Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji

   BeoVision Harmony 77

   BANG & OLUFSEN

   Zaprojektowany z myślą o najwyższej jakości kinowych i wciągających wrażeniach audiowizualnych. Nowy model Beovision Harmony 77" wyposażono w najnowszą technologię ekranów OLED 8K, obsługującą rozdzielczość 4K.


   • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
   • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
   • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

   Beovision Harmony, hołdując dumnemu dziedzictwu duńskiego wzornictwa, przemawia do tych, którzy wierzą, że estetyka jest równie ważna jak doświadczenie. Telewizor bazuje na szafkach rozrywkowych z połowy ubiegłego wieku, które ukrywają telewizor za delikatnymi żaluzjami, aby w pełni zintegrować go z salonem.

   The Golden Collection

   Bogaty, złoty odcień nadaje eleganckiej fasadzie Beovision Harmony spokojną, a zarazem podniosłą estetykę.

   ELASTYCZNOŚĆ UMIESZCZANIA

   Dodaj nowy magiczny element do kultowego telewizora Beovision Harmony, w którym każdy ruch jest starannie zaaranżowany: od podniesienia ekranu do otwarcia osłon głośników. Nowy zmotoryzowany stojak podłogowy pozwoli Ci również obrócić i rozłożyć telewizor w Twoją stronę, aby stworzyć niezrównany komfort oglądania, dostosowany do Twojej przestrzeni.


   Stojak podłogowy z napędem silnikowym będzie dostępny we wszystkich wykończeniach aluminiowych: srebrnym, mosiężnym i brązowym, aby uzupełnić Twoją obecną konfigurację.


   Wybierz jedną z nowych osłon przednich

   Dostosuj Beovision Harmony do swojego gustu dzięki dwóm nowym opcjom kolorystycznym osłon przednich dla wszystkich rozmiarów ekranów. Do wyboru jest aluminium w odcieniu brązu w połączeniu z orzechem włoskim lub aluminium w odcieniu mosiądzu w połączeniu z dębem wędzonym.


   Te opcje kolorystyczne zostały starannie opracowane i wybrane ze względu na ich ciepły wygląd i eleganckie detale, aby podkreślić wygląd Beovision Harmony - i stworzyć spójność z głośnikami Bang & Olufsen Beolab, zapewniając niezrównane wrażenia dźwiękowe o kinowej jakości.


   Dla miłośników muzyki i filmów

   Dźwięk to więcej niż połowa obrazu. Nawet przy dużym ekranie o przekątnej 77 cali. Beovision Harmony łączy doskonały dźwięk i żywe obrazy w pełną, kinową jakość. Za przednimi osłonami kryje się mocne centrum dźwiękowe Bang & Olufsen, które od razu wpada w ucho. Trzykanałowa konfiguracja głośników zapewnia zoptymalizowany pod kątem mowy kanał centralny i potężne brzmienie stereo. 


   Obraz

   Filmy, wydarzenia sportowe i wszystkie obowiązkowe programy telewizyjne zyskują nowe życie dzięki najnowszej technologii ekranów 4K i 8K OLED firmy LG. Dzięki technologii Dolby Vision™ HDR na nowo odkryjesz swoje obrazy w niezrównanej szczegółowości, z intensywnymi, bogatymi kolorami, niesamowitą głębią i doskonałą czernią.


   Strumieniowe przesyłanie muzyki

   Odtwarzaj bezpośrednio z urządzenia mobilnego za pośrednictwem Apple AirPlay 2, Bluetooth lub wbudowanego Chromecasta. W trybie audio pomocne rzeczy, takie jak informacje o stacji radiowej i wykonawcy, są elegancko wyświetlane na części ekranu wciąż widocznej za frontami głośników.


   Oda do naszego dziedzictwa

   W nawiązaniu do naszego dumnego dziedzictwa jako duńskiej firmy projektowej, koncepcja Beovision Harmony opiera się na meblach rozrywkowych z połowy ubiegłego wieku. Szafki te ukrywały telewizor i radio za delikatnymi żaluzjami, aby w pełni zintegrować się z salonem.


   BEOVISIONHARMONY77SOUNDCENTERBLACK
   5705260080346

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Specyficzne kody