONE posiada automatyczne wykrywanie sygnału na wszystkich wejściach i automatycznie włącza się po włączeniu telewizora lub źródła dźwięku.

 • HDMI

Wejście HDMI (ARC) w KATCH ONE to wejście tylko audio. Połączenie HDMI obsługuje użycie pilota telewizora do regulacji głośności, wyciszania i włączania / wyłączania zasilania.

 • 2 x WEJŚCIE OPTYCZNE

Funkcja automatycznego włączania dla dedykowanego wejścia TV jest aktywowana przez wyjście optyczne z telewizora. Zapewnia to, że KATCH ONE jest włączony i gotowy, jak tylko telewizor zostanie włączony. Drugie wejście optyczne jest przeznaczone do użytku z urządzeniami audio, takimi jak odtwarzacze CD i streamery audio. To wejście umożliwia automatyczne włączanie / wyłączanie zasilania na podstawie sygnału audio.

 • BLUETOOTH

KATCH ONE oferuje Bluetooth AAC i aptX - pozwalając na łatwe strumieniowanie muzyki z telefonu, tabletu lub nawet telewizora, tworząc całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie.

 • WEJŚCIE ANALOGOWE

Stereofoniczne wejście mini-jack w KATCH ONE umożliwia analogowe połączenie z telewizorem, telefonem, tabletem lub komputerem.

 • SUB OUT

Podłączenie subwoofera jest bardzo łatwe. Wszystkie tony niskie wysyłane są  bezpośrednio do SUB Out przez DSP. Dzięki temu wzmacniacz wbudowany w KATCH ONE umożliwia słuchanie muzyki czy oglądanie tv z jeszcze większą głośnością!


KATCH ONE ma 10 wbudowanych przetworników, doskonale dopasowanych do potężnego wzmacniacza 4x 50 W zapewniając, że ścieżki dźwiękowe i dialogi filmowe są zawsze niezwykle dynamiczne, wyraźne i czyste, a muzyka jest pięknie zrównoważona.


Cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi głośnikami niskotonowymi, aby zapewnić zaskakujące brzmienie basów i doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów. Jeśli pomieszczenie wymaga jeszcze większej wydajności basów, istnieje możliwość podpięcia pod KATCH ONE subwoofera.


Dopełnieniem soundbaru są dwa ultralekkie głośniki wysokotonowe z miękką kopułką o średnicy 21 mm, które naprawdę ożywiają górny i średni zakres brzmienia. Razem 6 aktywnych i 4 pasywne przetworniki renderują czysty, szczegółowy i spójny sygnał audio, rzadko spotykany w urządzeniach typu soundbar.

 • TWEETER

Ultralekki głośnik wysokotonowy z miękką kopułką o średnicy 21 mm jest niezwykle kompaktowy, ale zachowuje duży obszar membrany, co zapewnia, że ​​sięgnie głęboko w obszary częstotliwości środkowego zakresu bez żadnego rozpadu lub spadku. Silny magnes neodymowy zapewnia wysoką moc przenoszenia i wysoką czułość miękkiego głośnika wysokotonowego, zapewniając w ten sposób szczegółowość, dokładność i szybkość wysokich częstotliwości.

 • WOOFER

Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej obudowy, odwróconej membrany, stworzyliśmy głośnik niskotonowy z takim samym maksymalnym wychyleniem jak tradycyjny głośnik niskotonowy o podobnej wielkości. Każdy milimetr uzyskany na głębokości wewnętrznej zamienia się w rzeczywistą reprodukcję niskich częstotliwości, pozwalając głośnikowi niskotonowemu generować basy przy minimalnej pomocy DSP.


Toczony na zewnątrz stożek jest wykonany z aluminiowej membrany z miękkim materiałowym kapturkiem przeciwpyłowym. Sztywny aluminiowy stożek pozwala głośnikowi niskotonowemu poruszać się jak najwięcej, nawet przy średnich częstotliwościach, a połączenie aluminium i tkaniny działa w celu obniżenia rezonansów powierzchniowych, zachowując szczegółowość i czystość.


Zarówno obudowa, jak i przednia ścianka KATCH ONE są zbudowane z mieszanki ABS wzmocnionej włóknem szklanym. Materiał ten pozwala nam zbudować platformę dla sterowników, która optymalizuje przepływ powietrza, poszerza scenę stereo i kieruje dźwięk w stronę słuchacza. Stanowi to podstawę dla wyjątkowo sztywnej struktury, która zapewnia, że ​​ruch przetworników nie powoduje niepożądanych rezonansów w strukturze obudowy, które mogłyby spowodować zniekształcenie sygnału audio.


Wszystkie dostępne wejścia i wyjścia są umieszczone z tyłu soundbara we wnęce połączeniowej, która ukrywa wtyczki i zapewnia łatwy dostęp do systemu zarządzania kablami w górnej części tylnej części KATCH ONE. Możliwe jest, aby podłączone kable biegły w górę lub w dół z wnęki przyłączeniowej, w zależności od wybranego rodzaju umiejscowienia.


Zarówno stała kratka z tyłu KATCH ONE, jak i przednia przegroda mają wbudowane prowadnice przepływu powietrza, aby zoptymalizować rozprzestrzenianie się sygnału audio. Dzięki głośnikom niskotonowym umieszczonym zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia, bardzo ważne jest ukierunkowanie i optymalizacja przepływu powietrza. Tylne głośniki niskotonowe zaprojektowano tak, aby integrowały się ze ścianą w celu zwiększenia wydajności basów, a także wykorzystują ścianę do poszerzenia sceny stereo. W ten sam sposób przednie głośniki niskotonowe są umieszczone na przegrodzie przedniej otoczonej prowadnicą fal, która pomaga kontrolować i wspomagać przepływ powietrza w celu zoptymalizowania rozproszenia.


Najważniejsze cechy:

 • Zakres częstotliwości (+/- 3dB) [Hz]: 46 - 25,000
 • Maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza [RMS watt]: 4 x 50
 • Typ wzmacniacza: w pełni cyfrowe wzmacniacze klasy D
 • Wejścia: HDMI ARC, 2 x Optyczne (TosLink), 3.5 mm Mini Jack
 • Wyjścia: SUB Out, USB Charge Output (5V/1A) (bez możliwości odtwarzania muzyki)
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth™ 4.0 AAC & Apt-X
 • Zalecane umiejscowienie: na ścianie, półka/stolik
 • Zawartość zestawu: kabel sieciowy (2m), pilot, uchwyt ścienny (skórzany), drewniane nóżki, skrócona instrukcja obsługi

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Gwarancja rozszerzona
60 miesięcy

Duńscy specjaliści od głośników z najwyższej półki wprowadzają na rynek swoje pierwsze kompaktowe głośniki Bluetooth o nazwie Dali Katch.


Wyznaczając nowe standardy dla przenośnych systemów audio, nowy i niesamowity KATCH jest ostatecznym wcieleniem zaawansowanej technologii DALI oraz unikatowej wiedzy designerskiej, łączącym oba te elementy, tworząc głośnik, który dostarcza niezwykle bogate brzmienie pochodzące z niezwykle kompaktowego urządzenia.


NIEZŁE CACKO

Pod ekstrudowaną, aluminiową obudową umiejscowiono wzmacniacz klasy D, zdolny do użycia pełnej mocy 2 x 18 watów dwóch 21-milimetrowych tweeterów i dwóch 3.5-calowych aluminiowych wooferów – jedną parą skierowanych do przodu, a drugą do tyłu. Rezultatem jest przenośny system audio, dający prawdziwego kopa czystego dźwięku, który jest idealnie wyważony i nastrojony, nawet przy maksymalnej głośności.


Zaprojektowany, aby dostarczyć najwyższą możliwą jakość doznań dźwiękowych, KATCH posiada również dwa profile lokalizacji współpracujące z konfiguracją przód/tył – jeden, gdy pracuje jako głośnik wolnostojący, drugi skonfigurowany do pracy na półce, z dźwiękiem odbitym przez ścianę. Oba te profile gwarantują wyjątkowe brzmienie, niezależnie od okoliczności.


POŁĄCZ SIĘ

Rozpoczęcie imprezy razem z KATCH’em jest banalnie proste – Bluetooth 4.0 z Apt-X umożliwia uzyskanie połączenia bezprzewodowego w ciągu kilku sekund, podczas gdy opcja NFC zapewnia je jeszcze szybciej. Nie ograniczając żadnych możliwości, DALI dołączyło również wejście mini-jack stereo, oraz gniazdo USB z opcją ładowania, co dodatkowo umożliwia podłączenie adaptera Chromecast Audio, integrując KATCH z własną siecią domową.


Impreza przedłuża się? To również nie problem, dzięki wbudowanej w KATCH pojemnej, zintegrowanej baterii o mocy 2600 mAh oraz wskaźnikowi poziomu naładowania akumulatora. Naładowanie baterii dołączoną ładowarką zajmuje tylko 2 godziny, po których KATCH oferuje swobodne odtwarzanie aż do 24h.


WYGLĄD I TALENT

Wysublimowany wygląd KATCH zamyka ekstrudowana, aluminiowa obudowa z frontami z tworzywa ABS/PC, zakończona przesuwanym, skórzanym paskiem ułatwiającym przenoszenie, oraz futerał podróżny, ochraniający KATCH przed ewentualnymi skutkami poruszania się. Kto powiedział, że piękno i praktyczność nie mogą iść w parze?


Dostępny w trzech nietuzinkowych wariantach kolorystycznych, Dark Shadow, Cloud Gray oraz Green Moss, KATCH firmy DALI wprowadza elegancję i klasę, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje.


Najważniejsze cechy:

- Bluetooth 4.0 z APT-X
- Ekstrudowana, aluminiowa obudowa
- Mini-jack Stereo
- Bateria wbudowana 2600 mAh
- 2 x 18W wzmacniacze RMS klasy D
- 2 x 3.5-calowych wooferów
- 2x 21mm tweeterów
- Złącze USB


Opis

Gwarancja
24 miesięcy

innych produktów w tej samej kategorii: 2

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć