Informacja o trybie pracy naszych salonów
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. więcej informacji
  • Wyprzedaż!

  Słuchawki bezprzewodowe Liberty Air

  SOUNDCORE

  449,00 zł
  229,00 złOszczędzasz 220,00 zł
  Brutto

  Dostępny

  Bluetooth 5, 28 godzin pracy na baterii, dotykowy panel, wkładki dokanałowe, mikrofony z redukcją szumów - oto Liberty Air - wysokiej klasy słuchawki firmy Soundcore w niezwykle przystępnej cenie.

  Kolor
  Ilość

  • Gwarancja nawet do 5 latGwarancja nawet do 5 lat
  • Zawsze darmowa wysyłkaZawsze darmowa wysyłka
  • zamów i odbierz w saloniezamów i odbierz w salonie

  • Specjalnie zestrojone przetworniki grafenowe: Jako pierwsi pionierzy grafenu wykorzystaliśmy nasze doświadczenie do stworzenia nowego sterownika dla wkładek dousznych Bluetooth Liberty Air, który w pełni wykorzystuje niezwykłe właściwości materiału. 100 razy twardszy niż stal i 35% lżejszy niż tradycyjne membrany przetworników, oscyluje z niezwykłą precyzją, aby zapewnić muzyce szerszą scenę dźwiękową z wyjątkową dokładnością i klarownością w całym zakresie częstotliwości.
  • Krystalicznie czyste połączenia: każda słuchawka jest wyposażona w mikrofon wykorzystujący technologię redukcji szumów. Twój głos jest zoptymalizowany, a dźwięki w tle są zminimalizowane, dzięki czemu brzmisz głośniej i wyraźniej dla Twojego rozmówcy.
  • Do 20 godzin odtwarzania: pełne 5 godzin słuchania na jednym ładowaniu jest przedłużone do w sumie 20 godzin odtwarzania dzięki dołączonemu etui do ładowania.
  • Zintegrowane sterowanie dotykowe: za pomocą słuchawek dousznych odbieraj połączenia a także odtwarzaj, wstrzymuj i pomijaj muzykę w ruchu
  • Bezpieczne dopasowanie: lekka konstrukcja słuchawek Liberty Air i wiele rozmiarów gumek dokanałowych pozwala dostosować dopasowanie wkładek. Podnieś poziom komfortu i ciesz się muzyką z doskonałą izolacją szumów.

  Głośno i czysto

  Dwa wbudowane mikrofony z funkcją eliminacji szumów zwiększają czystość, rozpoznają Twój głos i filtrują dźwięki otoczenia, aby zapewnić krystalicznie czysty dźwięk Twojego głosu nawet w hałaśliwym otoczeniu.


  Wybitny dźwięk

  Przetworniki pokryte grafenem umożliwiają Liberty Air odtwarzanie bardzo dokładnego dźwięku. Każdy szczegół muzyki, od najgłębszego basu, po najjaśniejsze średnie i bujne wysokie tony, jest dostarczany z niezwykłą czystością i bez zniekształceń.


  Bezprzewodowe połączenie

  Najnowsza technologia Bluetooth 5.0 i antena FPC zapewniają solidne połączenie dla muzyki bez przeskoków. Parowanie jednoetapowe zapewnia, że ​​po zakończeniu wstępnej konfiguracji Liberty Air automatycznie połączy się z urządzeniem od razu po wyjęciu z etui ładującego.


  Panel dotykowy

  Ukryty czujnik w obu słuchawkach pozwala bez wysiłku odbierać połączenia lub dostosowywać muzykę bez sięgania po telefon.
  Jak używać:

  •     Stuknij dwukrotnie prawą słuchawkę, aby wstrzymać lub odtworzyć muzykę.
  •     Stuknij i przytrzymaj prawą słuchawkę, aby odtworzyć następny utwór lub zrób to samo na lewej słuchawce, aby odtworzyć poprzedni utwór.
  •     Stuknij dwukrotnie prawą słuchawkę, aby odebrać lub zakończyć połączenie.

  Akumulator z certyfikatem Anker i chipsetem Bluetooth nowej generacji zapewniają wyjątkowo efektywne zużycie energii do 5 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.


  Dołączona etui ładujące wydłuża czas odtwarzania do 20 godzin. Po prostu włóż słuchawki do futerału i ładuj gdziekolwiek jesteś.

  Ergonomiczna konstrukcja wkładek dokanałowych z końcówkami EarTips w wielu rozmiarach pozwala dopasować słuchawki do uszu i stworzyć izolację od hałasu z zewnątrz.

  W pudełku znajdziesz:

  • Liberty Air
  • Etui ładujące
  • Gumki XS / S / M / L
  • Kabel micro USB
  • Instrukcja obsługi

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Jak czyścić słuchawki Liberty Air?

  • Wyczyść styki za pomocą czystej szmatki, środka dezynfekującego na bazie alkoholu i wykałaczki, jak pokazuje film.     
  • Wyczyść metalowy filtr suchym bawełnianym wacikiem.
  • Usuń brud z metalowego filtra czystą, suchą szczotką o miękkim włosiu.     
  • Nie używaj ostrych przedmiotów ani materiałów ściernych do czyszczenia Liberty Air.    
  • Nie pozwól, aby woda dostała się do Liberty Air.

  Jak przywrócić Liberty Air do ustawień fabrycznych?

  Poniżej przedstawiono resetowanie słuchawek Liberty Air za pomocą numeru seryjnego wydrukowanego na kablu ładującym.

  1. Wyjmij prawą słuchawkę z etui ładującego. Po połączeniu telefonu z Liberty Air usuń go z listy sparowanych urządzeń. Wyłącz Bluetooth. Zobaczysz białe światło szybko migające na prawej słuchawce.
  2. Szybko stuknij 4 razy touchpad na prawej słuchawce. Zobaczysz czerwone światło. Jeśli nie ma czerwonego światła, dotknij ponownie 4 razy. Włóż wkładkę z powrotem do etui ładującego.
  3. Wyjmij lewą wkładkę douszną i szybko stuknij ją 4 razy. Zobaczysz czerwone światło. Włóż wkładkę z powrotem do etui ładującego.
  4. Wyjmij obie słuchawki z etui ładującego i umieść je blisko siebie. Jeśli resetowanie się powiodło, białe światło będzie szybko migać na prawej słuchawce, podczas gdy światło na lewej słuchawce będzie migać powoli (jak oddychanie).
  5. Włącz Bluetooth w swoim urządzeniu i znajdź „Soundcore Liberty Air”, aby je sparować.

   


  Poniżej przedstawiono resetowanie słuchawek Liberty Air z numerem seryjnym wydrukowanym w etui ładującym.

  1. Usuń „SoundCore Liberty Air” z listy Bluetooth urządzenia i wyłącz Bluetooth w swoim urządzeniu.     
  2. Umieść jedną słuchawkę w etui ładującym i upewnij się, że się ładuje. Wskaźnik LED będzie świecić na biało.     
  3. Naciśnij i przytrzymaj wielofunkcyjny panel dotykowy słuchawki dousznej (obecnie w etui ładującym) przez 7 sekund, aż wskaźnik LED zamiga 3 razy. Spowoduje to wyczyszczenie informacji o parowaniu.     
  4. Umieść drugą słuchawkę w etui ładującym i powtórz krok 3.     
  5. Po usunięciu informacji o parowaniu wyjmij obie słuchawki z etui ładującego i umieść je obok siebie. Jeśli parowanie zakończy się powodzeniem, wskaźnik LED na lewej słuchawce zacznie powoli migać, a wskaźnik LED na prawej słuchawce zacznie szybko migać.
  6. Włącz Bluetooth w swoim urządzeniu i wyszukaj „SoundCore Liberty Air”, aby się połączyć.

  Jak sparować Liberty Air z moim urządzeniem?

  Natychmiast po wyjęciu z pudełka słuchawki douszne Liberty Air są gotowe do sparowania.

  • Wyjmij wkładki douszne z etui ładującego i włóż je do uszu. Prawa słuchawka douszna jest główną i automatycznie łączy się z lewą słuchawką.
  • Na urządzeniu Bluetooth przejdź do ustawień Bluetooth, upewnij się, że Bluetooth jest włączony i wybierz Soundcore Liberty Air na liście dostępnych urządzeń.
  •  Po nawiązaniu połączenia usłyszysz „dźwięk”.

  Jak połączyć się z drugim urządzeniem?

  Pamiętaj, że słuchawki połączą się automatycznie z ostatnim sparowanym urządzeniem automatycznie po wyjęciu ich z etui ładującego. Jeśli chcesz sparować urządzenie z innym urządzeniem, wykonaj następujące czynności:

  • Włóż słuchawki z powrotem do etui ładującego.
  • Wyłącz Bluetooth w urządzeniu, z którym byłeś połączony.
  • Użyj standardowej metody parowania z nowym urządzeniem.

   


  Jeśli nie można wyłączyć Bluetooth na pierwszym urządzeniu:

  • Przytrzymaj touchpad na prawej słuchawce, aż pojawi się czerwone światło.
  • Podnieś palec, a następnie przytrzymaj podkładkę, aż białe światło zacznie szybko migać.
  • Wybierz Liberty Air z menu Bluetooth drugiego urządzenia.

  Czy słuchawki wyłączą się automatycznie?

  Tak, jeśli słuchawki Liberty Air nie są połączone z żadnym urządzeniem, zostaną automatycznie wyłączone po 2 minutach. Jeśli Liberty Air jest połączone z urządzeniem i nic nie jest odtwarzane, przejdą one w tryb oszczędzania energii. Liberty Air obudzą się natychmiast po rozpoczęciu operacji (strumieniowanie muzyki lub połączenie telefoniczne).


  Gdy słuchawki nie są używane, należy umieścić je w etui ładującym. Jeśli panel dotykowy zostanie umieszczony na innej powierzchni lub trzymany w rękach, może to spowodować wyłączenie słuchawek.


  Czy mogę używać lewej słuchawki osobno?

  Nie, tylko właściwa słuchawka (master) może być używana samodzielnie.


  Czy Liberty Air są wodoodporne?

  Same słuchawki są wodoodporne i mają protokół IPX5; etui ładujące nie jest wodoodporne.


  SOUNDCORE
  LIBERTY AIR WHITE
  3 Przedmioty

  Opis

  Gwarancja
  24 miesięcy

  Specyficzne kody

  ean13
  0848061022186

  Nowy produkt

  Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

  innych produktów w tej samej kategorii: 10