Wszystkie nasze salony są otwarte - zapraszamy
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

   Bezprzewodowy system muzyczny Mu-so 2

   NAIM

   6 799,00 zł
   Brutto

   Dostępny

   Ilość

   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

   Przedstawiamy Mu-so 2. Generacji, czyli bezprzewodowy głośnik premium, na jaki z pewnością zasługujesz.

    

   Mu-So2

    

   Mu-so 2nd Generation jest następcą wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu muzycznego Mu-So, zaprojektowanego z myślą o najlepszej w swojej klasie wydajności, funkcjonalności i użyteczności przez ekspertów Naim w Salisbury w Anglii.

    

    

   Łącząc 45-letnie doświadczenie w dziedzinie hi-fi z najnowszą technologią przesyłania strumieniowego muzyki i najwyższą jakością projektowania, jest to najlepszy system jednopunktowy, na który zasługujesz Ty i Twoja muzyka. Strumieniowanie audio do 32 bitów w wysokiej rozdzielczości, tryb multiroom, dźwięk z telewizora poprzez HDMI; nigdy nie słyszałeś tak dużo z bezprzewodowego systemu „wszystko w jednym”.

    

    

   Sercem Mu-so 2 jest platforma przesyłania muzyki Naim, opracowana przez 25 inżynierów w ciągu 3 lat, aby zapewnić najlepszą wydajność niezależnie od tego, czy słuchasz własnej kolekcji cyfrowej zgromadzonej na dysku przenośnym lub dyskach NAS, radia internetowego, czy usług strumieniowania muzyki, takich jak TIDAL czy Spotify. Ta uznana innowacja jest unikatowa w produktach do strumieniowego przesyłania muzyki Naim, takich jak seria Uniti (kliknij by poznać)i dedykowane odtwarzacze sieciowe, w tym flagowy ND 555.

    

   Dzięki aplikacji możesz sterować Mu-So2 a także innymi głośnikami z rodziny Mu-So. Muso

    

   Mu-So 2 dysponuje pokaźną mocą 450 Watt i zoptymalizowanymi przetwornikami głośnikowymi - wspólny projekt rozwojowy między działami Naim i Focal R&D.

    

   Muso Remote Urządzeniem możemy też sterować za pomocą wygodnego pilota. Pilot także obsługuje Mu-So QB

    

   Focal tworzy wzorcowy sprzęt akustyczny od 1979 r., A jego wiedza specjalistyczna podniosła precyzję i wydajność głośników do nowych poziomów.

   Obudowa została wykonana z wysokiej jakości aluminium, w nowym, polerowanym szarym wykończeniu.

   Może wyglądać podobnie na zewnątrz względem pierwszej generacji Mu-So, ale wewnątrz drugiej generacji większość komponentów została ulepszona, aby poprawić wydajność.

   Konstrukcja obudowy została przeprojektowana, aby stworzyć lepszy bas. Zarówno usztywnienie obudowy, jak i profilowanie przegrody zostały przeprojektowane w celu zwiększenia sztywności, która tłumi i kontroluje wibracje.

    

   Naim Muso Wszystkie wejścia zostały przemyślanie ukryte od spodu urządzenia.

    

   Charakterystyczne żebra radiatorów są teraz bardziej kompaktowe, a jednocześnie są bardzo skuteczne i nadal posiadają opatentowaną technologię Naim, która dyskretnie ukrywa antenę Wi-Fi.

    

   Obejrzyj naszą prezentację o tym urządzeniu:

    

    

   W skrócie najważniejsze cechy:

    

   • wejścia audio: UPnP, AirPlay2, usługi strumieniowania i radio internetowe (przez kabel Ethernet RJ45 lub Wi-Fi), cyfrowe: HDMI analogowe: mini-jack 3,5 mm, USB/iPod: USB Type-A, Bluetooth (w tym aptX), sieć: Ethernet (10/100Mbps), Wi-Fi (802.11b/g)
   • moc wzmacniaczy: 450 W – 6x 75 W
   • obsługiwane formaty audio: WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz (łącze bezprzewodowe – do 48 kHz), ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz
   • odtwarzanie gapless: WAV, FLAC i AIFF – do 24 bitów/192 kHz, ALAC (Apple Lossless) – do 24 bitów/96 kHz
   NAIM
   MUSO2
   35 Przedmioty

   122 mm
   628 mm
   264 mm

   11 kg

   Opis

   Gwarancja rozszerzona
   0 miesięcy

   Specyficzne kody


   innych produktów w tej samej kategorii: 8