Słuchawki bezprzewodowe LIFE Q35
   Słuchawki bezprzewodowe LIFE Q35

   Słuchawki bezprzewodowe LIFE Q35

   579,00 zł
   649,00 zł
   Brutto
   Oszczędzasz 70,00 zł

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 649,00 zł -70,00 zł

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Kolor :
   Ilość

   Obecnie brak na stanie


   • złoty standard dźwięku: niestandardowe przetworniki z jedwabną membraną dokładnie odtwarzają muzykę w szerszym zakresie częstotliwości i eliminują zniekształcenia, zapewniając dźwięk posiadający certyfikat Hi-Res Audio i Hi-Res Audio Wireless.
   • technologia LDAC: do słuchawek z aktywną redukcją szumów Life Q35 przesyłanych jest 3 razy więcej danych niż przez standardowe kodeki Bluetooth. Ten bezstratny transfer gwarantuje, że usłyszysz każdy najdrobniejszy szczegół w muzyce.
   • wielotrybowa redukcja szumów: 2 mikrofony na każdej nausznicy wykrywają i odfiltrowują rozpraszające dźwięki w Twoim otoczeniu. Przełączanie pomiędzy trybami transport, na zewnątrz i wewnątrz pozwala na dostosowanie redukcji szumów do indywidualnych potrzeb.
   • wygodne i komfortowe: słuchawki z aktywną redukcją szumów Life Q35 można nosić przez cały dzień dzięki ich lekkiej konstrukcji oraz wyściełanym pianką pamięciową nausznikom i pałąkowi. Wbudowany czujnik wykrywa, kiedy słuchawki są zdejmowane z uszu i natychmiast wstrzymuje odtwarzanie dźwięku.
   • połączenia wspomagane przez sztuczną inteligencję: Mikrofony kształtujące wiązkę w słuchawkach z aktywną redukcją szumów Life Q35 wyłapują Twój głos z niewiarygodną dokładnością dzięki algorytmowi sztucznej inteligencji, który został przetestowany tysiące razy. Rozmowy są wyraźne, czyste i pozbawione niepożądanych szumów.
   SOUNDCORE
   LIFE Q35 BLACK

   Data dostępności

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Kod produktu

   Rozwiń

   10 innych produktów w tej samej kategorii: