JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer
   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer

   JL Audio E-Sub e112 Subwoofer

   12 499,00 zł
   Brutto
   Wybierz wykończenie :
   Ilość

   Dostępny

   Subwoofer aktywny JL Audio z 12-calowym głośnikiem niskotonowym, 1500 W

   Dzięki zastosowaniu szeregu naszych kluczowych technologii, subwoofery zasilane E-Sub zapewniają wyjątkową jakość dźwięku, moc i wartość w szerokim zakresie wymagających zastosowań

   Przetworniki E-Sub wykorzystują naszą wyjątkową technologię DMA do optymalizacji siły silnika przetworników, zapewniając liniowe zachowanie w bardzo długim zakresie wychylenia. W przeciwieństwie do typowych systemów modelowania w stanie ustalonym, DMA bierze pod uwagę dynamiczne zmiany tworzone przez przepływ prądu i wsteczne pole elektromagnetyczne w rzeczywistych warunkach zasilania, z rzeczywistym materiałem programowym. Wynikiem optymalizacji DMA jest przetwornik, który wiernie śledzi sygnał wejściowy na wszystkich poziomach odsłuchu, co prowadzi do doskonałej definicji basu i dynamiki.

   Ekstremalna głębokość montażu przetwornika E-Sub jest bardzo przemyślana. Pozwala to na istnienie szerokich szczelin pomiędzy trzema elementami zawieszenia (gumową otoczką i podwójnymi pająkami), zapewniając wyjątkową stabilność mechaniczną w całym zakresie wychylenia przetwornika. To dodatkowo poprawia liniowość, zmniejsza zniekształcenia i zwiększa długoterminową niezawodność. W ramach inżynieryjnej elegancji, stalowy przedni kołnierz montażowy E-Sub tworzy całą przednią przegrodę gotowego produktu, podczas gdy tylna płyta przetwornika jest gwintowana i przykręcona do tylnej ściany obudowy w celu zapewnienia wsparcia.

   Aby zasilić te innowacyjne przetworniki, zaprojektowaliśmy całkowicie nowy wzmacniacz przełączający z regulowanym, przełączanym zasilaczem, dzięki czemu jego obudowa jest bardziej kompaktowa, lekka i wydajna, a jednocześnie zapewnia wystarczającą, czystą moc, aby w pełni wykorzystać możliwości przetwornika E-Sub.

   Wygodnie sterowany z górnego panelu obudowy E-Sub, wzmacniacz zawiera przetwarzanie sygnału klasy studyjnej, dzięki czemu regulacja jest znacznie przyjemniejsza niż w przypadku tylnych elementów sterujących, które można znaleźć w większości subwooferów z zasilaniem. Atrakcyjna pokrywa ukrywa i chroni elementy sterujące podczas normalnego użytkowania.

   Zestaw funkcji został zaprojektowany tak, aby umożliwić wykorzystanie E-Subów w szerokim zakresie zastosowań, od pełnych systemów kina domowego, przez dedykowane dwukanałowe systemy muzyczne, po stacjonarne stacje robocze audio. Wejścia analogowe są dostępne dla niezbalansowanych sygnałów liniowych lub sygnałów głośnikowych. Dedykowane wyjścia liniowe umożliwiają stworzenie systemu bi-amping bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu. Przydatny w walce z problemami związanymi z szumem uziemienia, przełącznik na tylnym panelu konfiguruje wejścia liniowe jako uziemione lub izolowane.

   Aktywna zwrotnica subwoofera E-Sub to prawdziwie dwudrożna konstrukcja Linkwitz-Riley 4. rzędu, z filtrem dolnoprzepustowym zasilającym wzmacniacz subwoofera i sygnałem górnoprzepustowym wychodzącym z wyjść liniowych. Gdy wbudowana zwrotnica jest wyłączona, co jest typowe w instalacjach kina domowego, wyjścia liniowe dostarczają przelotowy, buforowany sygnał identyczny z jego wejściami liniowymi, co z łatwością pozwala na połączenie wielu subwooferów E-Sub w układzie "daisy-chain". Przełączana polaryzacja i w pełni zmienna kontrola fazy uzupełniają sekcję przetwarzania sygnału. Całe przetwarzanie sygnału odbywa się w domenie analogowej, zapewniając bardzo niskie opóźnienia w krytycznych zastosowaniach.

   Precyzyjnie wykonane w amerykańskiej fabryce JL Audio, wszystkie subwoofery E-Sub są indywidualnie weryfikowane i testowane, aby zapewnić lata przyjemności słuchania w domowym systemie audio lub kina domowego.

   Typ obudowy

   • Uszczelniona

   Wykończenie obudowy

   • Czarny jesion

   Pasmo przenoszenia (bezechowe)

   • 22 - 118 Hz (±1,5 dB)
   • -3 dB przy 21 Hz / 120 Hz
   • -10 dB przy 17 Hz / 153 Hz

   Efektywna powierzchnia tłoka (Sd)

   • 84,4 cala kwadratowego / 0,0545 m kw.

   Pojemność skokowa

   • 235 cu in / 3,9 l

   Moc wzmacniacza

   • 1500 W RMS krótkotrwała

   Tryb(y) zasilania

   • Wyłączony, Włączony lub Automatyczny (wykrywanie sygnału)

   Tryby oświetlenia

   • Nie dotyczy

   JL AUDIO
   E112 ASH
   2 Przedmioty

   Kod produktu

   Nowy
   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: