Bezprzewodowy system muzyczny Mu-so 2 for Bentley Special Edition

   NAIM

   9 999,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Ilość

   Dostępny

   Świętując lata współpracy z inną brytyjską firmą Bentley Motors, z dumą prezentujemy nową edycję bezprzewodowych systemów dźwięku Naim for Bentley Mu-so.

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Mu-so for Bentley Special Edition

   Mu-so for Bentley Special Edition to wyjątkowy projekt oparty na wielokrotnie nagradzanym Mu-so 2nd Generation: bezprzewodowym systemie głośników, który oferuje autentyczną wiedzę audio połączoną z najnowszą technologią przesyłania muzyki, doskonałą jakość wykonania, zachwycającą użyteczność, a nawet możliwość przekształcenia dźwięku z telewizora. Ta edycja jest ekskluzywnie stylizowana z akcentami wzorniczymi Bentleya, w tym z wykończeniem z lakierowanego drewna, miedzianymi akcentami kolorystycznymi, subtelnie podświetloną podstawą, specjalnie tkaną osłoną głośnika i charakterystycznym wzorem diamentowym otaczającym podświetlane pokrętło sterujące.


   Klasyczne wzornictwo

   Nowy Mu-so dla Bentley Special Edition to pierwszy bezprzewodowy system głośników Mu-so firmy Naim z drewnianym wykończeniem. Wykonana z Ayous, zrównoważonego afrykańskiego drewna liściastego, górna część obudowy jest fachowo bejcowana, a następnie wielokrotnie lakierowana w celu uzyskania wyjątkowo ciemnej i dramatycznej patyny. Inne wyróżniające się cechy to nowy, miedziany odcień anodyzowanego aluminiowego radiatora, ekskluzywny, przydymiony cokół, miedziana maskownica głośnika i charakterystyczny, kratowy wzór Bentleya otaczający dotykowe pokrętło głośności, które podświetla się pod wpływem dotyku.


   Rozszerzony zestaw funkcji

   Mu-so for Bentley Special Edition wykorzystuje unikalną platformę strumieniowania muzyki firmy Naim, zapewniając niezrównaną wydajność, która sprawdza się zarówno w przypadku głośników bezprzewodowych, jak i odtwarzaczy klasy referencyjnej. Można przesyłać strumieniowo muzykę z serwisów muzycznych, takich jak Spotify, TIDAL, Qobuz, Apple Music i innych, lub bezpośrednio z urządzeń za pośrednictwem Bluetooth, Apple AirPlay lub Chromecast. Istnieje również obsługa UPnP dla ultra wysokiej rozdzielczości (do 32bit/384kHz) strumieniowania własnej kolekcji muzycznej, a ponadto Mu-so jest gotowy do współpracy z Roon. Wejście HDMI ARC pozwala cieszyć się lepszym dźwiękiem z ulubionych programów telewizyjnych, filmów i gier.


   Chromecast

   AirPlay 2

   Tidal

   Spotify Connect

   Bluetooth

   Roon Ready

   Internet Radio

   UPnP

   HDMI ARC

   Multiroom Ready

   Digital/Analogue Inputs

   USB

   Remote Control

   App Control (iOS™ & Android™)

   Loudness Control

   Room Compensation

   Alarm Clock

   Qobuz

   Zoptymalizowane przetworniki głośnikowe

   Mu-so for Bentley Special Edition oferuje 450 W mocy muzycznej, z siłą i wyrafinowaniem, aby zapewnić niesamowitą wydajność poprzez szereg przetworników głośnikowych - sprytne konstrukcje, które mieszczą się za akustycznie przezroczystymi tkanymi maskownicami. Wspólny projekt rozwojowy Naima i Focala pozwolił na dalszą optymalizację przetworników głośnikowych, przy wykorzystaniu opatentowanej wiedzy akustycznej Focala. Jak potwierdzają liczne nagrody dla systemu, nigdy wcześniej nie słyszeliście tak dobrego dźwięku z systemu jednobudynkowego.


   Muzyka w multiroomie łatwa dzięki inteligentnej integracji

   Potężny Mu-so for Bentley Special Edition brzmi znakomicie sam, a także wysublimowanie jako część konfiguracji muzycznej multiroom: grupuj się z innymi odtwarzaczami i systemami Naim za naciśnięciem przycisku, dowolnym głośnikiem AirPlay 2 lub z urządzeniami wbudowanymi w Chromecast. Odkrywaj i kontroluj swoją muzykę za pomocą aplikacji Naim App, dotykowego, podświetlanego pokrętła lub dołączonego pilota. Możesz też wypróbować obsługę głosową Google Assistant i Apple Siri. Dostępna jest nawet funkcja Room Compensation, dzięki której Twój Mu-so for Bentley Special Edition zabrzmi najlepiej, gdziekolwiek zechcesz.


   Odkryj nowy intuicyjny panel nawigacyjny

   Jak skonfigurować

   NAIM
   MUSO2 BENTLEY
   10 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !