Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR
   Soundbar REACT BAR

   Soundbar REACT BAR

   1 499,00 zł
   Brutto
   Ilość

   Dostępny

   Soundbar React to duży, szczegółowy, wirtualny dźwięk przestrzenny z wbudowaną Alexą. Opracowany przez legendarnych projektantów głośników Polk do współpracy z praktycznie każdym telewizorem i pilotem zdalnego sterowania.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

   • 45 dni na zwrot towaru45 dni na zwrot towaru
   • Darmowa dostawa od 99 złDarmowa dostawa od 99 zł
   • Do 5 lat gwarancjiDo 5 lat gwarancji

   REACT

   SOUNDBAR KINA DOMOWEGO Z WBUDOWANĄ APLIKACJĄ ALEXA

   ALEXA W TWOIM POKOJU

   NAJLEPSZA ALEXA WBUDOWANA W SOUNDBAR

   Sterowanie dźwiękiem telewizora

   Wbudowana usługa Alexa działa na Twoje polecenie. Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą głosu.

   Amazon Multiroom Music

   Grupuj wiele urządzeń Alexa, aby uzyskać wrażenia muzyczne w całym domu. Odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub odtwarzaj różne utwory na każdym z nich. Steruj tym wszystkim za pomocą głosu.

   Połączenia i wiadomości Alexa

   Po zweryfikowaniu numeru telefonu i synchronizacji kontaktów w aplikacji Amazon Alexa, wystarczy poprosić Alexę, aby zadzwonić do dowolnego z kontaktów po imieniu.

   Ciągłe uczenie się

   Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania React może uczyć się nowych usług głosowych Alexa i innych funkcji soundbara.

   • Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą tylko swojego głosu, podczas gdy soundbar sprawi, że Twój telewizor zawsze będzie brzmiał niesamowicie. Opracowany przez legendarnych projektantów głośników firmy Polk, aby współpracować z praktycznie każdym telewizorem i pilotem.
   • Wbudowana Alexa działa na Twoje polecenie. Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą głosu.
   • Dostosuj poziomy wokalu z listwy dźwiękowej za pomocą technologii Polk Voice Adjust, aby uzyskać wyraźne, łatwe do zrozumienia dialogi.
   • Prosta konfiguracja za pośrednictwem aplikacji Alexa ułatwia uzyskanie doskonałej jakości dźwięku w ciągu kilku minut. Kabel HDMI w zestawie.
   • Uwolnij prawdziwy dźwięk przestrzenny, dodając bezprzewodowe głośniki tylne Polk SR2 (sprzedawane oddzielnie). Wzmocnij basy, podłączając bezprzewodowy subwoofer Polk React (sprzedawany oddzielnie).
   • Grupuj wiele urządzeń Alexa, aby uzyskać wrażenia muzyczne w całym domu. Odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub odtwarzaj różne utwory na każdym z nich. Steruj tym wszystkim za pomocą swojego głosu.
   • W zestawie: Pilot, przewód HDMI, przewód optyczny, przewód zasilający, baterie

   Specyfikacja techniczna:

   • Wejścia: 1x wyjście HDMI (ARC), wejście optyczne dla dźwięku z telewizora, Bluetooth, 1x USB-A (do aktualizacji oprogramowania sprzętowego), Bluetooth.
   • Przetworniki: 2x 96mm x 69mm głośniki średniotonowe, 2x 25mm głośniki wysokotonowe, 2x 110mm x 100mm pasywne radiatory
   • wymiary produktu: 1067 x 56 x 121 mm
   POLK AUDIO
   REACTBAR
   6 Przedmioty

   Kod produktu

   Nowy
   Rozwiń

   Może ci się również spodobać

   Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

   10 innych produktów w tej samej kategorii:

   Soundbar REACT BAR

   1 499,00 zł
   Brutto