Przewód HDMI HS+Ethernet SUPERSPEED

   QED

   189,00 zł
   Brutto

   Wyświetl historyczną cenę produktu

   Długość
   Ilość

   Dostępny

   Zaprojektowany do obsługi wysokiej jakości nieskompresowanego wideo 8K z prędkością do 60 klatek na sekundę, ten pojedynczy kabel HDMI 2.1 jest niedrogą, najwyższej jakości propozycją dla wszystkich oddanych entuzjastów kina domowego.

   Musisz być zalogowany, aby móc negocjować ceny

    Opinie naszych Klientów
   Jeszcze nikt nie napisał opinii - Bądź Pierwszy
    

   45 dni na zwrot towaru

    

   Darmowa dostawa od 99 zł

    

   Do 5 lat gwarancji

   Inżynierski rodowód

   Firma QED projektuje i konstruuje najwyższej jakości kable analogowe i cyfrowe od ponad 45 lat, a nowy kabel Performance Ultra High Speed HDMI 2.1 powstał w oparciu o wyniki wyczerpujących badań firmy nad projektowaniem kabli prowadzonych od 1995 roku.

   Obsługa pełnej zawartości wideo 8K

   Obsługując najnowszy standard HDMI 2.1, nowa specyfikacja definiuje najszybszą szybkość transmisji danych w technologii miedzianej, jaka kiedykolwiek powstała, podnosząc maksymalną przepustowość z 16 Gb/s w poprzednim standardzie kabli Premium (HDMI 2.0) do 48 Gb/s w celu obsługi nieskompresowanych rozdzielczości wideo do 8K@60Hz (4:2:0) z 12-bitowym HDR. Kabel będzie również przesyłał nieskompresowane wideo 4K@120Hz, zapewniając jednocześnie obiecaną maksymalną rozdzielczość skompresowanego wideo do 10K@120Hz. Wreszcie, Dynamic HDR i Enhanced Audio Return Channel (eARC), są również obsługiwane bez względu na markę lub kombinację urządzeń kompatybilnych z HDMI 2.1, których używasz.

   Potrójne ekranowanie kabla

   Kable QED Ultra High Speed HDMI muszą przejść rygorystyczne obowiązkowe testy w autoryzowanym centrum testowym HDMI Forum, nie tylko w celu ustalenia zgodności z nowymi standardami wideo 2.1, ale także w celu zapewnienia niskiego poziomu promieniowania elektromagnetycznego, aby zmniejszyć możliwość zakłóceń z sieciami bezprzewodowymi, odtwarzaczami mediów strumieniowych, urządzeniami Bluetooth i telefonami komórkowymi. Jest to realizowane poprzez potrójne ekranowanie QED, które dodatkowo chroni przed zakłóceniami, zapewniając optymalną jakość sygnału.

   Akredytacja HDMI

   QED jest jedną z pierwszych marek, które oficjalnie przyjęły nową kategorię kabli w postaci nowej serii Performance Ultra High Speed. Kable otrzymały oficjalny znak aprobaty od akredytowanego laboratorium HDMI Forum w postaci rozpoznawalnych naklejek Ultra High Speed Certification Program. Wystarczy zeskanować kod QR na naklejce za pomocą oficjalnej aplikacji HDMI, aby mieć pewność, że kabel jest oryginalnym kablem QED Ultra High Speed HDMI.

   Zgodność wsteczna

   Wszystkie kable są w pełni kompatybilne ze standardami HDMI 2.0b i 1.4b i są dostępne w długościach 1,5 i 3 metrów, co zapewnia wiele lat radości z oglądania filmów w domu.

   Konstrukcja eFlex

   Ten kabel został zaprojektowany tak, aby był tak cienki i elastyczny, jak to tylko możliwe. Minęły już czasy dużych, nieporęcznych kabli HDMI, a nowy Performance Ultra High Speed HDMI charakteryzuje się elegancką, czarną powłoką i maksymalną średnicą wynoszącą zaledwie 6,3 mm (1,5 m)/7,3 mm (3,0 m), dzięki czemu może być używany nawet z najcieńszymi telewizorami. Zmniejszając średnicę kabla nie pogorszyliśmy czystości stosowanych przez nas przewodników, które nadal wykonane są w 99,999% z miedzi beztlenowej.

   • Obsługuje nieskompresowane rozdzielczości wideo do 8K@60Hz (4:2:0)
   • Obsługa nieskompresowanej rozdzielczości wideo 4K@120Hz
   • Obsługa HDR
   • Obsługuje rozszerzony zwrotny kanał audio (eArc)
   • Zgodność wsteczna z HDMI 2.0b i 1.4b
   • Obsługuje HDCP 2.2 w celu utworzenia bezpiecznego połączenia między źródłem a wyświetlaczem
   • Przewodniki z miedzi beztlenowej o czystości 99,999%.
   • ilość minimalna: 1 szt.
   QED
   QEDPHDMI-8K1.5
   5036694043660
   37 Przedmioty

   Opis

   Gwarancja
   24 miesięcy

   Rozwiń

   inne produkty w kategorii: 10

    Opinie

   Bądź pierwszym, który napisze swoją opinię !