Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji
 • Nowy

  Soundbar REACT BAR

  POLK AUDIO

  1 499,00 zł
  Brutto

  Ilość

  Dostępny

  Soundbar React to duży, szczegółowy, wirtualny dźwięk przestrzenny z wbudowaną Alexą. Opracowany przez legendarnych projektantów głośników Polk do współpracy z praktycznie każdym telewizorem i pilotem zdalnego sterowania.

  • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
  • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
  • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

  REACT

  SOUNDBAR KINA DOMOWEGO Z WBUDOWANĄ APLIKACJĄ ALEXA

  ALEXA W TWOIM POKOJU

  NAJLEPSZA ALEXA WBUDOWANA W SOUNDBAR

  Sterowanie dźwiękiem telewizora

  Wbudowana usługa Alexa działa na Twoje polecenie. Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą głosu.


  Amazon Multiroom Music

  Grupuj wiele urządzeń Alexa, aby uzyskać wrażenia muzyczne w całym domu. Odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub odtwarzaj różne utwory na każdym z nich. Steruj tym wszystkim za pomocą głosu.


  Połączenia i wiadomości Alexa

  Po zweryfikowaniu numeru telefonu i synchronizacji kontaktów w aplikacji Amazon Alexa, wystarczy poprosić Alexę, aby zadzwonić do dowolnego z kontaktów po imieniu.


  Ciągłe uczenie się

  Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania React może uczyć się nowych usług głosowych Alexa i innych funkcji soundbara.


  Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą tylko swojego głosu, podczas gdy soundbar sprawi, że Twój telewizor zawsze będzie brzmiał niesamowicie. Opracowany przez legendarnych projektantów głośników firmy Polk, aby współpracować z praktycznie każdym telewizorem i pilotem.


  Wbudowana Alexa działa na Twoje polecenie. Steruj głośnością, ustawiaj poziomy i dostosowuj tryby dźwięku za pomocą głosu.


  Dostosuj poziomy wokalu z listwy dźwiękowej za pomocą technologii Polk Voice Adjust, aby uzyskać wyraźne, łatwe do zrozumienia dialogi.


  Prosta konfiguracja za pośrednictwem aplikacji Alexa ułatwia uzyskanie doskonałej jakości dźwięku w ciągu kilku minut. Kabel HDMI w zestawie.


  Uwolnij prawdziwy dźwięk przestrzenny, dodając bezprzewodowe głośniki tylne Polk SR2 (sprzedawane oddzielnie). Wzmocnij basy, podłączając bezprzewodowy subwoofer Polk React (sprzedawany oddzielnie).


  Grupuj wiele urządzeń Alexa, aby uzyskać wrażenia muzyczne w całym domu. Odtwarzaj tę samą muzykę na wszystkich urządzeniach lub odtwarzaj różne utwory na każdym z nich. Steruj tym wszystkim za pomocą swojego głosu.


  Specyfikacja:
  - Wejścia: 1x wyjście HDMI (ARC), wejście optyczne dla dźwięku z telewizora, Bluetooth, 1x USB-A (do aktualizacji oprogramowania sprzętowego), Bluetooth.
  - Przetworniki: 2x 96mm x 69mm głośniki średniotonowe, 2x 25mm głośniki wysokotonowe, 2x 110mm x 100mm pasywne radiatory


  POLK AUDIO
  REACTBAR
  747192132538
  26 Przedmioty

  Specyficzne kody


  Nowy produkt

  Może ci się również spodobać

  innych produktów w tej samej kategorii: 10