• Nowy

  Słuchawki bezprzewodowe LIFE Q35

  SOUNDCORE

  649,00 zł
  Brutto

  Wyświetl historyczną cenę produktu

  Kolor
  Ilość

  Obecnie brak na stanie

   Opinie naszych Klientów
  Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
   

  45 dni na zwrot towaru

   

  Darmowa dostawa od 99 zł

   

  Do 5 lat gwarancji

  • złoty standard dźwięku: niestandardowe przetworniki z jedwabną membraną dokładnie odtwarzają muzykę w szerszym zakresie częstotliwości i eliminują zniekształcenia, zapewniając dźwięk posiadający certyfikat Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless.
  • technologia LDAC: do słuchawek z aktywną redukcją szumów Life Q35 przesyłanych jest 3 razy więcej danych niż przez standardowe kodeki Bluetooth. Ten bezstratny transfer gwarantuje, że usłyszysz każdy najdrobniejszy szczegół w muzyce.
  • wielotrybowa redukcja szumów: 2 mikrofony na każdej nausznicy wykrywają i odfiltrowują rozpraszające dźwięki w Twoim otoczeniu. Przełączanie pomiędzy trybami transport, na zewnątrz i wewnątrz pozwala na dostosowanie redukcji szumów do indywidualnych potrzeb.
  • wygodne i komfortowe: słuchawki z aktywną redukcją szumów Life Q35 można nosić przez cały dzień dzięki ich lekkiej konstrukcji oraz wyściełanym pianką pamięciową nausznikom i pałąkowi. Wbudowany czujnik wykrywa, kiedy słuchawki są zdejmowane z uszu i natychmiast wstrzymuje odtwarzanie dźwięku.
  • połączenia wspomagane przez sztuczną inteligencję: Mikrofony kształtujące wiązkę w słuchawkach z aktywną redukcją szumów Life Q35 wyłapują Twój głos z niewiarygodną dokładnością dzięki algorytmowi sztucznej inteligencji, który został przetestowany tysiące razy. Rozmowy są wyraźne, czyste i pozbawione niepożądanych szumów.
  SOUNDCORE
  LIFE Q35 BLACK

  Opis

  Gwarancja
  24 miesięcy

  Rozwiń

  inne produkty w kategorii: 10

   Opinie

  Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !